Ostali ste tehotné vďaka Inofolicu?

julka82
19. apr 2013

Ahojte žienky,
téma s inofolicom sa tu už nachádza. Ale keď som chcela zistiť či má prášok nejakú úspešnosť, musela som si prečítať 70 strán diskusií 😒 . Zakladám túto tému pre snažilky, ktoté stále veria a rady čítajú pozitívne správy 🙂. Budem rada, ak sem budú prispievať žienky kt. si myslia, že ostali tehotné vďaka inofolicu, prípadne po koľkých mesiacoch užívania prišla radostná správa. Ďakujeeem a tešíím sa na príspevky 🙂

petra55
20. dec 2016

@gaby22 ahoj mas este ten inofocil na predaj? Dakujem

gaby22
20. dec 2016

@petra55 uz je predani

gabrielenka
21. dec 2016

Ahojte tak ja sa pochvalim nam sa to po 15 mesiacoch konecne podarilo. Momentalne som uz v 10 tt 🙂 popravde nemyslim si, ze vdaka inofolicu nakolko som ho prestala brat uz davnejsie. Kolegyna mi poradila kvapky FEMI od Valovica ale moc dosledne som ich nebrala. Mozno ozaj pomohli mozno nahoda. Netusim. Myslim si, ze sa nam to podarilo vdaka tomu, ze sme to prestali riesit a stresovat sa a vtedy sa to podarilo 🙂 baby drzim vsetkym palceky aby to aj Vam vyslo.

jjuulliisskkaa
21. dec 2016

Ahojte, dnesny ovu test, co myslite? 🙂

jjuulliisskkaa
21. dec 2016
kakatulik
21. dec 2016

@jjuulliisskkaa este mvmalinko chyba,ale uz sa mozete snazit.

lilcek
21. dec 2016

Ich baby koncim s inofolicom od septembra ho uzivam teraz my 22 dni meska bola som u doktora mam cystu hcg v krvi ziadne testy negativne stastne a vesele och

laskacik
21. dec 2016

AHojte žienky...no ja som po laparoskopii všetko ok robili mi driling ovaríí ( prepichovanie elektrodov ) vajíčok včera kontrola ok a som kus smutná že mam nasadene clostylbegyt, dufaston, injekcie pregyl inofolic mam brať ďalej a ešte aj nejake tabletky mi nasadil môj dr. čo ževraj na cukrovku sa beru lebo som silnejšia a že mi to len upevni nejake bunky... :( a ja cukrovkou nemam .... som smutná z tyh všetkých liekov a pomôcok lebo sa cítim ako " pokusné zvieratko" a nie ako žena kt. túži stať sa matkou hádam to všetko pomôže ma niekto tiež takéto skúsenosti?

gaby22
21. dec 2016

@laskacik ahoj ja som tiez brala inofolic vyse pol roka a nic minuly tyzden som tiez bola na darling ovarii a hned mi aj zobrali lavu stranu celu skrz zlepeny vajcovod a cystu vo vnutri vajecniku tak ma gyndos posiela na umele oplodnenie pri mojej sanci otehotniet prirodzene je 20% a ked sa tento mesiac nezadari tak smer umele

laskacik
26. dec 2016

@gaby22 Ahojky gabi no mne nasadil všetko možne a sa aj kus bojim že de toľko toho a keď do apríla nič tak mi povedal tiež môj že pôjdeme na umele ... a hoc tužim po maličkom strašne rada by som chcela klasickým spôsobom počať aby to bolo take čarovne :D no uvidíme hádam sa nám podarí do tých mesiacov dvoch obom :D

jjuulliisskkaa
27. dec 2016

Ahojte🙂
Chcela by som Vas poprosit zase raz o rady a skusenosti. Po vysadeni HA som mala cykly dlhe 35,32,34 a 42 dni. Ten posledny mohol byt dlhy preto lebo som brala inofolic. V decembri na 13dc a 15dc som bola u dokuho, folikul za tie dva dni nenarastol a podla dokiho tento cyklus bude anovulacny. Na jedno zabere sa mu zdalo ze vidi nejaku krv trosku, no nezdalo sa mu ze by folik praskol. Teraz v decembri mam od 24dc spinenie, uz je to piaty den. Ziadna cista krv, je to hnede vyslovene a ked cikam tak je to aj take bordovohnede ked zatlacim. No urcite nie cista jasna krv bleda, stale len hnede, no iba pri cikani. Ani vlozku mi velmi nie je treba. Co to podla vas moze byt?

A este k tomu, na cca 19dc som mala takyto ovu testik, aj sme sa snazilkovali vtedy. Ten spodny je 19dc, na porovnanie horne dva z dni predtym

ludka44
27. dec 2016

Niežeby som chcela robiť reklamu, ale inofolic pomohol aj mne po 5mesačnom snažení (viem, že to nie je až tak dlho) 🙂 brala som ho necelý jeden cyklus spolu s macou bio.

gaby22
27. dec 2016

@laskacik no ja musim pockat mame sa snazit tento tyzden hadam sa nam obom zadari mne chcel dat gyndos clostylbegit a pri mojom stave je to strata casu vela stasia🙂)

laskacik
28. dec 2016

@gaby22 tak hádam sa pošťastí :D ja od januára injekice a take ta dufam že sa podarí ešte dovtedy aj keď ovu dni ani neviem kedy mam a testy stoja tak veľa že až...hádam sa obom nám zadarí :D potom sa ozvi :D

kakatulik
28. dec 2016

@laskacik ovu testy tu od bab na MK nestoja vobec vela.
Meranie BT vobec nic.🙂

monciciada
28. dec 2016

Ahojte baby, chem sa opytat ten inofolik mam drat aj ked dostanem mrchu??? Ci si mam dat pauzu? Dakujem

ivankalaco
29. dec 2016

@monciciada Ja ho beriem každý deň..1 sáčok ráno a 1 sáčok večer a beriem ho v kuse už tretí mesiac 🙂

tanusenka
29. dec 2016

Baby ja mam inofolic tablety mesiac ich beriem ráno a večer .... čakám na ovuláciu a nechodí a nechodí hmm...

nadenam2
29. dec 2016

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať ako často sa berie INOFOLIC ? 1 alebo 2 vrecúška
Dakujem

ivankalaco
29. dec 2016

@nadenam2 Na krabičke uvádzajú, že 1 sáčok denne..ale tu som čítala, že lekári odporúčajú 1 sáčok ráno a 1 sáčok večer..a aj veľa žien písalo, že tiež tak berú..aj ja tak beriem 🙂

nadenam2
29. dec 2016

ok,dakujem za info

monciciada
29. dec 2016

@ivankalaco beriem ho rano1x a vecer 1x. A mala by mi prist mrcha a nevedela som ci mam dat pauzu alebo nie. Dakujem ti.

butterfly333
30. dec 2016

@tanusenka inofolic tabletky???? Aj take su? Ja mám sáčky.mne inofolic posunul ovu z 14dc na 21dc tak mohla sa aj tebe posunut kolko si dc?

tanusenka
1. jan 2017

@butterfly333 áno áno tablety ....dnes mám 21 dc a teplotu bazálnu 36,8 ....

sewie
1. jan 2017

Baby my sme sa snazili 4 mesiace potom som mesiac brala inofolic a hned sa podarilo a uz mame doma 3 mesacneho spuntika 😊 takze verim ze inofolic pomohol 😊

nely93
1. jan 2017

Ja v 21r som nemohla otehotniet brala som aj rozne lieky a nakoniec som ich dala prec nasadila inofolic a v ten mesiac sa aj podarilo 🙂

butterfly333
1. jan 2017

@tanusenka to som nevedela že inofolic je aj v tabletkach. Imozitol to viem mala som ho.

jjuulliisskkaa
7. jan 2017

Ahojte, vidite nieco? Ja uz pri testikoch stracam zdravy usudok 😄

dudenka
7. jan 2017

Vidim dusika 😍

jjuulliisskkaa
7. jan 2017

@dudenka naozaaaaj 😍 Dakujeeem, este prikladam na dennom svetle pre porovnanie: ten isty test, spodny dnes z ranneho a horny je dva dni dozadu z poobedneho. Na spodnom nieco je podla mna, na hornom nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre