Ovulácia a styk
Ahojte baby 🙂 v stredu sme mali s partnerom styk a včera, to je vo štvrtok mi začala ovulácia. Myslíte, že sa mohlo zadariť, alebo by sme to mali ešte dnes skúsiť? Ďakujem za každú odpoveď.
Spermie preziju v tele aj 72 hodin, takze nie je vylucene, ze sa zadarilo. Ale ja by som este skusila ☺️
prispejem aj ja mojimi pocitmi, pred týždňom sme mali nechraneny styk(ano chceme babo) a uz asi 4-5dni mam nonstop bolesti v podbrusku-bolesť vaječníkov, neprestava to, ovulovala som zac.min.týždňa, vtedy sme aj mali sex...test som robila vcera-negatívny (aj som predpokladala),ale moze to zena uz skoro od začiatku citit ze je tehotná aj ked test ukazuje inak? Ďakujem
@darling111 a kedy máš dostať mršku? Ak ti bude meškať, sprav si v ten istý deň test. To budeš mať najistejšie 🙂
@darling111 moze podla mojej skusenosti, mna zacali boliet prsia asi po tyzdni a aj podrusko☺️ Tak som ti urobila test pat dni pred ocakavanou ms a boli tam jasne dve //
@darling111 tak skús testnúť o pár dní. Baby písali, že im test vyšiel pozitívny zhruba 10 až 12DPO 🙂
@lucyk1992 ok este chvilu vydrzim, potom o par dni napíšem ci som mala spravny pocit 😊
@lucyk1992 ano mam nonstop taky tlak v podbrusku, asi tak ako ked mam menzes a bolia ma vajecniky, nonstop bez prestavky ich citim tak 4-5dni uz a neprestava to...inak nic, nizky tlak mam vždy(uz roky taky mam) takze toto u mna nic neznamena, a inak nic.
@lucyk1992 este som sa teraz zamyslela, pred par dnami som trošku špinila, a som unavenejsia hlavne poobede ako obvykle...a precitala som si este raz tvoj úvodný prispevok, no my sme mali sex na 12.den a na 14.den 🔝 ovul. , takze vy ked ste mali den pred 🔝 tak mate veeeeelku pravdepodobnosť 😊 no každopádne daj vedieť, tuez som velmi zvedavá a držím ✊
@darling111 no my sme mali v stredu, vtedy som ešte nespozorovala hlien, no vo štvrtok som ho už mala a v piatok takisto a včera tiež aj bolesti vo vaječníku, čiže ovulačné poobede a večer sme mali styk. Dnes už nespozorujem ani bolesť ani hlien 😀
@darling111 len neviem teraz či pri tých bolestiach sa vajíčko už uvolnilo, alebo až keď odznejú bolesti? Neviem 😀 bodaj by sa nám podarilo obom, u teba keď špiníš je to veľmi pravdepodobné. Môže to byť znak uhniezďovania 🙂

Este to dnes poistite radsej 😊