Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

betina1984
31. júl 2010

Vždy sa testujem zhruba v rovnakom čase, okolo obeda. Testujem sa od piateho dňa cyklu a nebola ani predtým, ani potom tmavšia. A testovala som sa aj dvakrát za deň a nebol v tom rozdiel.

articocka
31. júl 2010

@silvi2 to je pravda, ked mas toho druheho zrazu akoby nic ine neexistovalo. cestujete, zabavate sa a vsetko robite spolocne a nic viac nepotrebujete. Vztah sa uplne zmeni ked uz mas dieta,. nemas tolko casu, trosku zanedbavas muza, lebo si stale unavena a vystavena akoby ta presiel parny valec, ale casom sa to zmeni ked bude dietatko vacsie. Zelam vela stastia pri tvoreni rodinky.

articocka
31. júl 2010

@lubica69 dakujeme, vsak mozno sa nam zadari rovnako a budeme spolocne prechadzat mesiac po mesiaci, ale ja sa teraz snazim schudnut ale nedari sa mi to, lebo jedlo je ako droga a ked sa mi predostiera som slaba🙂)), ale mimi to zmeni, dnes idem na kalanetiku nech mam aspon nejaku aktivitu. Aj ked dnes som si aktivity

articocka
31. júl 2010

@silvi2 neboj treba verit a sila mysle🙂) ako lubica hovorila🙂)

articocka
31. júl 2010

@betina1984 moze byt aj taka situacia, ze ked nie je zmena ze neovulujes trebars jeden mesiac? To je len otazka, leba ja som ovu nikdy neriesila, lebo ako som uz vravela, ze nam sa podarilo bez upozornenia na prvy su bez planovani. Ale mozno bude teraz situacia kedy sa to budem musiet naucit ked sa nam to nebude darit🙂). Vela stastia.

mirip
1. aug 2010

@betina1984 može byť aj tri dni ale aj hned večer že bude pozitívny ja ked som mala tak ráno ešte dohromady nič a večer už silný a pozitívny.............je to individuálne

lubica69
1. aug 2010

Ahojte kočky S ovu testom neporadím Nikdy som si to nerobila

articocka
7. aug 2010

@lubica69 moj clovek, lebo ja ovu testy tiez nerobim, lebo ja aka som sikovna by som to prepasla🙂), ale ja ovu citim mna boli hodne podbrusko🙂). Budem cakat do najblizsej menstruacie, ktora bude cca o +,- 10 dni.

lubica69
7. aug 2010

@articocka aj ja cítim vždy ovulku Ja si budem musieť na snažilkovanie ešte počkať po piatkovej opke

articocka
8. aug 2010

@lubica69 a kvoli comu ides? Ja dufam, ze uz budem moct podat dobru spravu, lebo vo stvrtok sme mali babsku jazdu, kamoska prisla z Cypru a dali sme zraz, no a jedna z nich je v 9 tt a trosku som sahla na brusko nech aj na mna prejde trosku tehu virus🙂. Prvy raz ked som bola este na vyske som anjelickovi, co tu pisala ta holka chytala mimco, malu Sasku a kratko nato som otehotnela, tak mozno to aj tentokrat vyjde🙂. Doporucujem vsetkym snazilkam, asi natom nieco bude.

lubica69
8. aug 2010

@articocka už som bola v piatok Tak nech sa len nalepí 😀 😀 😀 Držím palčeky

articocka
8. aug 2010

@lubica69 super aspon mas za tym🙂. Dakujem, ale ja uz sa posledne mesiace tak tesim, ze uz pomaly to budem brat ako zazrak. Aj ked dieta je zazrak. Teraz som ulozila maleho, ale nechce spat. Dufam, ze uz zaspal.

articocka
9. aug 2010

Pekny den prajem. nejak nam tu zkapal pes a vsetci su fuc s fora. Tak my sme dnes cely den doma lebo je vonku skaredo a nic okrem telky a knihy som nerobila. maleho nakrmila a dost. cely den oddych.

lubica69
9. aug 2010

@articocka veď to Kde sú všetky?Či sa tu už nik okrem nás dvoch nechystá otehotnieť?Alebo sú nezbednice v súkromnej téme?hi hi

articocka
9. aug 2010

viem asi kde su behaju medzi temami. ja som tiez este aj v teme snazenie od jari 2010 skus tam🙂) je to tam v plnom prude a baby komunikuju narozdiel od tychto a je tam aj silvi2 teraz som ju tam videla.

lubica69
9. aug 2010

@articocka Juj jar už je dávno preč Pomaly máme aj po lete Zišla by sa téma začíname na jeseň 2010 😉

articocka
9. aug 2010

no a potom by sa stalo, ze ked vytvoris temu sa najde taky dobroprajnik, ako pri jednej teme, ze zacala baba pomaly nervozne pisat ze naco rovnaka tema taka tu uz je a to by sa uz mohla rovno vytvorit tema jar leto a jesen 2010 co si tu prave aj ty navrhla🙂)). skus ist kuknut tu temu co som ti spominala🙂)

lubica69
9. aug 2010

Fu zase začínať v rozbehnutej téme?Nechce sa mi veľmi Tam to už bude zas zabehnute a ja nová No neviem Uvidím Ďakujem

articocka
9. aug 2010

@lubica69 vsak ja chodim aj sem aj tam a mam to v zalozkach tak len prepnem rychlo. tam tie veci su rovnake. ja som zacala s nou vcera a uz si v pohode piseme. uvidis je to ok stretneme sa tam jak tu i tam . s tejto temy nemusis odchadzat len skusaj aj dalsie nech sa aj inde informujes🙂)

lubica69
9. aug 2010

@articocka ďakujem Už som tam bola tak uvidím či ma príjmete medzi vás 😀

articocka
10. aug 2010

@lubica69 samozrejme ze prijmu i prijmem inac by som ti to nenavrhla. viac hlav vacsia zabava🙂). Dnes rano som ta tam uz videla. Skoda ze som trosku nepockala, ale maly ma uhanal nech idem spat. svetielkoand sme sa dohadovali ze ostanem ale kedze dlho neodpisovala som odisla lebo sama co tu budem🙂).tak nabuduce koc

ciernavila
10. aug 2010

Ahojky dievcata, ja som presne dnes mesiac vydatá 🙂 a hneď po svadbe sme začali "pracovať" na bábatku. Včera som mala dostat menzes, tehotensky test midnes rano ukazal dve čiarky ešte pred limitom - Unimark tycinka. Citala som ze je ale nespolahlivy a moze ukazovat falosny vysledok. Mate s tym skusenosti?

lenuska20
10. aug 2010

ahojte baby, môžem sa pridať? my sme sa už tiež začali snažiť, lebo sme chceli buducoročné jarné bábo, ale zatial sa nedarí tak dúfam, že bude aspoň letné a že sa nám v blízkej dobe zadarí 😉 hádam ma tu k sebe prijmete 🙂

lubica69
10. aug 2010

@lenuska20 ahoj Tak sa nám to snáď podarí
@cierna víla jej tak gratulujem S tým testíkom skúsenosť nemám ale neboj budes tehu Držím palčeky 😀

lenuska20
10. aug 2010

dakujem 🙂 už ste dlho snažilkami baby?

lubica69
10. aug 2010

@lenuska20 no ako sa to vezme My sme sa snažili rok ale tehu nedopadlo dobre A budeme skúšať zas od októbra

lenuska20
10. aug 2010

tak to mi je lúto...ale nabudúce to už určite dopadne dobre 🙂

ciernavila
10. aug 2010

no moje prve snazenie asi nevyslo lebo po pozitivnom Unimarku som si kupila RapidClear a ten vyzeral byt negativny....skusim zajtra ten ospevovany Mamatest, tak som zvedava. A drzim vsetkym palce, nech sa podari cim skor. Nikdy nie je neskoro, okolo mna vela kamosiek otehotnelo prave vo chvili ked to uz vzdali alebo sa prestali snazit...aj ked verim ze niekedy je dost tazke nemysliet na to, hlavne ak niektori skusaju dlho...

lubica69
10. aug 2010

@lenuska20 ďakujem Určite Teším tomu

lubica69
10. aug 2010

@ciernavila nebojkaj Možno je len skoro na testik Držkám palčeky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre