Otehotnela nejaká baba vďaka výživovým doplnokom?

zuzana_2000
18. okt 2018

Maci a omegy ?? A clostibegitu prosim vás ? 😍👌🏻Uźvam macu druhý deň 2x1
Omegy 3x1
Clostibegit druhé kolo po päť dni 2x1 tabl naraz
Prvé kolo clostibegitu telo odignorovalo

julliya
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana_2000
autor
19. okt 2018

@julliya na fb som že Marcuška Luboš
A na viberi som 0940256468 napis alebo požiadaj o priateľstvo na fb ..prosim ťa dakujem pekný deň

meredith83
23. okt 2018

Ja ja.. Ja som brala Vitex( ten beriem pravidelne kedze mam PCOS) vdaka nemu ovulujem pravidelne. Alchemilku som tiez skusala v Aug ale ta mi skor uskodila kedze mi posunula cyklus z 35 na 43dni tak to som prestala v Auguste. V Septembri som zacala jest Vceliu matersku kasicku aj ja aj muz.. Kazdy den rano 1 gram, na lacno potom tak 30 min nic nejest ani nepit. Brala som to 28 dni. Potom som prestala. ovulovala som za 2 dni a teraz som cerstvo tehotna, Toto mi poradila moja znama ktora tiez otehotnela po prvom mesiaci uzivania vc. materskej kasicky. Moj muz to tiez bral so mnou a on si to straasne pochvaluje. Mal nerovnovahu s testosteronom a mal obcas problemy. Odkedy to zacal brat problemy nie su( on to berie o trochu dlhsie). Takze naozaj odporucam aj muzovi aj tebe to vyskusat.

ester177
23. okt 2018

@zuzana_2000 na wobenzym bol robeny vyskum v Nemecku, r.1995-1999. Zeny s opakujucimi potratmi (bez zistenej priciny) brali wobenzym pred aj pocas tehu, zo 144 donosilo dieta 118.

tehulka2016
25. okt 2018

@meredith83 ahojmna zaujala ta vcelia kasicka, vies povedat aku si mala? Dakujem

meredith83
25. okt 2018

@tehulka2016 ja som si kupovala cez ebay. Nemecka farma. neviem ci by poslali na Sk myslim ze ano. Ale pozri na nete nejakeho slovenskeho vyrobcu. musi to byt v cistej forme ( ziadne pridavky medu etc) a v kasickovej forme . Kapsule nie su az take dobre🙂 ale ako som povedala obaja by ste to mali uzivat. Nie je to prijemne kedze to sa musi brat na lacno a potom cca 30 min nejest alebo nepit

maciatko93
25. okt 2018

@meredith83 ahoj prosim ta aky si brala vitex jahnaci? Aj ja mam pco a nemam ovulaciu a snazime sa o babo 4 roky :( poradis

meredith83
26. okt 2018

@maciatko93 Jasne ale ja som najprv upravila hormony. Nemala som ms 2 roky po prestani HAK. Doktor urobil krvne testy a zistil vysoky testosteron. Ten som upravila norm liekmi. Sice ms mi nepriniesli ale aj tak. Potom som skusila Vitex a bylinku kt sa vola False Unicorn Root( neviem slovenske meno) po nich som po 3 mesiacoch dostala prvu ms.. Vitex je pomalo posobiaca rastlina tak treba pocitat ze nebude okamzite posobit. Ma sa brat na lacny zaludok. Zacala by som najpr s 400mg denne a potom ked to bude ok tak mozes zvysit na 800mg denne. Niektore baby beru az 1200mg denne ale zavisi co bude ako posobit. Ja objednavam znacky Nature Way. Da sa najst na stranke iherb.com a myslim ze aj na SK poslu( neobjednavaj velmi vela kedze colnici davaju platit dan na vacsich objednavkach. Ja Vitex beriem pravidelne. K tomu urcite pridaj vitaminy na otehotnenie. Najdi nejake v lekarni. My s PCOS trpime nedostatkom urcitych vitaminov. Inak ked si pri tele tak aj schudnut by sa malo. A Upravit stravu. Ja nejake velke diety nedrzim ale moc mliecnych vyrobkov a chleba nejem. Dam si ale nie je 3 krat denne rozok🙂 Samozrejme trochu obmedzit sladke. Vsetko s mierou aj ked viem ze je to vela krat problem ked s nami hormony rapluju. Inak mas pozrete vajcovody?

Daj vediet ked este nieco budes potrebovat a vela stastia. ❤

kristina0103
8. nov 2019

ja zatiaľ nie, Macu som teraz dojedla - asi 4 mesiace som to užívala ( okrem iného) clostibegit mám prvý mesiac za sebou....a asi nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre