Ovu test a PCOS

annkajanik
16. mar 2021

Ahojte prosím vás prvý krát si robím ovu test dnes je to 16 dní od prvej ms vraj ovulácia podľa ms kalendára čiarka je slabá.. Čo myslite bude to silnieť? Alebo je to takto pri anovulacii keď mám pcos 🤔🤔🤔🤔🤔♥️

e1i
16. mar 2021

@annkajanik ja mam napr PCO, robila som si ovu testy stvrtok-nedela. 10-13 dc. v sobotu bola najsilnejsia a v nedelu aj hlien. isla som k dr v pondelok 14dc a vraj sliznica uz vyzera ako po ovulacii. toto je vsak este slabe, mozno vela napity test. opakuj kazdy den priblizne v rovnaku dobu ci bude silniet. mozes mat aj posunutu

nina004
16. mar 2021

@annkajanik A aký dlhý máš cyklus? Ja pri PCO mám cyklus cca 45-50dní a ovulačný test som mala vždy pozit až okolo 30-35 dňa. Takýto test je zatiaľ negatívny a takáto čiarka tam môže byť celý mesiac. Prvé mesiace to musíš odsledovať. Každá má ovuláciu inokedy.

mattkapd
16. mar 2021

ak počas menštruačného cyklu dostanete viac ako jeden pozitívny výsledok a medzi prvým a posledným pozitívnym ovulačným testom uplynú viac ako 3 dni. V tomto prípade nejde o 2-3 pozitívne výsledky, pretože, ak získate vzostupnú krivku, vrchol a tiež vysokú krivku, ale už zostupnú úroveň LH. V tomto prípade má vaše telo trvalo vysokú hladinu LH. Môže ísť o podozrenie na PCOS (syndróm polycystických ovárií) alebo začiatok menopauzy. Ak sa s týmto prípadom stretneme, určite navštívte svojho gynekológa!

annkajanik
autor
18. mar 2021

@mattkapd ďakujem krásne za info a všimla som si ze to bolo neskoro robene na 13 deň mala som začať oveľa skôr... A áno mam. Pcos asi to bude v tomto no všimla som si ze som mala. od MS stále hlien co sa mi v živote nestalo stále úplne mokrá... Ale už to zmizlo

niikoletka
18. mar 2021

Ja mam pcos a nikdy som nemala pozitívny ovulacny test takže záleží to určite od viacerých faktorov. Pri pcos treba tie testy robiť najlepšie od začiatku cyklu do konca a spojiť aj s meraním bt inak to moc význam nema

diana939
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre