• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
camelco ďalej sa chodilo potom už len na ten platený kurz čo vstal asi týždeň a muž chcel byť viac s nami na pláži ako niekde mimo mrnous s tým skúsenosť nemám takže neporadím bejbitko ďakujeme krásne Tiež verím,že sa nám to po pár nezdaroch tento rok podarí dotiahnuť do úspešného konca Tebe samozrejme veľmi držím palčeky Ja som mala termín november ale verím,že príde ďalší termín ktorý sa už naplní
22. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
@lubica69 ......... je jasne ze je lepsie byt na dovolenke spolu :slight_smile:
@bejbitko .......... dakujeme :slight_smile:
23. jún 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento rok mate k dispozicii este 6 krasnych mesiacov..treba vyuzit kazdy jeden :slight_smile:
nam dnes sestricka oznamila, ze geneticke testy na vrodene vady su v poriadku..spadol mi kamen zo srdca..lebo po prvom nezdare sa bojim uz snad uplne vsetkeho.. :( ale neustale sa priam nutim do optimizmu, tak snad to je ten spravny liek...
inak ja som brala calibrum baby plus este pred otehotnenim, a po prvom nezdare som ho vlastne ani neprestala brat..a otehotneli sme hned na druhy pokus..
23. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Jej bejbitko tak to je super spravíčka No áno treba len pozitívne myslieť Niekedy nám ani nič iné neostáva Dnes už kus vyliezlo slniečko tak sa z toho vytešujem Aj keď fúka ale aspoň neprší Prajem vám pekný deň
23. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 tak to je pre mna ako balzam na dusu..my v Martine mame festival dotyky a spojenia - takze kultura na kazdom kroku....tak asi skocim na namestie na nejake predstavenie :slight_smile:
23. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejbitko tak pekné festivalovanie
23. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dieta mi dnes popolievalo kvety čajom... :angry:
24. jún 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka Tak šikovne Juj keby tak vodičkou chcelo hi hi
24. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky,

tak ja sa s Vami na dva tyzdne lucim a dufam, ze ked sa vratim, tak tu bude zasa minimalne o jednu tehulku viac :wink:

Papaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkal šťastnú cestu A užite si to
24. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkal ......... krasnu dovolenku :slight_smile: ........... hlavne si to poriadne uzite a oddychnite :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj camelco Ako?
25. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ahoooooj :slight_smile: ........ celkom fajn, aj ked som v robote ....... konecne piatooooooooook ......... uz len keby sa to pocasie umudrilo, by som mohla konecne korcule vytiahnut :grinning:
25. jún 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj tak to hej Už by sa mohlo umúdriť My sme stále ako sme sa vrátili z dovči chorý To z toho počka Sa nevieme nejak aklimatizovať A na korčuliach som teda dlho nebola Naposledy keď bol Sebastián v kočíku tak s ním som chodila @camelco A kde pracuješ?Ak nie je tajomstvo
25. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 uz som to v tejto teme pisala :slight_smile: ale to neva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

.......... som statny zamestnanec :grinning: ............ resp. som prof. vojacka
25. jún 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej camelco prepáč Asi mi to ušlo :cry:
Aj môj mm je prof.vojak :grinning:
25. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 .......... to neva :wink: :wink: :wink: .............. aspon sa nenudis ......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......... my sme obaja :grinning:
25. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco tak ani vy sa nenudite Aspoň ste spolu stále
26. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky, ako sa dnes mate? Ja som dnes taaaak leniva, ze sa nepoznavam...nic sa mi nechce... :slight_smile:
28. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Camelco ja som bola lenivá včera Zajtra ráno idem na tú hematológiu tak držte palce Aj keď výsledky budú až o 2 mesiace
28. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj uz aj pisat som zabudla :grinning: Moj mm sa zasa chysta na spermiogram do Martina...tak som tiez zvedava, co z toho bude :grinning: Keby som otehotnela tento mesiac, mala by som narodene deturence rovnako v aprili, to by bolo super :grinning: A konecne svieti slnkoooo, huraaaaa :slight_smile:
29. jún 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka80 ahoj
ja som tu! :slight_smile:
tvoj mm ide na spermio?
tato info ma prekvapila - asi nepozorne čítam...
29. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočenky Lenocka tak držíme palčeky nech sú výsledky Ok Aj môj by mal ísť Teda kázali nám z tej genetiky čo by som mala ísť koncom septembra ale uvidíme či vôbec pôjdeme Zajtra idem na sono tak bude dúfam všetko Ok aby sme mohli snažilkovať
29. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka dobre citas, na spermiogram ide :slight_smile:
@lubica69 a na sone ti idu co zistovat?
29. jún 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka80 na sono mám ísť 4-6deň cyklu Zajtra mám len 3tí tak neviem neviem Ale potom majú dovču Nezdali sa mu nejaké folikuly či čo na sliznici maternice tak uvidíme
29. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Či polipy na sliznici...?Neviem presne
29. jún 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka80 a prečo?
ved už jedno dieťa mate?
to sa može až tak zmenit situacia?
ako potom splodil svoje deti Got?
29. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 tak drzim palce, nech to dobre dopadne. Potom daj vediet :wink:
@kamilkka no odporucil mi to moj gynekolog....napriek tomu, ze uz jedno dieta mame, ale moja laicky nazor-myslim, ze aj spermie sa mozu menit po prekonani nejakych chorob, mozno aj takych o ktorych nevie...ak nahodou nieco prekonal a nevsimol si to...neviem. Ale tak hadam vie, co robi? Ci na spermiogram chodia len pary, ktore nemozu vobec otehotniet? To asi nie...ci? Lebo vlastne, on mi povedal, ze sa ide od jednoduchych testou, k tym narocnejsim, takze toto asi patri do standardu...
29. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok