Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

susan65
19. apr 2010

simasla a algi, blahoželám... nám sa tiež podarilo, ani neviem ako, prestali sme to posledné dva mesiace riešiť, rozmýšľali sme už nad letnou dovolenkou a inými vecami... a je to tu...

dadaga
19. apr 2010

aj ja srdecne gratulujem..

misinn
20. apr 2010

ela 19 jeeej aj ty si uz tehulka 😀 😀 😀 gratulujem

dadaga
23. apr 2010

nikde nikto?

elise
9. máj 2010

ahojte babulky, ja v práci kopec stresu do piatku musím stihnuť ešte jednu termínovanu úlohu. si predstavte že som teraz pred chvilou testovala a sú tam // síce jedna je slabšia ale su tam tak sa vytešujem ale ešte musím kupiť jeden test a testovať za 2 dni. aby sa to potvrdilo. 😉

josie3331
9. máj 2010

juuu elise to je supeeer 😀

simasla
10. máj 2010

elise - moc,moc, moc gratuluju 😵

sante
10. máj 2010

elise, gratulujem 🙂

skippy7
10. máj 2010

Elise aj ja gratulujem, tak konečne to vyšlo 😉 .......potom napiš ako dopadlo dalšie testovanie,to už budu hadam poriadne //

kamilkka
10. máj 2010

Ahojte baby,
môžem sa pridať?
Je tu ešte niekto netehotný?
A niekto s nervamy tak trocha na dranc?

josie3331
10. máj 2010

ja som este neni tehotna, ale nervy mam celkom ok, nastastie som sa dostala do takej fazy...

kamilkka
10. máj 2010

No u nás je tomu už 7 mesiacov, odkedy som si myslela, že ms nepríde po prvom pokuse...
asi som bola naivná, že?
tak a teraz sa už bojím, že čo ked sa to nepodarí nikdy....
aký problém za tým môže byť... atď ... atď....
ale môj mm vraví, že problém je len v mojej hlave.

denne73
10. máj 2010

Ja tiež som netehotná . Ale to sa už čoskoro zmení 😉

kamilkka
10. máj 2010

ako vieš denne?

denne73
10. máj 2010

No proste nejako to cítim. Vieš ja mám teraz fofry , stresy, končím bakalara mám štatnice. ked budem mať po všetkom myslím že to vyjde.Proste vravím si to každý den a privolávam si to.

kamilkka
10. máj 2010

hmmmmmm 🙂
tak privolaj aj mne 🙂

mirip
10. máj 2010

aj ja som netehotná kamilka

nell1
11. máj 2010

Ahoj všichnim, jsem tu nová, chtěla bych se zeptat-má některá zkušenost s Gennetem v Praze? Jsem objednaná na první konzultaci za týden a veškerá vyšetření už mám hotová, včetně vyš. na průchodnost vejcovodů. Už nás totiž jednou přeobjednali, tak jsme chodili akorát na vyš. Hormony mám v pořádku, tak by mě zajímalo, jak dlouho to tam tak trvá, než rozepíšou stimulaci. Jo a mám neprůchodný vejcovody, sylšela jsem, že je větší šance na těhu, když se před ivf.děla iUi, jenže na tu já nemůžu, je tu někdo, kdo otěhotněl po ivf bez iUi? Díky moc všem za radu a přeju brzy / / !!!

elise
11. máj 2010

ahojte babulky dnes som začala krvácať a bola som na pohotovosti tam mi zobrali krv, dali ultrazvuk vraj mikropotrat☹ ☹ ☹ ☹ ☹

skippy7
11. máj 2010

Jeeejda Elise, to mi je strašne luto 😔

elise
11. máj 2010

ja stále verím že otehotniem v tomto roku

simasla
11. máj 2010

😔 uff elise.. je mi to moc líto.. určitě se to letos povede.. drž se

denne73
11. máj 2010

ahojte. kamikka privolávam aj tebe 😉

sante
11. máj 2010

Elise, mrzí ma to ☹

kamilkka
11. máj 2010

ahojte všetci 🙂
a ahoj denne - super!
a ty to ako robíš?

denne73
11. máj 2010

ja na to jednoducho stale myslím teda vravím si vyjde to. A objednávku na bábo som už poslala(kuk do témičky Objednávka do vesmíru:Prosíme si bábo.takže už len čakám na jej vybavenie. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

camelco
11. máj 2010

ahojte baby ...... môžem sa pridať? 😉

elise to je mi ľúto ☹ ☹ ☹

dúfam a hlavne verím, že tento rok nám to konečne vyjde.....s mn sa snažíme už 3. rok ☹ a stále nič ... 1.IUI neuspešné ... ale nevzdavame to 🙂

lenka47
11. máj 2010

ahojte zienky mozem sa aj ja pridat? v piatok som zistila // boli krasne silne, a dnes uz boli aj vysledky z krvy hcg 2510 a na utz dutinka 🙂 verim ze toto bude pre vsetky plodny rok 🙂

camelco
12. máj 2010

lenka ... gratulujem 🙂 🙂 🙂
no dufam, že tento rok nám to konečne výjde a ozaj bude plodný 🙂

lubica69
12. máj 2010

Ahojte kočky
Môžem sa pridať???Dúfam,že áno
My sme o bábo pred mesiacom prišli v 10tt ale chcela by som určite po absolvovaní všetkých vyšetrení tento rok znova otehotnieť Tak dúfam Ako vy všetky ostatné,že sa to podarí... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre