Ovulácia bez hlienu a pozitívny test

angela5
14. jan 2016

Baby, myslite, ze mozem mat ovulku aj napriek tomu, ze vobec nemam tento mesiac plodny bielkovy hlien, nemam ani ziadne priznaky ani krce, nic, uplne sucho? Pretoze inokedy toto mavam, dost hlienu a silne krce, doslova citim ako mi praska folikul a teraz nic a dnes som mala pozitivny ovu.test..?? Beriem lieky na stitnu zlazu euthyrox... Moze byt anovulacny cyklus aj napriek pozitivnemu ovu testu? dakujem

marzig
14. jan 2016

Nie som nejaký odborník, ale užívanie liekov môže ovplyvniť hlienový príznak. Osobne si myslím, že kľudne môžte mať ovulku.

emuska08
14. jan 2016

Toto by zaujimalo aj mna, lebo odkedy uzivam Prednison mam rovnake pocity...

lauritkatesty
15. jan 2016

hlien nemusis badat vobec ukazkovy, napriek tomu moze ovulacia prebehnut.. dolezity je hlavne aby bol priechodny na krčku maternice..
ak mas pozitivny ovulačny test, ovulacia by spravidla prebehnut mala, su vsak aj vynimky, ked napriek zvysenemu LH neprebehne. ale to by bolo potom nutne odsledovat na usg, ci folikul praskol..
pripadne v domacich podmienkach merat bazalnu teplotu, tam sa ukaze , ci prebehla.

babydesire
17. jan 2016

@angela5 ja som tiez neodpozorovala v danom mesiaci hlien,ktory som uz poznala aky umna je vcase ovulky...bola som sklamana ze to nevyslo..a cuduj sa svete otehotnela som 😀 ovulka musela byt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre