• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
@lenuska20 to hej Ja sa vždy dívam na to ako dlho je predávajúca zaregistrovaná,koľko má hodnotení a tak
7. jan 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 mňa to tak láka niečo už objednať, ale myslím, že kým nie som tehu tak je to zbytočné
7. jan 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 no ja neviem Ja som pri Sebkovi kúpila prvú vec asi v 6. mesiaci :grinning:
7. jan 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 preistotu, ved stať sa môže hocičo, človek nikdy nevie...ale vlastne už teraz mám doma tolko vecičiek, že to ani nemám kam dať, lebo sestra mi všetko odkladala a je toho plná skriňa :grinning:
7. jan 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 tak to je super Určite sa ti zídu A na prvé mesiace ke´d bábo veľa kaká je aj škoda mať veľa nových drahých
7. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 tiež si myslím a vtedy ešte aj velmi rýchlo rastie, takže to oblečie tak 2-3x. a čo tam po tom, že niektoré sú ešte po mne, hlavne, že sú nositelné a pekné zachovalé :grinning:
7. jan 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 presne A keď to tak fajne zakaká,že aj 6 krát oprať kým fľak zmizne :sweat_smile:
Ja som u bába nikdy nejaký Vanish nepoužívala lebo je to riadna chémia :cry:
7. jan 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 tak to určite, radšej viackrát vyprať ako použivať vanish alebo ariel na flaky. teraz ma napdalo, že mojej kamoške sa raz stalo, že malému tak šprtlo, že v plienke mal len fliačik a zvyšok na chrbátiku :grinning:
7. jan 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 no veď aj chrbátik bude občas špinavý :sweat_smile:
Inak kamoške sa stalo,že ten Ariel jej zafarbil na ružovo bielu vec :sweat_smile:
7. jan 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 to fakt? to som ešte nepočula, síce to mám doma, ale velmi to nepoužívam, teda takmer vôbec. inak ja si teraz pripadám ako nejaká mamča s miminom, každé 3 hodiny chodíme krmiť šteniatka, v noci tiež, takže super predpríprava na mimčo :grinning:
7. jan 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 veď trénuješ :grinning:
Idem ja už dobrú noc :grinning:
7. jan 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočenky
Ako víkendujete??? :slight_smile:
8. jan 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute papuľky, včera ste sa rozpísali riadne, som Vás dočítala :slight_smile: ja dnes nerobím nič, akurát pračka perie a ja oddychujem, navarené od včera tak pohoda

@lubica69 my tiež máme skoro všetko s tesca, minulý rok mali dobrý výpredaj :grinning: tento rok sme kukali ale nič moc a všetko v neutrálnych farbách. Mm je tiež jedno čo bude len nech je to zdravé a v podstate aj mne ale Ričo chce sestričku a aj mne by sa to páčilo :slight_smile: Ten ma zaujal, len problém že inzerát bol daný v marci minulého roku :grinning:
@lenuska20 presne tak je jedno či je nové alebo nie, hlavne že plní svoj účel
8. jan 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 pozri čo som akurát našla
Juj pre dievča ako uliate :grinning: A vôbec by mi ani vajíčko nechýbala kedže vanička je aj do auta na prevoz bába
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/9vy7/kombinovany-nemecky-kocik/
8. jan 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 peký tiež, teraz už konečne aj vaničky sa dajú použiť ako sedačky pre dieťa v aute, to je podľa mňa 100krát lepšie pre mimčo jak vajíčko, má tam priestor. No mami už len dievčatko :wink:
8. jan 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
@lubica69 ja sa dnes učím :unamused: a ešte je také blbé počasie, že by som len spala. ten kočík je velmi pekný :wink:
@martina2001 ved ked je to také malé, aj tak z tých vecičiek rastie velmi rýchlo :slight_smile:
8. jan 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 presne tak, ale mať musíš aj v zálohe, čo ak budeš potrebovať 5x prezliecť? Ale mimčo je mimčo
8. jan 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 presne tak aj môj názor,že vanička je lepšia než vajko A vo vajku by aj tak bábo nemalo byť dlhšie než hodinu
8. jan 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 a na rukách ho tiež nemôžeš držať, keď ťa zastavia policajti, toto je na tých vaničkách super, Ja napríklad mám k svokrovcom 2hodiny cesty a mučiť dieťa vo vajíčku by mi nedalo
8. jan 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 moja presne tak Ja som dokonca pri Sebastiánovi vajíčko ani nemala Do 6 mesiaca vanička a potom normál autosedačka čo sa dala polohovať :wink:
Teraz vajko mám ale len kôli tomu,že bolo súčasťou 3 kombinácie
8. jan 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ja som pri malom vajičko nemala, ale vanička bola taká čo sa dala pripevniť do pásov auta a výhoda toho kočíka bola to že športová sedačka slúžila aj ako autosedačka, škoda že už také kočiare nie su
8. jan 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 viem,že takýto systém s tou športovou časťou ktorá sa dá použiť aj ako autosedačka má Chicco ror my či for you Kamoška ho má
8. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 chicco mm nechce, buď cam alebo jané, a len tie pozerám. Ja som mala už vtedy camko a bezproblémov bol a jané má kámoška už pri druhom mimču a je ako nový a to ho užíva denne aj doma aj vonku
8. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 Cam je naša srdcovka s mm :grinning: Mali sme šporťák ale úžasný
A keby som nemala tak chcem aj ja Cam alebo Jané :slight_smile:
8. jan 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ja som ho chcela pri malom a počkala som si 7 týždňov na dodanie, ale stál za tie prachy :slight_smile:
8. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som našla super Cam ko čo by som brala
8. jan 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte keby sa dala otočiť tá športová časť aj proti smere jazdy teda ku mne tak by bol úplne geniálny
8. jan 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak motka som dá sa v oboch smeroch
8. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok