Ovulácia tesne po menzese

11. nov 2020

Zeny, poradte mi prosim 😳 Mate skusenost s ovulaciou tesne po menzese? U mna je to takto : 1.-6. den cyklu som mala menzes. Od 7. dna cyklu mam plodny vytok a dnes 9.den mam okrem neho aj bolesti ako pri ovulke a tak som si spravila ovu test a vysiel pozitivny. Dlzka cyklu je 28 dni. Vzdy mam ovulku okolo 14.dna. Je realna ovulacia takto skoro, nejako sa mi to nezda.

deti95060810
11. nov 2020

áno je to možné...

nevenka
11. nov 2020

No tak ja som 2 roky mavala ovulaciu na 17-22. den, cykly 36-39...No v marci to bolo na 14-ty den, niekedy sa to proste stane aj skor. Takze ano, je to mozne.

autor
11. nov 2020

@nevenka len to by mohlo znamenat, ze ak ovulka prebehne na 10 dna cyklu; tak dostanem menzes okolo 23-24. dna cyklu. Som zvedava. Taky kratky cyklus som este nemala teda.

any_soj
11. nov 2020

Áno aj menzes bude do 14 dní. Stáva sa to. Preto menštruácia sa považuje za plodné obdobie, pri vyhýbanie sa počatiu, aj u žien, ktoré mávajú ovulaciu neskôr, lebo plodný hlien sa môže aj prekrývať s krvácaním.

andreatytler
11. nov 2020

Ja som mala niekedy ovulacu na 9-12 den a mala som 25-28 dnovy cyklus. Od ovulacie do menzesu bolo vzdy 16 dni.

autor
11. nov 2020

@any_soj Zaujimave. Som normalne prekvapena, ze coze tak skoro a dokonca pozeram, ze som dnes 8 den cyklu, nie 9. Tak nic, musim len vyckat.

autor
11. nov 2020

@andreatytler Ja mavam ovulaciu cca 14-15 dna cyklu a menzes 28 dni, niekedy 26-27. A prave pozeram kalendar, dnes mam dokonca 8 den cyklu, cize pocitam ovulacia prebehne asi zajtra ked dnes mam pozitivny ovu test a bolesti a hlien.

andreatytler
11. nov 2020

No ak vies urcite je je to normalne na ten 14. 15 den tak tento cyklus je naozaj velmi skoro. Aj sa snazite o babatko?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. nov 2020

@bambulienka25 vdaka za odpoved, tak este skusim aj ovulacne testy v ine dni ze co sa bude diat.

autor
11. nov 2020

@andreatytler Ano snazime sa uz viac ako rok a zatial nic :/

andreatytler
11. nov 2020

Ja som mala taku skoru ovulaciu odkedy som si to zacala sledovat (odkedy sme sa zacali snazit). Jedno obdobie som si myslela ze dovod preco sa nam nedari je prave to ze mam tu ovulaciu prilis skoro... ze sliznica na maternici nedokaze narast dostatocne vysoko za tych par dni medzi tym ako prestanem krvacat a ovulaciou. Ale nikdy som sa na to doktora neopytala kedze oni hned navrhli IVF a vtedy je ovulacia kontrolovana liekmi.
Uz cely rok sa snazite... To je dost dlho. Boli ste sa dat vysetrit?

autor
11. nov 2020

@andreatytler ja sa sledujem obcas skor pred menzesom, ale ovulacia ako som pisala je vzdy v rovnakom case cca. A mozno ovu test sa mohol zmylit este rozmyslam.o mesiac planujem ist k dr. a snad navrhne nieco - ja som vraj Ok co ma pozeral pred 3 mesiacmi.

misa11111
13. nov 2020

Čože,ja to isté 😀 ako cez kopirák

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre