Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
2. jún 2010

ak ano tak musis ist na SHARING (na lavej strane obrazovky) potom HOME PAGE SETUP a skopirovat link v ramceku (Your Charting Home Page Web Address

martinka78
2. jún 2010

@majkal ano a nemůžu to nikde najít co a jak zkopírovat

martinka78
2. jún 2010
majkal
2. jún 2010

@martinka78 😉

camelco
2. jún 2010

nooooooooo ........... tak som spat ......... uz mam vybraty receptik a uvidime ci to pomoze ten stitnej zlaze 🙂
a dalsie prekvapenie ......... primator vyhlasil 3 povodnovy stupen .......... teraz som rada ze nie som dnes v robote 😖

zabka1003
2. jún 2010

Camelco, držím pastičky nech lieky hned zaberú..
Inak teraz v Mama a ja píšu o chorobách štítnej žľazy a o všetkom okolo toho..

camelco
2. jún 2010

@zabka1003 ........ nevies ci sa da ten clanok stiahnut z netu? inac doky mi dnes na kontrole vysvetlil tie vysledky ........ nie su az take zle, stitna zlaza funguje normalne, len sa zvacsila, je to protilatkou proti tyroxinu ..... este dobre ze sa to zistilo 🙂 to som fakt rada, nikdy by som to necakala lebo nemam ziadnu predispoziciu zdedit take ochorenie, u nas nikto problemy so SZ nemal ........... ale dakujem za podporu, dnes som na tom psychicky lepsie ako vcera ked som isla od doktorky, myslim, ze mi k tomu pomohol aj doky v PN 🙂

camelco
2. jún 2010

baby ............... toto je moj prvy cyklus, kedy si meriam teplotu a tiez moj prvy graf .......... som z toho sice na "vjetvy" 😀 😀 😀 😀 ale to neva .........................

http://www.fertilityfriend.com/home/2edcf4

cleo78
2. jún 2010

ahojte... 🙂 mozem sa pridat? 😵 .....pravdu povediac,nie som snazilka,ale skor cakatelka na zazrak-uz zopar rockou 😔 😔 😔

camelco
2. jún 2010

@cleo78 ........... samozrejme, vitaj 🙂

kamilkka
2. jún 2010

ahoj cleo 🙂
ahojte všetky 🙂
je tu vobec niekto?

camelco
2. jún 2010

@kamilkka ......... ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamilkka
2. jún 2010

camelco - aka si vesela
hned si ma povzbudila!
a čo to vlastne znamena slovo camelco?

camelco
2. jún 2010

jaaaaaaaaaj moja to je dlhy pribeh .............. este ked sme boli mladsi tak brat si sem tam zapalil cigarety - CAMEL a ja som zdedila taku prezyvku v mensom vydani, nie ze by som bola od brata mladsia ale som nizsia, takze mensia verzia CAMEL 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................. to je tak v skratke, a podla tejto prezyvky mam aj mailovu adresu 😀 😀 😀 😀

kamilkka
2. jún 2010

pekne
ja mam dnes ťažky den, mam nejaku cystu na vaječníku...
alebo zapal....

kamilkka
2. jún 2010

takže tvoj optimizmus je príjemny

camelco
2. jún 2010

ach jo .......... nic prijemne .............. ☹ ................ moj optimizmus je nakazlivy pozor 😀

majkal
2. jún 2010

caute baby,

camelco, no.... tvoj graf je aj pre mna spanielska dedina 😝 😀 zaskocili ma tie skakajuce teploty .... 😒 no ved uvidime co bude dalej 😉

kamikka .... aky zapal? to ti vravel dr.?

majkal
2. jún 2010

a vitam cleo 🙂

camelco
2. jún 2010

majkal ............ to je moje prve meranie teploty 🙂 ja som z toho tiez blazon 😀 😀 😀 😀 ale k ovu doslo niekedy 28-30, dnes som bola na kontrole a doky mi povedal ze folik praskol, len mi uz nevedel povedat ci si to zariadila priroda alebo k tomu dopomohla stimulka + pregnyl 🙂 ............ je to uplne jedno hlavne ze doslo k ovu, no nie?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majkal
2. jún 2010

no to ano 😉

zabka1003
2. jún 2010

Camelco skús pozrieť na ich stránke, možno to tam je..

kamilka a ako sa zistilo, že máš cystu 😕 😔

kamilkka
2. jún 2010

bola som na sono

martinka78
2. jún 2010

@camelco teda ten grafík, to je ale divočina 😎 ale zase tam alespoň vidíš rozdíly, to mě se teplotky až tak nemění, před OVU mám 36,4-36,5 a pak nižší a po OVU mám zase naopak 36,7 - 36,8

martinka78
2. jún 2010

a taky vítám nové "členky" 🙂

cleo78
2. jún 2010

ahojte....
kocky,dakujem za mile privitanie 🙂
pozeram,ze ste tu uz celkom zohrata a pozitivne sa podporujuca partia 🙂
vsetkym vam budem drzat palce,aby vam to tento rok vyslo 😉

kamilkka-joooj,to je neprijemne,ale neboj ono sa to urcite da do poriatku,,,

camelco
2. jún 2010

baby dakujem za rady .... @martinka78 ja viem cista divocina 🙂 no uvidime ako to bude pokracovat dalej ......... ja sa skor riadim hlienom podla bilingsa 🙂

kamilkka
2. jún 2010

@camelco a prečo mas taky cyklus?
ma to nejaku pričinu?
aky mas hormonalny profil?

kamilkka
2. jún 2010

@camelco a dobre meriaš?

camelco
2. jún 2010

moze byt teplota skreslena aj casom kedy ju meriam? zvycajne je to okolo 5,10-5,25 ale niektore dni som ju merala aj neskor, hlavne cez vikend, ved nebudem teraz kvoli BT vstavat v So aebo Ne vstavat o 5 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre