• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
@majkal dakujem aj vam prajem cim skor // :dizzy_face:
27. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj mne dnes ide hlava prasknut Od rána ma hrozne bolí
27. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkal pokusím se to ještě víc prohledat
27. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :slight_smile: mohla by som sa k vam pridat? S drahym velmi dufame, ze sa tento rok dockame babatka :slight_smile:
27. máj 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lilusiatko :slight_smile:
27. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj augustovka :slight_smile: len tak bleskovo som pozrela tuto temu a pozeram, ze vela vas uz ma jedno dietatko, dufam, ze sa coskoro k vam pridam :slight_smile: vsimla som si, ze byvame v rovnakom okrese :wink:
27. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusiatko vitaj medzi nami Určite sa nám to tento rok podarí Ako dlho skúšate?
27. máj 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica dakujem za privitanie :slight_smile: tak poriadne sa snazime pol roka, predtym sa ani nedalo, lebo som mala problemy s cyklom...po vysadeni HAK mi vobec nechodila menstruacia az po pichnuti injekcie alebo tabletkach...konecne sa to upravilo ale je problem v tom, ze nemavam ovulaciu...minuly mesiac som brala prvykrat Clostibelgyt na podporu rastu vajicok...to je tak o mne v skratke :slight_smile:
27. máj 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusiatko tak držím veľmi palce
27. máj 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka dakujem velmi pekne :slight_smile: mas nadherneho synceka. Vy sa teda snazite o druhe babatko?
27. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Áno chceme druhé
27. máj 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face: vitam nove babulky :wink:
28. máj 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky. Dnes je supeeer pocko :sunglasses: teda zatial... :slight_smile:
28. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: majkal dakujem za privitanie...dnes je naozaj krasny den a este je aj piatoook :slight_smile: len keby ma nebolelo brusko, asi sa hlasi mrcha...
28. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj lenocka, mne sa ani spoza pracovnych murov nezda :unamused: .... ale aspon sa mozem tesit na koniec prac.doby :grinning:
28. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majkal tak to je nic moc. Neboj buduci rok uz na materskej budes vegetit :wink: Ja som uz aj pokusala lehatko a opalovat sa :grinning: , ale maly mi to samozrejme zatrhol a musela som ho hojdat :grinning:
28. máj 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatá, musíte len verit a nemysliet stále na to, ze by ste chceli druhé bábatko (ako kedysi ja), ja som si na druhé dietatko musela pockat az 15 rokov, ja som bola priam posadnutá, neustále som si kupovala tehotenské testy, sledovala som si plodné dni a neviem co vsetko..., pomýslala som aj na umelé oplodnenie, ked uz som prestala dúfat stalo sa, dnes má moj druhý poklad uz 15 mesiacov, takze vsetko bude len trpezlivost, drzím palce
28. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sonya :slight_smile: ja sa snazim moc nato nemysliet, budem uplne stastna ak sa nam podari aspon jedno babatko :slight_smile:
28. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ze to nie je jednoduché, ale verím, ze to príde a aj ty budes maminka :slight_smile:
28. máj 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonya08 to mas pravdu ..... ja to beriem celkom racionalne ... dokonca niekedy si poviem, ako mi je dobre, ze uz mam take velke "odrastene" dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... ale samozrejme, ta tuzba tu je :slight_smile:
28. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz by som si chcela fakt trosku "povegetit" ako pisala lenocka :slight_smile: ..... chce to skratka zmenu
28. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkal viem presne co prezívas, tiez som tým presla ale tá radost ked to napokon príde je neopísatelná, ano zivot sa síce otocí úplne naruby, ked príde ten malý cloviecik do rodiny, ktorá uz mala urcité zabehané kolaje s "velkým" dietatom, ale byt mamou je to najkrasie na svete :slight_smile:
28. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonya08 pozeram, ze sme mali prve dieta v rovnakom veku :slight_smile: ja som tiez mala 22. Teraz to clovek vnima a preziva uplne inak vsak? :slight_smile:
28. máj 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkal presne tak, je to úplne iné, pripadá mi niekedy, ze sa s muzom správame k tomu malému ako starý rodicia :slight_smile: , nesmierne ho rozmaznávame a potom je ho tazké "vpratat do koze", v princípe si to vsetci teraz akosi viac vychutnávame aj tehotenstvo bolo neporovnatelne lepsie obdobie ako pri prvom synovi, ked sme boli este mladý :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Sonya ďakujeme za povzbudenie Ja už jedno bábo mám takže je to trošičku ľahšie ako keby som ho nemala Som za neho vďačná už aj keby druhé nebolo Ale samozrejme chcem
28. máj 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby .-)
spíte? či pozerate tv?
my sme dnes boli s mm na večeru.
majkal - je mi lepšie :slight_smile:
možno vdaka tvojim modlitbam :slight_smile:
28. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu strasim :slight_smile: V tv nic nie je....A ako vam bolo? Romantika?
28. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej :slight_smile:
a davali sme si darčeky :slight_smile:
mame vyročie
28. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka gratulujeeeeem. a kolke?
28. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to radšej nepoviem :slight_smile:
naše tajomstvo
28. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok