Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

veronikaprostenika
13. apr 2010

larmimi-porad si rikam, jak je to nefer, kdyz nekdo otehotni "omylem" 😔 .. my delame psi kusy a nic z toho. Asi proste moc chceme.. zkusim se soustredit na neco jineho 🙂 .. i kdyz, hodne naivni predstava 🙂

larmimi
13. apr 2010

to sa tazko, a veru , ked niekomu praskne "guma" ...a je tehotna 🙂

larmimi
13. apr 2010

veronika pod na ten link co napisala Ela..na predoslej strane, sme tam vsetky 😉

veronikaprostenika
13. apr 2010

lar. mne ten odkaz nejede 😅 ? pise mi to, ze ta stranka neexistuje

ela19
13. apr 2010

veronika napisala som, ze ked mate problem s tym linkom tak treba napisat josie do internej posty, lebo ta musi pridat do skupiny, inak sa tam nedostane nikto okrem tych ktoré tam josie dala zatial na zoznam, lebo ona spravuje tu temu

veronikaprostenika
13. apr 2010

tak už jsem to nasla 😉

larmimi
13. apr 2010

pisala som josie

veronikaprostenika
13. apr 2010

musi se na slovenskou verzi konika a uz jsem josie pozadala o pristup, dekuji 😉

susan65
13. apr 2010

Ahojte dievčence,

pár krát som k vám zavítala... chcela som len, že po 6 mesiacoch sa zadarilo, robila som si dva testy a boli pozitívne, dnes som to konzultovala aj s lekárom a na prvé vyšetrenie idem posledný aprílový týždeň. Zatiaľ nemám žiadne stavy, až na neskutočné bolesti v prsiach... Dúfam, že náš anjelik sa udrží a vám všetkým držím palce....

peneloppa
13. apr 2010

Ahojte. Prosim Vas kolko dni pred mrskou si mozem urobit tehot. test? Ja uz nevydrzim 🙂

ela19
13. apr 2010

peneloppa ja poznam pepino test s citlivostou 20 ked je mozne urobit test uz jeden den pred ocakavanou mrskou.

simasla
13. apr 2010

susan - moc gratuluji - a soucítím - mě prsa bolí také šíleně
penelopa - tak ty testy s citlivostí 10 - můžeš zkusít už 3-4 dny před očekávanou mrškou tedy tak 11-12 DPO

ela19
13. apr 2010

simi tie s citlivostou 10 su aka znacka?

simasla
13. apr 2010

myslím že Clearblue a Rapiclear 🙂

simasla
13. apr 2010

eli - jen nevím - koukala jsem na tvůj grafík - jestli nebyla ovulka teprve před pár dny a ne jak ukazuje wunsch....ještě bych být tebou počkala 😉

ela19
13. apr 2010

Simi ja vobec nemam v plane testovat 🙂 wunsch mi ukazuje inak lebo tento mesiac som mala ovulku záhadne neskoro. A v sobotu by som mala mat mrchu, takze ak nepride, az v stredu testujem. Ale nebudem kupovat tie citlive testy, mam doma este 2 pepino tie na 20 citlivost

josie3331
13. apr 2010

tie pepino asi neukazuju nic na ten 10DC, co? lebo rapiclear je podla mna riadny sunt....

simasla
13. apr 2010

josie - já testovala testem clearblu a pak mamatestem comfort v kazetě no a pak už jen mamatestem obyčejným a teď už netestuju... doufám, že je vše v pořádku 🙂

denne73
13. apr 2010

Dievčatá ja mám v tom chaos vy beháte z témy do temy?? 😉

sedmitecka
14. apr 2010

denne, jo jo, některé diskutují ve více diskusích, já mám asi tři oblíbené, takže přispívat můžem, kam chceš 🙂

dadaga
15. apr 2010

ahojte.. mame nove tehulky? ci ako?

josie3331
15. apr 2010

posledna o ktorej vieme je simasla, s amelie to vyzera viac ako dobre.....a dalsie este caka testovanie...

ameliejulliette
15. apr 2010

S Amelie to nevypadá. Přeju hodně štěstí, zdraví a odvahy všem, a ať máte brzy zdravé dětičky.

denne73
15. apr 2010

Ameli presne to isté z celého srdca prajem ja tebe. 🙂

algi
17. apr 2010

ahoj koceny, tak potvrdene od dr. , sme v 6 tt. dufame ze sa to udrzi a bude vse ok.ani nevieme kedy sa zadarilo, asi ked sme sa prestali nato sustredit.
susan 65- mame priblizne rovnaky termin 🙂 .

simasla
17. apr 2010

v 6tt? algi no tak gratuluju.. já to mám tedy zatím potvrzeno jen z krve - ale měla bych být dnes 5+5 takže konec 6tt 🙂, kdy máš termín? já jdu ve středu k Dr. na ultrazvuk

algi
17. apr 2010

simasla - tak to gratulujem aj ja.
.koncim 6 tt. nevie to dr. presne kedze sa mi mrcha rozhadzala po vysadeni hak, ale podla velkosti na sone vyratala asi koniec 5t. o dva tyzdne ideme na kontrolu ci sa mu/jej dari.

algi
17. apr 2010

koniec 6 tam malo byt 😉

simasla
17. apr 2010

algi a bylo vidět srdíčko.. já jdu ve středu to už bych měla být 6tt+2 a doufám, že už by mohlo být 🙂
jsem strašně šťastná... 🙂

algi
17. apr 2010

nic take nevravela dr. tak neviem, ale asi ano ked dosla k zaveru ze je to zive, ale ze strasne malinke este tak asi preto.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre