• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
ahoj kami,

ja teda fakt netusim, co s tym mojim grafom je, este nikdy som takyto "chaoticky" nemala .... Rozmyslala som aj nad tym ze vcera som bola u dr. a vysetroval ma, tak ci to nesuvisi aj s tym, ale hadam by nemalo :fearful: No neviem, naozaj neviem, uvidim zajtra. A sledovat sa prestanem, lebo na dovolenke merat nebudem - tam uz nech sa deje co sa deje :grinning: Odchadzame v piatok rano .... Ideme na Korfu.

22. jún 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkal waw - perfiš!
ja by som hned šla!
my ideme až v auguste....
len škoda že cez dovolenku nebudeš mať ovu, že?
ale dufam, že nebudeš mať ani kramy :slight_smile:
22. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 perfektne fotecky...ale vam bolo hej :slight_smile: Super to tam vyzera, ako z katalogu :grinning:
22. jún 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Majka ja sa tým grafom nerozumiem Rada by som pomohla ale... Jej tak na Korfu?Tam sme boli keď som čakala Sebastiánka Je tam krásne Odporúčam požičať skuter a pochodiť celý ostrov Užite si to @lenocka80 ďakujem krásne Áno bolo super A tá pláž fakt ako z katalógu
22. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:

@lubica69 ....... krasne fotky ......... urcite bolo super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@majkal ........ ti normalne zavidim, ja este musim cakat do augusta, ale to uz je iba "zopar" dni :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ......... a na tej genetike sa s tebou porozprava ..... (tvoje choroby, choroby rodicov a pod) ....... potom s mm a potom nam zobrali krv a bolo po vsetkom, vseho vsudy to trvalo asi tak do pol hodiny :slight_smile: ............ no a vysledky za 8 tyzdnov :angry: :confounded: :frowning2:
22. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ďakujem krásne Tak len krv tak to je dobre No ale potom fakt nerozumiem prečo sa na to tak dlho čaká Hlavne,že si urobia z hodinovej obednej pauzy hodiny dve Keď som sa bola objednať ja nemali tam celý boží deň nikoho Hlavne,že ma objednali na koniec septembra Normálne som vždy naštvaná keď sa spomenie genetika!
22. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ............ je to hrozne, my sme tam prisli, v cakarni nikoho, boli sme objednani na 9 zobrali nas 9,20, vybavili za 30 min ............ ale krv odosielaju do BA na specialne vysetrenie chromozomov, preto to asi tak dlho trva ......... hej este som zabudla platili sme 50 centov na postu (odoslanie krvi do BA) a tiez sme sa mohli najest .......... krv riedia heparinom asi preto, ja som tam pre istotu este zavolala ci sa mozeme najest ........
22. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To,že sa čaká na výsledky som vedela To je Ok Ale na objednanie majú času a času A to len kôli pol hodine A ty čakaj koľko chceš No sila Fakt Mne tam bolo normálne do plaču keď mi zahlásila že o 3mesiace A ona,že či ma to súri No nie Mohla ma aj o rok objednať Úplne som ostala znechutená Ani tam nemám chuť ísť Chcem otehotnieť skôr Porozprávam sa s dokim a uvidím
22. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ahoj
ja velmi nerozumiem prečo ti treba genetické vyšetrenie, ak už jedno dieťa mas?
možno som to tu prehliadla, ale mala si nejake potraty opakovane?
alebo je nejaky iny dovod?
podla mna ak už mas dieťa, je to tak troška bezpredmetne, lebo ono je najjednoznačnejším
príznakom toho, že mate normalnu geneticku vybavu alebo že aspon možte mať, resp. ju odovzdať svojmu potomkovi...
22. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamikka ďakujem krásne Hovoríš mi z duše Áno mám za sebou 2MA Prvý pred 10rokmi Čo je dlhá doba a mala som aj iného partnera Potom sa nám s manželom narodil Sebastián 12.4 tento rok som absolvovala kyret lebo sa bábo nevyvíjalo Takže si tiež myslím,že to skôr bola zlá náhoda ako nejaká chyba Na genetiku mi kázali prísť aj s manželom aj napriek tomu,že sa ho to pred 10rokmi vôbec netýkalo Takže si tiež myslím,že to nemá až taký význam ako keby sa nám nedarilo otehotnieť Preto zvažujem otehotnieť skôr ako v decembri keď budú výsledky Ďakujem ti krásne Normálne podpora Si ma potešila
22. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 .......... nam doky odporucil genetiku kvoli zlemu spg mm ........... u mna zobrali na genetike krv na stanovenie DNA .......... to akoze sa dozviem ze som chromozom XX :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......... manzelovi brali viac krvi na stanovenie z coho prameni zly spg ........... ale u vas som to teda neviem .......... skus sa este s dokym porozpravat .......... a mozno sa na tu genetiku ani nedostanes, lebo budes tehulka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. jún 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco dakujej Juj bodaj by to tak bolo ;)
22. jún 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 urcite to tak bude :wink: ......... ja dufam, ze ked sa vratime z dovolenky, tak budeme traja :grinning: a vysledky z genetiky nam pridu az potom
22. jún 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco veľmi veľmi ti to prajem a držím palčeky
22. jún 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kam a kedy idete?
22. jún 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 dakujem ............ ideme v auguste do egypta ......... ale teraz prisiel mm a hovoril mi ropnej skvrne pri hurgade, tak neviem neviem ci to este nebudeme rusit, my sice ideme do taby ale vraj sa to tiahne 150 km, tak hladam info o tom :angry:
22. jún 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69
aj podla mna je to nahoda...
a kedže situacia spred 10 rokov sa naozaj netyka tvojho mm - podla mna nerieš
ja mam kamošku čo ma 3 zdrave deti a mala asi 4 potraty...
22. jún 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Camelco tak ropná škvrna?To už je aj tam?Veď uvidíte Ak tak vyberiete inú lokalitu V Hurgade sme boli pred 2mi rokmi Kým sme za malého nemuseli platiť hi hi @kamikka presne tak Tiež si myslím Veľmi pekne ďakujem A hlavne je to aj o psychike A ja som už na ďalšie tehu úplne pripravená
22. jún 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69
vycuc z netu:

Včera 21:10

Egyptská vláda dnes potvrdila, že ropa unikla z jedného z viacerých vrtov v oblasti turistického rezortu Hurghada na pobreží Červeného mora.

to je ich vlastna ropna skvrna nie ta co je v amerike
22. jún 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Tak už mi je to jasné Mi to nešlo do hlavy Ale hádam to nebude nič vážne
22. jún 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ............ no to dufam, som sa velmi tesila, konecne po grecku a chorvatsku nejaka zmena ......... a hlavne na potapanie som sa tesila .......... ved je to este mesiac a pol ........... dufam, ze to bude ok
22. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem musiet teraz sledovat spravy :grinning:
22. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco neboj tá škvrna bude o mesiac už Ok Tak ty si vášnivý potápač?Juj ja sa bojím
22. jún 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ............ chcela by som to konecne vyskusat s kyslikom ............. teraz iba snorchlujem :grinning: :grinning: :grinning: ...... ale aj pri snorchlovani sa daju vidiet pekne veci .......... ale ten kyslik ma laka viac ......... ked ja sa skor bojim toho, ze budem len sama s instruktorom, lebo mm dostanem len do vody po krk :grinning: :grinning: :grinning: ........ ja som skor za adrenalin :grinning:
22. jún 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco môj muž vyskúšal prvý krát potápanie s kyslíkom prvý krát práve v Egypte Ale iba v takom bazéne s inštruktorom Ale bol o to veľký záujem
22. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ..... no musim este zlepsit englis :grinning: ........... a urcite to vyskusam ......... normalne mu zavidim, ci dalej to uz nechcel skusit?
22. jún 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile:
Nemáte niektorá skúsenosti s bratím Clostilbegytu?
22. jún 2010 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym vam moc drzim palecky..dlhe mesiace som sem chodila len ako "citatel"..najprv s lutostou, lebo sme mali dve ciarky, potom sme o ne prisli..ale uz su opat na svete a termin v decembri...tak sa len drzte, myslite POZITIVNE a prestante na to mysliet..venujte sa sami sebe, samozrejme partnerovi a budte co najviac v pohode..vraj dovolenka je ako stvorena na pocatie mimi / tak sa uvolnite, uzite si krasne leto \ktore uz snad pride\ a dve ciarky sa urcite dostavia :slight_smile:
22. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrnous1 čo potrebuješ vedieť?
clostilbegyt je na podporu dozrievania folikulov
22. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok