Otehotnenie koncom roku 2013 a začiatkom roku 2014

enanena
7. máj 2013

Pre vsetky snazilky ktore by chceli zacat so snazenim koncom tohto roka alebo zaciatkom buduceho 😉

adidaska11
6. júl 2013

Ahojte,tak sa pripajam aj ja ,kedze chceme tretie dietatko,lepsie povedane dievcatko 🙂 .Mame dvoch chlapcov 12 a 4 rocneho,tak sme sa rozhodli,ze skusime do tretice dievcatko 🙂 ,3 mesiace pred otehotnenim planujem brat bud calibrum alebo nejake vitaminky pre buduce mamicky a uz som sa vrhla aj na vysetrenia,co sa tyka prehliadok ,obvodny lekar,gynekolog a zubny lekar,aby som si bola ista,ze som ok 🙂.Akurat mi zistili z krvi na preventivke,ze mam hranicne zelezo,cize ho budem musiet doplnit trosku 🙂 ale inak prehliadka u obvodneho dopadla na 1 ,uvidime este u zenskeho 🙂 Tak babenky drzim palce vsetkym co ste tu nech sa zadari 🙂

paloma20
27. júl 2013

Ahojte!!! S manželom sme sa rozhodli že začneme na miminku pracovať koncom roka-manžel by chcel aby sa narodilo v septembri-vtedy má aj on.dúfam sa nám zadarí!!!!

odar2211
29. júl 2013

@ewelin262 Ja som pri prvom pila čaj z alchemilky do 4 mesiacov som otehotnela a pri druhom som brala tabletky (na dozretie vajíčka) a mala som aj maternicu naopak tak tie som brala 3 mesiace a po vysadení som po 2 mesiacoch otehotnela. Keby som vedela šla by som si pre tie tabletky skôr teraz je rozdiel medzi deťmi 4,5 roka a chceli sme rok. No a na pláne je dalšie len ešte neviem kedy ale vyveštené mám 4 tak uvidíme či sa to splní.

zlatanka
5. aug 2013

ahojte mi mame doma 5,5mesacneho chlapceka 🙂 a strasne snivam o druhom babetku 🙂 mozno sa vam to zda skoro ale ja mam uz len jeden vajecnik takze teraz chceme este druhe keby sa mi este niekedy vratila taka cysta aku som mala 4kg ☹ chcela by som otehotniet uz teraz v decembri alebo v januari...neviem ci sa nejak pripravovat na otehotnenie kedze s jednym vajecnikom som predtym otehotnela na prvy sup 😀 cez zimu som uz bola tehotna teraz chcem skusit leto 😀

nathalis
16. aug 2013

Baby, ak vám možem dať malú, nepodstatnú a neužitočnú radu, tak NEPLANUJTE!!! Pustite sa do toho hned, aj ja som si to tak predstavovala, naplanovala, a už je to skoro pol roka a nič...
Nikdy neviete, čo a ako... potom budete sklamané. Mne je to už jedno kedy porodím či počnem, HLAVNE NECH TO UŽ JE!!!!! 😀 všetkým vám držím palce

petulla28
19. aug 2013

@nathalis ďakujem za radu, mile rada by som sa ňou riadila uz vyše dvoch rokov, ale mam doma 33 ročné bábo ( partner) ktoré muselo dospieť k názoru, že teda od januára, takže čakáme do januára 🙂 pomôžem si?

bibsy
19. aug 2013

no my od oktobra.... juchu...inak gynex odporucam+kyselina listová.....gynex b
eriem ho uz 2 mes a citim rozdiel k lepsiemu

jk77
21. aug 2013

Ahojte.Tak,ako som pisala, chceme dalsie babo..uz aj bolo..som prave po kyrete 😔 , tak znovu to odkladame na neurcito a nic neplanujeme..

maarlie
1. sep 2013

@ewelin262 takú predstavu máme aj my. keďže som pred rokom mala MA doktor mi napísal kyselinu, vraj mi iné na snaženie zatiaľ netreba ;)

retrotraktor
21. sep 2013

ahojte,pridávam sa k vám 🙂 my by sme chceli bábo v lete,tak máme najvyšší čas začať 😉 držím vám všetkým palce,aby boli všetky plány splnené 😉

silesias
30. sep 2013

Vsetkym drzim palceky, my planujeme az v lete a bohuzial IVF...inak to zevraj nepojde. :( ...no i tak stale dufame, ved mozno raz motyka vystreli.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre