Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
26. sep 2010

ahojte kočeny 🙂 🙂
@lubica69 u nás tiež prší, takže asi budeme zavretý doma, 😒 varíme varíme ja si dnes spravím čo som už dávno nemala, srdiečka na smotane a mm zasa gordon, lebo on také ako ja nemá rád, takže varíme nadvojo 😀
a vy baby čo dobré kuchtíte?..jaaj a môj dnešný program bude za žehliacou doskou so žehličkou v ruke 😀 😀 a vy ako?
@martina2001 no ten môj tiež nerád to isté dva dni po sebe, ale ja stále dúfam, som mu povedala, že ked nebude chcieť čo navarím, nemusím variť a môže chodiť k mame, tak sa chudáčik začína trocha snažiť 😀 😀

lubica69
26. sep 2010

@lenuska20 tak vyváraš???Srdiečka ani ja nemusím A môj muž kľudne aj 2 dni po sebe Naštastie Ja som včera plnené šampióny a držkovú Dosť ťažko sa mi to len pre mňa a Sebatiánka tak nám ostalo zo včera tak dnes nič nevarím

lenuska20
26. sep 2010

@lubica69 ti je dobre, ale zas to by bolo aj zbytočné vám zas variť, ked vám zostalo 🙂 ja zasa držkovú nemusím. no my to máme s mamou podelené, kedže zatial máme spoločnú kuchyňu, ale pevne verím v to, že sa to čoskoro zmení, lebo mám niekedy pocit, že zošaliem...ale zasa ked budem sama variť, budem mať väčší problém, kedže je mm taký aký je.

lubica69
26. sep 2010

@lenuska20 😀

lenuska20
26. sep 2010

som si tak dnes myslela na meduelu, ktovie ako jej to všetko dopadlo...

lubica69
26. sep 2010

bože fakt vôbec sa neozvala 😢

lenuska20
26. sep 2010

@lubica69 tak hádam nám dá vedieť....idem ja mrk sestru, lebo sa asi doma unudim, mm pozerá formulu a potom sa asi pustím do toho žehlenia...vy ako trávite tento upršaný deň babule?

lubica69
26. sep 2010

@lenuska20 mne malý spí lebo vstal o pol 7 A ja pozerám odsúdené a nudím sa 😖

meduela
26. sep 2010

čaute baby 🙂

meduela
26. sep 2010

@lenuska20 všetko dopadlo super, "problém" na svadbe ani nebol problém
všetko ako v rozprávke, prišiel princ na bielom koni 🙂

meduela
26. sep 2010

ja som celý týždeň nebola na nete, tak preto som sa neozývala
budú naozaj prekrásne fotky ako z časopisu aj video, hudba- kapela so SN bola neskutočná, to bolo profesionálne vystúpenie na nejakú cenu

lenuska20
26. sep 2010

@meduela cheme vidieeeeť !!! 🙂 tak super som moc moc rada a GRATULUJEEM 🙂 🙂 vidíš, ja som ti hovorila, že všetko dobre dopadne, tak už je z teba pani 🙂
@lubica69 ja si pustím asi nejaký film, taký nudný deň, to robí to počasie, už sa mi ani nič nechce robiť 😖 pozerávaš odsúdené?

lubica69
26. sep 2010

@meduela 😀

meduela
26. sep 2010

naša svadba bola ako v rozprávke, počasie krásne, fotenie úžasné, prostredie- park s jazierkami, kaštieľ, fontánky, stromy a popadané lístie 🙂 ľudia sa skvele bavili, chválili, výzdoa božská aj kostol aj sála, kostol- interiér zlatistý, honosný, spevokol úžasný, najmä ave maria- až zimomriavky

meduela
26. sep 2010

@lenuska20 musíte počkať, ja sa už teraz na fotky veľmi teším, ukázali nám pár a boli ako z časopisu, neskutočné 🙂

lubica69
26. sep 2010

@meduela tak v kostole ste mali?

meduela
26. sep 2010

áno, a najdôležitejšie - obaja sme žiarili šťastím, ten pohľad na môjho drahého, neskutočné pocity 🙂

meduela
26. sep 2010

@lenuska20 určite

meduela
26. sep 2010

@lenuska20 som bola nervózna najviac v piatok a trochu ráno v sobotu, aby sme stíhali, ale potom už pohoda

lubica69
26. sep 2010

@meduela tešííme na foto 😀

lenuska20
26. sep 2010

@meduela tešíme sa tešíme 🙂 🙂

martina2001
26. sep 2010

@lubica69 my sme teraz došli od našich mama mala 50ku a tu zatiaľ len poprcháva, poobede som kočíkovala synovca a super teplo bolo

martina2001
26. sep 2010

@lenuska20 dobréééé, môj muž ani dokedy svokra žila dáko nechcel chodiť jesť tam 😀

martina2001
26. sep 2010

@meduela no čo stratená? pani už 😎

meduela
26. sep 2010

@lubica69 aj ja s manželom

meduela
26. sep 2010

@martina2001 ale som týždeň nebola na nete, tak preto

martina2001
26. sep 2010

@meduela no vidíš krásne Vám to vyšlo len ty si sa bála mesiac dopredu 😎

martina2001
26. sep 2010

@meduela jeeej jak to pekne deň po svadbe napísala s manželom 🙂

meduela
26. sep 2010

@martina2001 no to áno, bála som sa a bolo super

lubica69
26. sep 2010

@martina2001 aj môjmu mužovi viac chutí doma ako u jeho rodičov čo sme spolu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre