Veľmi slabá čiarka na teste

4. máj 2023

Ahojte. Je to prvý cyklus čo sa snažíme. Dnes ráno som zvrcala, bolesť prsníkov obrovská (nikdy ma pri pms nebolia) tak som skúsila test. Prvý krát. Je tam veľmi slabá slabá čiarka. Ms ma prísť zajtra, myslite, že je to reálne či? Ovu odsledovaná 23/24 apríl. Prikladám foto testu, ja zreteľne vidím druhu slabulinku čiarku. Nie je to test pepino.

januska12323
4. máj 2023

Nie, v čase ms by bola voľným okom viditeľná.

autor
4. máj 2023

@januska12323 ona voľným okom viditeľná je. Ďakujem za odpoved. Uvidíme či príde alebo nepríde ms. Keďže vôbec nemám pms bolesti ako pravidelne pred ms mávam. Pekný deň 🙂

floki1994
4. máj 2023

Ja tam nic nevidim....cize jedine pockat ci bude meskat..ale na priznaky je skoro ked hcg nienje vysoke natolko aby boli na teste kolajnice

autor
4. máj 2023

@floki1994 ďakujem za odpoved, uvidíme čo prinesú najbližšie dni. Skúsim o dva dni test, ak bude ms meškať, čiarka by mala obdeň silnieť

lelelienka
4. máj 2023

No asi ju len chces vidiet, nic tam (zatial) nie je…

anjelicek26
4. máj 2023

Ak bola 24.4. ovu, tak ta sanca na ciarku teda este moc nie je..to je 10dpo...

domka222
4. máj 2023

Ono PMS sa môžu časom meniť. Mňa vždy boleli prsia a potom zrazu už nie. Na to sa nie vždy dá spoliehať

nevenka
4. máj 2023

Ja som vlani otehotnela 24.4., o 10 dni, 4.5., som mala jasne viditelnu ciarku na teho teste, 12 dni odvtedy, uz bola riadne silna.

nev80
14. okt 2023

Je podľa vás test pozit? Mamatest je čiarka výrazná a clearblue je + nie moc jasne. Môže ísť o tehotenstvo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre