Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
14. feb 2011

@martina2001 nie teplotu nemá Takže len sirup na kašel a sirup na sople aeorus Ten pomáha

martina2001
14. feb 2011

@lubica69 tak má to dobré, a zajtra ho už dávaš do škôlky?

lubica69
14. feb 2011

@martina2001 nie Majú tento týždeň prázdniny

martina2001
14. feb 2011

@lubica69 jáj tak aj tak by si ho mala doma 😉 len nech mu to prejde a môžeš s ním aj vonku

lubica69
14. feb 2011

@martina2001 no veď hej Dnes spal poobede vyše 2 hodiny tak to je dobre 😉

martina2001
14. feb 2011

@lubica69 aspoň si mala chvíľku pokoj, a jemu nebolo dlho 😉 ja dnes zaraz padám do postele som cez deň neležala tak sa únava hlási

lubica69
14. feb 2011

@martina2001 veď to A veľmi mu to pomohlo Tak oddychuj moja 🙂 a ležkaj

martina2001
15. feb 2011

Dobré ránko, dnes som ja prvá?

@lubica69 trošku sa vyspinkal a pomohla, dnes ako? Čo u doktora?

lenuska20
15. feb 2011

ahojte baby 🙂
ako sa máte?
@lubica69 šla si s malým k doktorke? ako mu je?

gabriellka
15. feb 2011

halooo kde ste kto??? to tu celý deň nikto nebol? musíme sa polepšiť 😉 ale viem čo robíte
lenuska sa učí
maťka oddychuje
a lubica sa venuje drobcovi 😀
u koho som sa pomýlila? ja som práve prišla z práce, tak oddychujem pri PC 🙂

meduela
15. feb 2011

@gabriellka ahoj,ja takisto oddychujem pri pc 🙂

lenuska20
15. feb 2011

@gabriellka ty si jakááá dobrá 😀 😀 nás už máš vyčíhané 😀 treba poriadne si oddychnuť, aby si ráno bola svieža do dalšieho pracovného dňa 🙂 inak si sa tu dlho neukázala, kam si sa stratila?

lubica69
15. feb 2011

Ahojte dievčatá
Tak poradňa dnes za nami Všetko ok Placenta stále trošku nižšie O š týždne kontrola a gluko testSebastiánko bol so mnou a bol dnes veľmi zlatý 🙂
A vy ako dnes?

meduela
15. feb 2011

@lubica69 Ahoj 🙂

lubica69
15. feb 2011

@meduela ahoj moja 😉 Ako sa máš?

meduela
15. feb 2011

a už celkom dobre, strašne ma hlava bolela od rána a keď som bola s manželom, pomaly ma začala prestávať bolieť a teraz ma už ani nebolí 🙂 teším sa na meranie BT, keď nič, tak aspoň budem vedieť, ako to je s mojim cyklom, zatiaľ je to dosť zaujímavé

gabriellka
15. feb 2011

@lenuska20 😀 😀 😀
@lubica69 tak to je super, že je všetko o.k. a ako sa cítiš?
@meduela mňa by meranie BT asi dosť zdeptalo 😒 ako sa poznám tak by som sa na to namotala a potom bola sklamaná ☹ a ako dlho snažilkuješ?

meduela
15. feb 2011

@gabriellka od októbra. Mňa to práveže začalo baviť, aspoň niečo na čo sa teším, nemusím byť hneď tehotná a práve chcem využiť ten čas, keď môžem merať a budem už vedieť ako fungujem, prvý cyklus som merala tak zvláštne, a nič z toho nebolo, bola som dosť smutná z toho- tak druhý cyklus som sa na to vykašľala a teraz tretí cyklus som znova začala merať
ono, a testovanie??? keby nemeriam už by som tri testy asi spravila... a takto v kľude čakám čo bude, každý deň si do fertilityfriend zapisujem teploty a už sa tak pripravujem na nažhavené snaženie v dňoch, kedy asi bude ovulka (do budúcna sa to vždy zíde), zatiaľ to nejak nesilíme
keď teraz nič, aspoň fakt budem vedieť na čom som a vlastne tiež niečo pre to tehotenstvo aspoň teoreticky robím

gabriellka
15. feb 2011

@meduela no jasné, veď nič za to nedáš. držím palce nech si čo najskôr tehu. ja som to tiež brala s takým elánom ako ty, ale my už snažilkujeme vyše roka 😖

meduela
15. feb 2011

@gabriellka ale, to nič, nejde o čas, kedy to má prísť, vtedy to príde.
Aj na mňa prídu také chvíľky,že sa na to upnem, som potom smutná, je to dosť ťažké na to nemyslieť, keď na to človek myslí 🙂
ale mňa teší jedna vec- vydala som sa a kedy otehotniem, vtedy otehotniem, "nemusela som sa"-aj keď nič proti tomu nemám, keď sa berú tehuľky- sú krásne 🙂
ja sa najmä teším na ten pocit byť tehotná 🙂

meduela
15. feb 2011

@gabriellka často premýšľam ,aké to bude, nechcem sa hlavne ničoho báť, že sa niečo stane, chcem byť v pohode, no moc by som nechcela, aby mi bolo zle, nemám to rada 🙂 ale pre bábo to hádam vydržím , aj keby mi zle bolo

meduela
15. feb 2011

@gabriellka diky za držanie palcov, aj ja tebe držím palce 🙂

lenuska20
15. feb 2011

@lubica69 a malému je už je lepšie? tak prázdninujete teraz spolu 🙂 ale to nie je nič vážne, ked je placenta nižšie, však?či?
@gabriellka 😉

lubica69
15. feb 2011

@lenuska20 no zvykne sa to upraviť Teda aspoň dúfam lebo ak nie hrozí predčasný pôrod a aj cisársky Ale tak hádam sa to dá do poriadku
Sebkovi je už lepšie ďakujeme krásne

martina2001
15. feb 2011

@lenuska20 ty kde si bola stratená?
@lubica69 tak super že kontrola prešla dobre, a placenta sa natiahne jak rastie maternica alebo vraj pomáha spánok na bruchu, ale to je pre baby ktoré brucho nemajú 😉 moje už tiež dosť vykúka a tlačia ma ešte aj tepláky 😀
@gabriellka aj ja chcem oddychovať po práci 🙂

lubica69
15. feb 2011

@martina2001 ahoj moja Ako sa máš? Spánok na bruchu??? 😕

martina2001
15. feb 2011

@lubica69 dnes ok, ma včera doktorka ukľudnila, zajtra skoro ráno vstávam na cukor bleee, a vraj spánok na bruchu pomáha, ale či to je pravda ti nepotvrdím, neskúšala som. vraj sa to tým rastom do 30týždňa upraví ak nie potom rozmýšľaj o cisárskom. Ja som rada že ma tentokrát čaká cisarák po mojom prvom porode.

lubica69
15. feb 2011

@martina2001 a čo,že ťa musela dokina ukludniť?Sa niečo stalo moja?A na glukotest tak skoro? 😕 A prečo máš cisárak istý?Juj ale ti dávam otázok 😅

martina2001
15. feb 2011

@lubica69 ale sobotu som zas špinila, preležala som ju celú v posteli a stresovala. nie ja chodím každé 2týždne na odbery v sledovaní a hej kvôli tomu krčku a mám aj paniku rodiť normálne, malého len vytiahli vonku zvonom, prestal dýchať, zanedbala to sestrička a aj som dlho rodila, našťastie prišiel lekár a zistil že nemá odozvy, mal už len 60 za min. čo je strašne málo a potom ho oživovali. Tak doktorka to povedala, že nebude riskovať komplikácie u mňa a urobí to tak a malo by sa narodiť na moje narodeniny, tým že to bude plánovaná sekcia.

lubica69
15. feb 2011

@martina2001 aha moja Chápem No mne ak sa nezmení ta placenta do 30tt začne sa riešiť sekcia Chcela som síce rodiť normálne ale je mi to v podstate úplne jedno Len nech je bábo zdravé

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre