Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

fomarik
11. apr 2010

A som odhalená 😎

denne73
11. apr 2010

Alebo Laura

josie3331
11. apr 2010

super!!! ja som Ma....

denne73
11. apr 2010

No Lucia ti sekne,a na formarik si ako prišla xixix 🙂 🙂 🙂

janitchka
11. apr 2010

děkuji všem za přivítání 😉
líbí se mi váš název,sice už nějaký měsíc neberu HA,ale zatím jsem to neřešila a až tenhle měsíc si udělám ovu test...nejsem úplný nováček,jedno snažení jsem si už prožila před třema rokama s exmanželem a naštěstí to nedopadlo...nešlo to přes rok a pak už jsme se rozešli...teď jsme se s přítelem domluvili,že to necháme náhodě,ale mě to nedá 🙂 🙂 a i doktorka řikala že kdyby to nešlo půl roku že začneme řešit,že nemá cenu čekat rok... 😵 😵

denne73
11. apr 2010

Jossie - Maria

fomarik
11. apr 2010

laura...to meno sa mi páči!! Ak budem mať dve dcérky, jedna určite bude Laura. Ale ja som Lucia.
Jossie, tak teba neviem odhadnúť vobec.

fomarik
11. apr 2010

Jossie - Magdalénka?

denne73
11. apr 2010

Tak moje je ľahké DE

josie3331
11. apr 2010

janitschka mudre od doktorky.... lebo nikdy nevies, ci bol problem v ex alebo vtedy, dufam kvoli tebe, ze ten druhy pripad to nie je...drzim ti palce!!!

josie3331
11. apr 2010

denisa!!

nie nie ani jedno....

mirip
11. apr 2010

ahojte, no super, takže sa bavíte o tom kto sa ako volá 😀 😀 😀 😀 u mna ani typovať netreba však? 😀 😀 😀 no dnes ma optimizmus neprechádza skončila dnes MS a hor sa do dalšieho cyklu........možno budem mať šťastné číslo 5

denne73
11. apr 2010

Bingo Jossie nebolo to ťažké nie??

fomarik
11. apr 2010

Fomarik? No, to mi dal mm takú prezývku, ešte kým sme spolu chodili, podľa somárika Macka Pu. Ja som totiž mojho mm nechcela, on ma neustále dobíjal, doliezal za mnou na internát, prespával pod mojím balkonom a hovoril mi, že som jeho Fomarik hlupucky, pretože neviem o čo prichádzam. No a raz slovo dalo slovo.... a sme svoji!!!

fomarik
11. apr 2010

mirip - Mirka?

denne73
11. apr 2010

Jossie -Malvina??

josie3331
11. apr 2010

jee to je pekne, to prespavanie muselo byt krute, snad to nebolo cez zimu 😀 😝

denne ani neviem ci nejake ine meno na de je, takze lahke to bolo

fomarik
11. apr 2010

janitchka, veru, radšej riešiť ako odkladať. Čas ide veľmi rýchlo...bohužiaľ. Budeme ti držať palce, aby si čoskoro zažila moment prekvapenia //, pretože táto téma je v poslednom čase dosť plodná ( aspoň tak sa mi zdá) 😎 😎

denne73
11. apr 2010

Jej to je pekné fomarik.

josie3331
11. apr 2010

ze Malvina 😀 😀

nieeee, ved take krasne meno mam, v septembri mam meniny....juuuj a sak caste meno podla mna

denne73
11. apr 2010

Hej Desana?xixixxixi

fomarik
11. apr 2010

A ked mm veľmi hnevám, tak som aj Fomár.

Jossie- martinka?

denne73
11. apr 2010

heh už vidím ako všetky bežali ku kalendaru

josie3331
11. apr 2010

supeeeer, ano som Mata 😀

inac najvacsi inventar tejto temy otehotnel, to co toto....uz len ja stara rachotina tejto temy zatial nic

janitchka
11. apr 2010

fomarik 🙂 tak to jste mě potěšily,snad budu mít štěstí 😀 😀 a vy samozřejmě taky 😵 😵 😵 jsem v jiném tématu a tak už je to samá těhule,jsou tam supr holky,ale už vybíraj kočárky... 🙂 🙂

denne73
11. apr 2010

A to je kto??

fomarik
11. apr 2010

denne, kto je kto?

denne73
11. apr 2010

No ten najväčší inventar tejto témy heheh asi mi nedochádza

fomarik
11. apr 2010

janitchka, neboj, spolu to zvládneme. I ked je to velmi ťažké, podržíme sa navzájom, vymeníme si infošky, pikošky, poplačeme si, zasmejeme sa, ale hlavne musíme byť silné!!!! Budeš v našej tabulke, kt. je asi na strane 190. Len si tam hod udaje a prekopíruj.

fomarik
11. apr 2010

No, to by aj mna zaujímalo..ten inventár...mi to nejak nedopína

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre