Otehotneli ste pred menzesom?

leuska1991
30. aug 2021

Ahojte zienky,otehotnela ste niektora tesne pred menzesom?ze ste aj mali menzes este a na druhy mesiac uz nie?a boli ste tehu?

tehotna40
30. aug 2021

Moja kamoška ano, dokonca mala menzes slabý ešte aj ďalší mesiac keď už vedela ze je tehotná.

ivik4
30. aug 2021

Ja mam ovulaciu pred ms, zakazdym som otehotnela tak. Ale ms som nedostala

sapetka
30. aug 2021

@leuska1991 no ak mas pre Ms ovulaciu mozne to je

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki68
30. aug 2021

@mauduska to odporuje mojmu otehotneniu, ihned prvy den po menstruacii 😂 a pred ms som bola u gyn, videl rozpadnuty folikul. A prvy krat to bolo vobec bez kondomu v ten den po Ms. Cize som musela dostat ovulaciu uplne inak. Dnes ma ten vysledok vyse roka a mrauci tu za usami 😀 tie dni sa mozu posuvat, ani ked je to par mesiacov vysledovane usg ( ako u mna skrz iny problem) , tak furt da to moze nejako posunut a to uplne nepredvidatelne. Lenze ja som si nikdy nemerala bazalnu teplotu, proste na tie ovulacne testy ani nedoslo

dorka_33
30. aug 2021

@kiki68 presne ako ja prvý krát bez ochrany presne deň po MS a moje neplodné dní majú za chvíľku 2 roky 🤣🤣🤣

siska53
30. aug 2021
sapetka
30. aug 2021

@mauduska ano ked mas ovulaciu presne v strede cyklu.. ale nie kazdy ma ovulku ukazkovo. Takze treba upustit od teorie

siska53
30. aug 2021

@mauduska no..zial..citala som aj inu teoriu, ktora potvrdzuje aj moje otehotnenie.. ak mas totiz nepravidelny menzes, tak aj ta ovulacia nie je presne vtedy, kedy by podla idealu mala byt.
A ja viem, ze na 100% som otehotnela par dni pred dalsim menzesom. Ten uz bol slabsi a uplne super, ja totiz mavam dost bolestive a silne.
A datum pocatia sa zhoduje s upravenym datumom porodu. Patrala som totiz, kedy som vlastne mohla pocat.
Jediny cas, kedy to mohlo nastat, bol totiz na dovolenke, kde sme boli tesne pred mojim ms.Kedze s priatelom sme nebyvali spolu, obaja s rodicmi, nebol priestor velmi na sexovanie, len ak sme boli na chate ci na dovolenke.. a v tom case sme ten sex mali len na tej dovolenke.. Inak by som musela viac ako 2 tyzdne prenasat alebo porodit skor.. co sa nestalo. Ked mi v polke tehu upravil tp na novy datum, tak to presne sedelo na pocatir na tej dovolenke. A viem, ze to bolo prvykrat, co mu uslo. Viem, ze mu uslo, este som si tu otazku aj polozila, co mu uslo? A nevenovala tomu pozornost. Az neskor, ked som zistovala, kedy to mohlo nastat.

Takze dakujeme za prednasku, myslim, ze vacsina tuto teoriu pozna, ale...nie kazda ma ms ako hodinky.

ivik4
30. aug 2021

Ach toto mam tak rada, presviedcat niekoho kto vie kedy presne otehotnel ze to tak nebolo 😒😄

siska53
30. aug 2021

@dorka_33 aj moja kamka . Spoliehala sa na plodne a neplodne dni. Jej neplodne dni su uz dospele 🙂.

leuska1991
autor
30. aug 2021

@siska53 lebo mne ms meskal tyzden tak som mala slabulinku druhu ciarku,clerblue digitalny 1-2tyzdne. A nasledne som krvacala,bola som u gyn nic este nevidel,hcg bolo 17,brali zas krv,este nemam vysledky. No test z dneska ovela tmavsia druha ciarka,kebyze je to spontanny potrat tak by mala ciarka slabnut a nie silniet ?tak som taka netrpezliva,ze ake budu krvne vysledky. Takze mi jedine to pocatie dava iba zmysel pred menzesom a preto som aj este mozno krvacala...tak hadam vsetko bude dobre,som z toho tak zufala a nervozna ,ani spat neviem

tehotna40
30. aug 2021

@leuska1991 skus ešte raz digitálny ci ti ukáže viac týždňov. Kedy si ho robila?

leuska1991
autor
30. aug 2021

@tehotna40 digi som tiez skusala 1-2nadalej

tehotna40
30. aug 2021

@leuska1991 tak potom len čakať na krv. Držím palce

leuska1991
autor
30. aug 2021

@tehotna40 dakujem🥰

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
30. aug 2021

@leuska1991 aj ja drzim!!!

leuska1991
autor
30. aug 2021

@siska53 dakujem velmi pekne😊

siska53
30. aug 2021

@leuska1991 daj vediet!

leuska1991
autor
31. aug 2021

@siska53 ahoj,tak uz mi volali. Zvysene hcg. Potvrdene tehu,vo stvrtok sono. Hadam bude vsetko ok. A nebude to mimomaternicove. Zas spinim😕

siska53
31. aug 2021

@leuska1991 Tak super a drzim paste!!!

leuska1991
autor
10. sep 2021

@siska53 ahoj,takze babo nam odislo. Zistili mi dve cysty na maternici,dufam,ze budem moct este otehotniet🙏

siska53
10. sep 2021

@leuska1991 jujj..to ma.mrzi 😥. Drzim paste!! Tie cysty su riesitelne. Verim, ze bud3 dobre a dockate sa vytuzenenho uzlicka!

silviaeli
10. nov 2021

@dorka_33 kiki68 to vazne ihneď po MS ??a čo máte chlapčeka akebo dievcatko??

dorka_33
10. nov 2021

@silviaeli úplne vážne 🙈 prvý deň po MS prvý krát čo sme si nedali pozor 🤣🤣 a mame už skoro 2rocne dievčatko 🙂 ale teraz sa už dllho snažíme a nič..

silviaeli
10. nov 2021

@dorka_33 otehotnieť je ozaj zázrak😍.. ja by som dievcatko ešte chcela☺️, tak preto sa pytam ako to bolo u Vás..mna by nenapadlo, ze hneď po MS..Juuj tak Vam zelam nech čoskoro máte // na teste😉😊

dorka_33
10. nov 2021

@silviaeli ďakujem krásne 🙂 aj ja som mala vždy vysnívané dievcatko a splnilo sa mi to 🙂 takže aj keby náhodou sa nám už nepodarí som vďačná za ňu 🙂

dorka_33
10. nov 2021

@silviaeli a teda ani mne to ani vo sne nenapadlo ze vtedy sa da otehotnieť 🤣 test som si robila až keď mi 2 týždne meškali a moja mama mi povedala ze som tehotná 🤣 neverila som tomu a večer mi to nedalo spravila som test a tam koľajnice 🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre