Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
31. jan 2011

@martina2001 však nemám, ale za tie 3 roky som už asi vyšla z cviku 😀 inak žehliť by trebalo aj mne 😀
@mariro gratulujem, takže sa podarilo zarobiť cesto na sestričku 🙂
@meduela podľa mňa sa na to pozeraš dosť divnými očami a aspoň by si vedela, že si po zdravotnej stránke v poriadku...a ked by sa nedarilo, aspoň by si vedela v čom je problém...ale šak problem to je tvoj...a tam je nejaký problém, tak možno už bude potom na riešenie neskoro...a začať sa nejak musí a prírode je občas treba aj pomôcť.

martina2001
31. jan 2011

@meduela tvoje zmýšľanie je tak depkujúce samo o sebe, že moja komunikácia s tebou nemá zmysel. A byť hrdinka dokážeme každá, ale hrdinstvo je aj vyhľadať lekára. A predstav si mojej doktorke záležalo na tom či som tehu alebo nie. A teraz jej záleží na tom ako sa mimčo má a ako sa mám ja. A pomohla mi doktorka a folikulometria si predstav. A čakať na zázrak sa občas nevyplatí moja zlatá

martina2001
31. jan 2011

@lenuska20 no tetuška 😀 idem off nemám dnes chuť sa tu naťahovať, lebo niekto tu má depku, tebe prajem pekný večer 🙂

meduela
31. jan 2011

@martina2001 to ako píšeš o tom hrdinstve? čiže tlačiť na to, je lepšie ako na to kašľať a netlačiť?
no veĎ je to jej práca, nie, ale či by záležalo keby za to nemala peniaze, ťažko povedať....lekári zarábajú... na chorých..
a veĎ si brala aj lieky, takže tak a malo to aj dosť veľké riziká, napr. tie lieky.. dvojičky a tak.

lenuska20
31. jan 2011

@martina2001 že tetuška 😀 😀... a máš môj potlesk, presne si to vystihla a ja idem tiež het, lebo nemám chuť sa tu po fajn dni nervovať...takže sa zajtra sa tu vidíme, už v dúfam v nedeprimujúcej nálade....dobrúúú

lenuska20
31. jan 2011

@meduela a prosím ťa radšej to tu takto nerieš, lebo nám zamknú tému, tak ako zamkli aj na mojasvadba.sk, kam si prispievala a nervovala ostatné prispievajuce...ked chceš napíš aký si mala pekný deň, ako sa máš, ale nedeprimuj

martina2001
31. jan 2011

@lenuska20 no nemá to význam reagovať, keď jej napíšeš jedno či druhé furt má svoju polievku 😀 bruuu

lenuska20
31. jan 2011

@martina2001 takže radšej nereagujeme, aby nám náhodou pre zvady nezamkli tému 😉 bruuu

martina2001
1. feb 2011

@lenuska20 snáď ju to prešlo 😉

lenuska20
1. feb 2011

@martina2001 uvidíme, ked sa ozve 🙂

martina2001
1. feb 2011

@lubica69 pre zmenu si ty stratená? ako si dopadla u doktorky?
@lenuska20 mne je to jedno, ja už na to reagovať nebudem, to je presne to čo som písala jak som došla z nemocnice

lenuska20
1. feb 2011

@martina2001 točí stále dookola o tom istom...ale šak mne je to fuk...ja si svoje problemy riešim po svojom, chcem vedieť, prečo sa nedarí a hentaké názory ma nezaujimajú...ako utorkuješ? ja sa konečne chystám rozhýbať, idem prevliecť postel a potom asi pustím práčku.

martina2001
1. feb 2011

@lenuska20 mm nedeľu prezliekol postele a včera som dala prať a večer povešal, ja len to žehlenie tu mám, ale dáko som dnes zdechlá sa mi nechce ani variť a to som zvolila pizzu, kde cesto je kúpené 😀

mariro
1. feb 2011

cavte baby 😀 ,ja uz mam navarene, robila som cestovinovy salat s kuracim masom a vselijakou zeleninou a obkukam na nete nejake tie ruzove vecicky 😀
A na margo vcerajska..citala som cosi a take veci si musi poriesit ona a ked si zvolila hentaky pristup je to jej volba a vy sa zbytocne nestresujte kvoli nej 😉

martina2001
1. feb 2011

@mariro ale ona to tu robí už dlho, a už aj dosť 😀 Ty si jaká šikovná, mne sa dáko nechce mimo raňajok som ešte nič neurobila. Tiež by som ich kukala 😉 šak snáď modré nekúpiš

mariro
1. feb 2011

@martina2001 😀 mam aj modre veru 😉

martina2001
1. feb 2011

@mariro tak to môžeš použiť na doma 😀 to máš ešte po chalanoch? Ja po malom nemám nič, požičala som a už sa mi nevrátilo. Ale máme vecičky neutrálne tak tie použijeme aj pre chlapčeka aj dievčatko a zbytok dokúpime. Na malinké len plienky čo potrebujem kúpiť nové

mariro
1. feb 2011

@martina2001 aale coby po chalanoch, to nemam nic uz....to som si macherka uz kupila na nete,take bledunke modre,ale dupacky a overaly na spinkanie nozu byt v pohode.Ked ja by som uz nakupovala jak sialena 😀 😀 😀 .Mam aj take neutralne kupene,bezove,zelene.

martina2001
1. feb 2011

@mariro šak to aj mňa láka, minule sme našli kočík no aj super cena bola, ale dokiaľ som došla z nemocky už ho predala ale kúpili sme autosedačku vajíčko, ktoré sa dá dať pre malinké bábo na vaničku pre lepšie pohodlie. A teraz mám útlm, musíme sa presťahovať najskôr a potom už budeme vedieť aj čo budeme mať tak to sa už bude lepšie vyberať.

lenuska20
1. feb 2011

@martina2001 mne mm tiež pomáha s postelou, ale dnes mám chuť si to spraviť sama 😀 a variť asi nebudem, ešte tam je čosi od nedele a chladnička hádam čosi dá 😀
@mariro už si chystáš výbavičku? 🙂 no vieš, ona tu máva také nárazy...dlho nič nepíše, potom sa ozve a s takýmito deprimujúcimi správami...ale šak ako som už povedala, je to jej problém...

martina2001
1. feb 2011

@lenuska20 aj ja by som si radšej spravila všetko sama jak som bola zvyknutá, ale nevypláca sa mi to, potom končím v nemocnici ☹ tak teraz ja len navarím, požehlím a kukám telku a ležím a lezie mi to na nervy 😀

lenuska20
1. feb 2011

@martina2001 oddychuj kým môžeš, potom budeš behať okolo mimi, teraz si aspoň nadrobíš 😀

martina2001
1. feb 2011

@lenuska20 no keď bude jak bol malý tak nehrozí dáke vyčerpávajúce behanie, on nepotreboval nič len byť napapaný, prebalený, o 19 vo vaničke a musel ma počuť, ja som popravde malého prvý krát počula riadne plakať keď mal asi 9 mesiacov a očkovali ho. Mne malý od mesiaca prespal celú noc, nebol kojený a vydržal v poho 10hodín v noci spinkať, ale cez deň mi nespal, iba keď som ho kočíkovala. Ja som všetkým mojím kámoškam priala také dieťa ako som mala ja. Ale len do 3 rokov, potom mal obrat 😀 je pravda že sme trošku rozmaznali 😖

lenuska20
1. feb 2011

@martina2001 tak to si mala teda ukážkové dieťa, hádam aj toto bude také...síce ako sa ho vorí, že každé dieťa je iné...a prvé tehu si mala bezproblémové, alebo si tiež musela stále oddychovať?

mariro
1. feb 2011

@martina2001 ja chcem kupit kocik aj s vajickom aby som ho mohla na kocik aj nakliknut,s kocikom este pockam,ale viem aky chcem a potom sa len rozkukam kto taky predava a kupim 😉 .

martina2001
1. feb 2011

@mariro no aj ja kúpim kočík s vajíčkom, ale to je polohovateľné tak mm povedal že to bude v aute a aj doma ho využijem v byte. Ja som tiež povedala že až niekedy v 7-8 mesiaci kúpime kočík ale teraz bola taká cena že som kukala jak puk. Tu ho pod 300 nekúpiš a tá pani sa ho potrebovala zbaviť tak ho dávala za 155, no nekúp to 😀

@lenuska20 prvé tehu som ešte po termíne chodila do práce, akurát doktor furt hučal že nepriberám, ak mi v 6 mesiaci začal niečo dávať a bum na konci tehu 27kíl hore 😀 Ja už neverím že je pravda to že jedno dieťa je zlé a druhé dobre, uvidíme šak dáke to plakanie vydržíme 😉

mariro
1. feb 2011

@martina2001 aj ja tak planujem v 7-8 kupovat,niekedy v marci alebo v aprili,a ved to bude za chvilu 😉

lenuska20
1. feb 2011

@martina2001 však hej, každý zistí podla seba, lebo jeden hovorí tak a druhý tak...27 kíl? pekne, aj to aspoň šlo dobre dole? to čo ti dal? ťa nejak nadopoval 😀

martina2001
1. feb 2011

@mariro u nás to je realita 😀 teraz by sme ho museli šupnúť niekam k mame 😀
@lenuska20 kámoška má dve deti po 2,5 roku a obe sú rovnaké 😠 neviem čo to bola som chodila na injekcie 2x týždenne a dole? nooo pár ich zostalo až do dnes, ale to sa mm smeje že že aspoň nemám takú plochú riť 😀 a aj kozy mám 😀 No teraz som pribrala posledný polrok pred tehu ale to bolo liekmi tak verím že to pôjde dole

lenuska20
1. feb 2011

@martina2001 ale určite hej 😉 mne by sa tiež zišlo aby šli kilá dole 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre