Otehotnenie koncom roku 2013 a začiatkom roku 2014

enanena
7. máj 2013

Pre vsetky snazilky ktore by chceli zacat so snazenim koncom tohto roka alebo zaciatkom buduceho 😉

nikolet_89
7. máj 2013

@enanena ahoj my s manzelom chceme presne bud od decembra, alebo od januara 🙂

enanena
autor
7. máj 2013

@nikolet_89 ja by som tiez chcela nejak takto zacat...ja by som totiz chcela septembrove babatko... 😉

enanena
autor
11. máj 2013

to vazne sa tu nenajde nikto kto by planoval zacat so snazenim v tomto termine....??????????
som myslela ze by sme si vzajomne pomahali a tesili sa zo zvojich uspechov a tak dalej 🙂

ja1985
11. máj 2013

@enanena my mame plan taky, ze v novembri by sme uz chceli byt tehotni 😵 takze pridavam sa aj ja 🙂

barbora1987
11. máj 2013

Ahojte baby mi tak planujeme.v septembri mame svadbu potom alebo pred vysadim antikoncepciu a ideme nato. Chcem sa spytat ci planujete nejake vysetrenia pred snazenim. Dakujem

ewelin262
12. máj 2013

Ahojte,my už sa snažíme dva mesiace a stáálee niičč,táák strašne by sme chceli malee miminko,sme spoli 6rokov ,a ked sa podaríí mimi spraviime svadbu maluu a krásnu,viete mi neak poradit?tak vela robím pre to.neviete o neakych vitamínoch ,či čajiikoch hmm??

enanena
autor
12. máj 2013

@ewelin262 zacnem tebou ...mozno vyskusat od prveho dna cyklu alchemilkovy caj,ale iba do ovulacie potom uz nie.mozno by si mohla vyskusat femibion 800...mne osobne pomohol k babu.mozno si sledovat ovulaciu meranim bazalnej teploty.a u mna zafungovalo ked som sa prestala sledovat a uzivala som si to vsetko co k tomu patri.a v ten mesiac som aj zostala tehotna.a mozno by nebolo zle dat vysetrit priatelov spg.

enanena
autor
12. máj 2013

@ja1985 drzim palceky nech sa podari co najskor 😉

enanena
autor
12. máj 2013

@barbora1987 aj tebe drzim palceky...ja som chodila na folikulometriu a bola som stimulovana clostilom takze som musela byt sledovana kvoli OHSS.teraz som sa dala na trnistu cestu vsetreni endokrinologickou a tajne dufam ze potom to uz bude vsetko v poriadku a nam sa podari babo nato tata 😉

enanena
autor
12. máj 2013

@ewelin262 a este ma napadli kvapky femi od valovica, a keby nahodou anovulacne cykly tak fytosoju

ewelin262
12. máj 2013

@ enanena.alchemilku pijem a dakujem za rady .a ako to stou bazálnou teplotou?? a co na ovulačne testy,máte skusenosti??

ewelin262
12. máj 2013

@enanena lchemilku pijem a dakujem za rady .a ako to stou bazálnou teplotou?? a co na ovulačne testy,máte skusenosti??

ewelin262
12. máj 2013

a aky nazor mate na vitaminy kyselina listová??

enanena
autor
12. máj 2013

@ewelin262 bazalna teplota sa meria vzdy rano hned ako sa zobudis v posve a hodnoty ti napovedia v ktorej casti cyklu si...len tie hodnoty si uz nepamatam,ale to urcite najdes tu na mk...ovulacne testy ja osobne nepouzivam...no a kyselinu listovu som uzivala v tom femibione a mame zdraveho chlapceka 😉

ewelin262
12. máj 2013

@enanena Dakujem určite by som skusila tu kyselinu listovu,aj ked zjem toho moc zeleniny denne jem zeleninu ,zatial dva mesiace nič,neuhytilo sa maličkéééé

ewelin262
12. máj 2013

@enanena a s čím si zmerám tu teplutu?? 🙂 ja som ešte taky nováčik v tomto

enanena
autor
12. máj 2013

@ewelin262 normalny teplomer som pouzivala 🙂 on ten femibion ma tu listovku spracovanu vo forme metafolinu ktora je lepsie spracovatelna telom,pretoze nie kazde telo ju dokaze spracovat a mat s nej uzitok :-/

ja1985
12. máj 2013

@enanena dakujem krasne....mam v plane pit aj alchemilku aj ten femibion ako si radila ewelyn, tak snaaaaaaad sa podari 🙂

ewelin262
12. máj 2013

@enanena ano do dobre,ale ešte pockam nechcem to neak prehanat ,lebo sa hovorí to dojde ked to najmenej cakas nieee 😉

enanena
autor
13. máj 2013

@ewelin262 presne tak 🙂

ewelin262
13. máj 2013

@enanena a budem papat Gynex.kvapky..

foofee
14. máj 2013

@ewelin262 estrozin je lepsiiiii 😉 Hlasim sa tiez, asi sa zacneme rozmnozovat koncom tohto roka 🙂

ewelin262
14. máj 2013

@foofee ja som si kupila gynex,kým som knemu došla som prešla vsetky lekárne nakoniec som našla u bylinkárky..vyskušáám nooo,

foofee
14. máj 2013

@ewelin262 no vyskusaj, neublizi ti to 🙂 ja som skusala aj gynex aj estrozin, preto viem podla seba co bolo ucinejsie 🙂 a aj od znamych som pocula to iste, ze estrozin je predsa len ucinejsi 🙂

ewelin262
14. máj 2013

@foofee nooo mohla si aj skorej napisat 😉 ,nevadiii možno nepomože ,tak skusim to druhee 🙂 ,nechám sa prekvapit

petulla28
3. jún 2013

ahojte, tak my zaciname od januara bud. roka, bud. mesiac chcem vysadit antiku...aby som sa precistila.Planujem tri mesiace pred koncom roka zacat brat kyselinu listovu a alchemylku, aby som si sance zvysila🙂 uz túzim asi dva roky a az teraz som toho mojho prehovorila🙂 budem Vam vsetkych drzat place, hlavne pozitivne mysliet, vela pohybu na cerstvom vzduchu a zdrava strava. to je zaklad, ostatne uz bude v rukach osudu🙂

vera3000
5. jún 2013

Ahojte tak ja sa pridavam. Hoci mame doma skoro 7mesacneho chlapceka odkedy som porodila drzi tuzba mat druhe 😅 Muz najskor ani pocut ale uz ho to zlomilo tak okolo septembra ideme na to 🙂 Ako sa pripravujete? Ja som zacala cvicit kedze mi zostali este nejake kila z tehotenstva a zacnem brat kyselinu listovu od buduceho mesiaca. Pri malom nam trvalo 3 mesiace kym sa zadarilo tak som zvedava ako to bude teraz 🙂

jk77
21. jún 2013

Ahojte.my mame doma skoro 4 rocneho chlapceka a 10 mes. chlapceka.Tak nejak na buduci rok by som chcela otehotniet.Ci sa to podari uz zaciatkom roka, je tazko povedat.Prvy sa zadaril rychle ,druhy 9mesiacov nic....Tak uvidime 😉

slavomira6
24. jún 2013

Ahojcek aj ja sa pridaaam.....my sa snazime uz dlhsie ca 8mesiacov a stale nic....☹ zacala som pit alchi.cajik a berem kys. Listovu a tak uvidime,,,,inak pisala som do toho centra dr. Jonas a dostala som vypocitane "spravne-cervene dni"..... Tak akurat 23. Bol prvy cerveny den....tak uvidime....😉

sisy222
2. júl 2013

Ahojte,my sasnazime už dlhšie,ale už mi z toho Sibe,tak si musím dať trošku pauzu...čiže budúci rok by to hádam uz mohlobbyť lepšie a mohlo by sa nám to podariť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre