Otehotnela som na prvýkrát - moja skúsenosť

jurko07
24. jan 2013

čítam že sa snažíte otehotnieť žasnem nad tým čo by dala žena za to aby mohla mať babo- ved ked sa zamislime kolko je krkavčích materí ktoré môžu ale nechcú mať babo. Ja som sice nemala problém babo som chcela len doktori uvažovali či by to bolo na môj zdravotný stav realné: No uvažovali tolko že povedali že nikdy neotehotniem a podarilo sa na prvý krát. A tak isto som mala problémy aj v Tehotenstve-1.mesiaci krvácanie a 6.mesiači hroziaci predčasný pôrod- potrat. Nevzdala som to a dnes mám zdravého synčeka a už ma 7.mesiačikou. A preto hlavne žasnem že niektore sa snažite otehotnieť viac krát a nedarí sa a ja som zo zdravotnými problémami otehotnela na prvý šup. No držím palčeky. 🙂

lalinko2010
24. jan 2013

@sedmokravka tá ktorá otehotnie bez problémov, na prvý čup to pochopí ok, ale tá čo nevie otehotnieť po prečítaní príspevku onemela úžasom a povedala si - provokácia.

usacek79
24. jan 2013

@jurko07 no ja pridam moju skusenost - na PRVY krat sme otehotneli 4x a nemame este ziadne babo.. 😒
takze z jedneho pohladu patrime medzi tych stastne plodnych, za co som nesmierne vdacna, ale furt sa nejako nedari udrzat..
potraty som absolvovala v 12tt, v 11tt, v 5 tt a aby som sa nenudila, tak posledne bolo mimomaternicove 😒

takze ani to otehotnenie este nie je uplne vybavena vec, naozaj ja uz budem buchat sampus az ked budem drzat zdrave babo v naruci 😵

ooo
24. jan 2013
ooo
24. jan 2013

@lalinko2010 nam sa zatial nepodarilo otehotniet a pre mna to provokacny prispevok nebol. treba si to este raz pozorne precitat a zistis, ze to bolo pisane uplne normalne a mne sa zda, ze dokonca ak to mozem tak napisat - empaticky.

aduskatt
24. jan 2013

tiez si nemyslim, ze je pisane provokacne, skor si myslim, ze autorka nepozna vyznam a spravne pouzitie slovesa " žasnúť"

lalinko2010
24. jan 2013

@ooo možno pre teba nie, ale ja som mala na mysli po prvom prečítaní, nie po x prečítaní.

ooo
24. jan 2013

temu zamykam @jurko07 o par prispevkov vyssie som ti dala linky na existujuce temy, kludne sa do tych tem zapoj. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre