Otehotneli ste vďaka detoxu podľa pani Macingovej?

kauai
19. aug 2013

Chcela by som schudnut cca 5 kg a zaroven velmi tuzim otehotniet, snazime sa 6 mesiac. Skusal niekto tuto 28 dnovku? dakujem Vam velmi pekne.

flafly
21. aug 2013

Ahoj, ja som skúsila mačingovej 28 dňovú kúru na prelome novembra a decembra 12 a podarilo sa mi otehotnieť vo februári 13. Neviem, či vďaka tej kúre nakoľko sme tiež pokúšali o dieťa už od augusta a podarilo sa to až tej kúre...ináč tá kúra je super, určite vyskúšaj 🙂

stellamaris
21. aug 2013

Ahoj,ja mam za sebou inu detox kuru,ale v kazdom pripade ti odporucam sa detoxikovat,pomozes sama sebe a svojmu telu.Ja som kvoli neplodnosti schudla niekolko kil,na cas som bola vegetariankou a podarilo sa mi otehotniet 😉

martinazvo
21. aug 2013

my sme si s manzelom dali tento detox obaja a potom som zostala tehotna, aj ked v centre asistovanej reprodukcie po umelom oplodneni... kazdopadne to ale velmi pomoze v snazilkovani 🙂

hviezda21
31. aug 2013

Druhe babo cakame teraz a otehotnela som hned po detoxe podla macingovej. nebol to ciel ale potesilo;) a to sme sa "tomu" venovali len raz par minut lebo sme obaja boli denne grogy z dokoncovania domu

p_etrisha
31. aug 2013

Neuvazovala som nad suvislostou, ale je pravda, ze som nabehla na detox v januari, ked som ho dokoncila, zacala som sa stravovat podla semafora a vo februari som mala posledny menzes...Momentalne som v 27tt 🙂

bona69
11. jan 2018

ahojte dievčatá, našla som si tu vašu starsiu tému, od pondelka začínam detox, snažilkujeme už 10 mesiacov, neviem či tá kyselina listová mi dopomohla k pribratiu za ten čas skoro sedem kíl, tak idem chudnúť a verím že okrem schudnutiu mi to dopomôže aj k drobcovi

monilanka
2. nov 2018

Ahoj Bona69, viem, že je tvoj príspevok starší, ale zaujíma ma, ako dopadol tvoj detox. Prípadne ostatné žienky, či ste postrehli nejaký vplyv na plodnosť. Ďakujem všetkým.

bona69
2. nov 2018

@monilanka ahoj, tak detox som držala do februára, potom som sa snažila zhruba podľa knižiek dodržiavať, podľa možnosti 😀 ja som mala hrozne prekysleny organizmus, v decembri som už ani spat nemohla jak sa mi vracala kyselina. Schudnúť som až toľko neschudla,okolo 3kg, na CM okolo 10 z brucha, kyselina mi úplne zmizla,takže v tomto super. Neviem či mi aj ten detox dopomohol k bábätku,lebo som brala aj veľa doplnkov,no v júni som ostala po roku a pol tehu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre