• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
Dobré ránko
@lubica69 presne to nech je malé zdravé a narodí sa v poriadku, aj ja som sa preto priklonila tomu cisárskemu
16. feb 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
@lubica69 @martina2001 tak budete nakoniec obe asi cisárskym? hlavne, aby sa vám narodili zdravé bábätká :slight_smile:
@martina2001 nachvílku som sa odmlčala, mám zajtra skúšku tak som sa učila :wink:
16. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočenky
@martina2001 @lenuska20 presne tak Hlavne nech je všetko OK a bábo v poriadku
Čo dnes robíte?
@martina2001 oddychuje a @lenuska20 sa učí ???
U nás je dnes hrozné počasie :confounded:
16. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 aj u nás je dnes hrozne, zima ako v ruskom filme, fúka, a ešte k tomu mi aj net nejako padá :angry: no idem si to ešte zopakovať a potom utekám do školy na prednášku, po trištvrte roku idem autobusom, ani lístok si nebudem vedieť vypýtať :grinning: nejako som spohodlnela :sweat_smile: a ty ako dnes? ako sa cítiš?
16. feb 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ja dnes neoddychujem, bola som na krv o 7.30, 10.30, a ešte o 13tej po výsledky idem, tak celý deň rozlietaný, ani nič neurobím. a keď prídem budem musieť navariť, máme tu svokra
@lenuska20 jááj tak učenie ťa zahnalo :wink: u nás tiež dnes otras a ráno sa ukazovalo slniečko, len nevyšlo a teraz sneží
16. feb 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 juj tak to máš perný deň :cry:
16. feb 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 a každé dva týždne to isté a úplne zbytočne lebo furt je všetko v norme, akurát že doktorka má pacientku, na nervy
16. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 a nemôžem sa nato vykašľať, lebo by som zanedbala tehu
16. feb 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 no tak to hej moja
16. feb 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 tak zajtra držím palčáky :wink: daj potom vedieť ako si dopadla...ja mám zajtra folikulometriu, tak tiež som zvedavá čo sa dozviem :confused:
16. feb 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 no zas zbytočne deň, všetko je ok, len som strávila pol dňa :frowning2: a ty dnes ako?
16. feb 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriellka držím palce aj ja, aby folikul rástol :wink: a ja dakujem, dám vedieť, ale myslím, že skúšku mi nedá a preženie ma tam znova ako ho poznám, lebo zatial spravili len 7 :angry:
@martina2001 ale aspoň vieš, že je s mimi všetko v poriadku :slight_smile: unás síce nesneží, ale zima až za nechty zachádza
16. feb 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 a ty máš vlastne aký odbor? no neviem ako ja pochodím,lebo môj dr.má budúci týždeň dovolenku a zajtra som iba 10 DC, tak budúci týždeň by sa ešte jedna folikulometria hodila...
16. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 to áno, len to je diabetologička a ta mi len pokašle deň každé dva týždne a výsledok je dobrý :slight_smile:
16. feb 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 jaj to k tej diabetologičke chodíš? som myslela, že k svojmu dokimu
@gabriellka na spu manažment rastlinnej výroby...a ku komu chodíš ku gyn?
16. feb 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 tam až v pondelok idem
16. feb 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jujkočenky mňa dnes bolí celý deň hlava Asi je nízky tlak No a aj to počko Včera krásne dnes otrasne :cry:
16. feb 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 tak oddychuj. ja som bola dnes na zákrok u zubára.brrr kolko som si vytrpela. Rastie mi "zub múdrosti" a má tam málo miesta a nemohol sa mi prerezať, tak mi to vypalovali nejak, strašne to bolelo, celé zle... :frowning2:
@lenuska20 ja chodím k riškovi a ty???
16. feb 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriellka no mne zuby múdrosti rezali a trhali Teda 3 A teraz mi rastie aj posledný len nemôžem pod narkózu Ale potom ma to neminie :confounded:
16. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriellka ja k obertovi, mne tiež rastli zuby mudrosti, 2x mi vypalovali a nakoniec aj tak všetky 4 vytrhli a mám pokoj :slight_smile:
16. feb 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievacata.pisala som tu na zaciatku roku 2010,nepodarilo sa mi vsak otehotniet.prisiel vsak novy rok a ja som na valentina zistila ze som tehotna.krajsi darcek sme si s manzelom ani nemohli priat.som este len v 5t a dufam ze vsetko dobre dopadne.vsetkym snazilkam zo srdca prajem len to naj naj ,nech ich stretne take stastie ako mna.akurat sme sa chystali na vysetrenia k odbornikom kedze presiel rok a my nic..takze uz viem ZE NADEJ UMIERA POSLEDNA :wink: .dobru nocku vsetkym prajem. :slight_smile:
17. feb 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko papuľky, dnes je hnusné počasie tak som až teraz vyliezla s postele :slight_smile:
@lubica69 dnes už lepšie?
@gabriellka ježiš zubár moja smrť, mňa čakajú ešte 4zuby vybrať, ale teraz ma neuspia tak až po tehu
@michaela18 blahoželám k mimču
17. feb 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá
@lenuska20 no ono je ich najlepšie vytrhnúť aby bol pokoj A ako skúška???
@martina2001 tak aj ty sa trápiš zo zubami???
No mne deň nezačal naj Nasrala ma segra Veľmi dobre vie,že sme sami doma a že má Sebko prázdniny a ja s ním nikde nemôžem Ona má 2 dni voľna a ani sa nestavila Minulý týžde%n keď ani nebola s malým lebo bol v škôlke tu bola 2 dni a nič z toho No nasratá som riadne A Sebko sa od včera vypytuje kde je a či príde Juj a vysvetluj mu
17. feb 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 no ja so zubami nie, ale zuby so mnou :grinning: ja mám paniku, preto narkózu. No musíš ju naplašiť nech rýchle príde a malý má prázdniny aspoň jeden deň a zajtra príde ocko. a padol mi koník :angry:
17. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 aj mne dnes koník vypadol :confounded: A to ako narkózu?Ťa normálne uspia?Mne vždy len injekciu dajú na umŕtvenie
No segra neprišla len volala cez skype Ale boli sme poobede aspoň v Tescu Som si bola nakúpiť na víkend
A neodolala som zas jednej hračke :grinning: pre mimčo
17. feb 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 a sestra býva nejak daleko, že namala čas sa zastaviť? skúška? ani nestojí za reč...
17. feb 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lanuska20 ahoj moja Segra býva len cca 25 km od nás :confounded: Tak skúšku nabudúce :wink:
17. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 a segra má koľko rokov? lebo mi to príde také detinské. nechcem ti urážať sestru, nepoznám ju a možno mala fakt niečo vážne, ale aspoň kôli tomu malému sa mohla prekonať...

@lenuska20 takže si neurobila? a to bola z čoho skúška?
17. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela18 a tebe dakujeme za príspevok. každá takáto správa je pre mňa strašne povzbudzujúca a dáva mi novú nádej, že čoskoro sa aj ja pridám k tehuljám. držím palčeky aby všetko dobre prebiehalo :wink:
17. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok