Ovulačné testy nesilnejú

4. okt 2021

Ahojte. Od 10.DC robim ovulacne testy kazdy vecer a vobec nesilneju ☹ dnes mam 16.DC . Mam dalej testovat alebo uz ani nie? Mam 28.dnovy cyklus, v aprili som potratila, predtym nikdy som nemala pravidelný cyklus,ale teraz uz ano. Tento mesiac som zacala s ovulacnymi testami...

mauduska
4. okt 2021

piješ pred tým, ako testuješ? nemala by si piť aspoň 2 hodiny pre testovaním. Alebo rob z ranného moču, ktorý je koncentrovaný..

zuzkacik4
4. okt 2021

Ešte testuj, kľudne ešte môže prísť..

autor
4. okt 2021

Zle som písala, dnes mam 15.dc , tak este zajtra a pozajtra skusim..ano pijem ale nie az tak veľa..len vidim ze vôbec nesilneju, a ine baby uz predtym maju silnejšie testy ☹

zuzkacik4
4. okt 2021

Ja mam 28-dnovy cyklus a ciarka mi zacne tmavnut az na 17DC, pozitivny ho mavam na 19DC..takze treba odsledovat az dokonca...nikde nie je napisane, ze ked mas 28dnovy cyklus, ze ovu musis mat presne v strede cyklu..😉

alzbeta7
4. okt 2021

Dobrý rada by som Vám poradila lieky na plodne obdobie klude napíšte správu

autor
4. okt 2021

Dakujem za odpovede ❤️ tento mesiac som zacala s Inositolom ale az 5.dc ,tak neviem ci uz moze mat nejaký vplyv na to..

dejna_
4. okt 2021

Mne posunul ovulaciu na 17 DC pri dĺžke cyklu 26 dní

millky
4. okt 2021

Ovu test nie je dobre robiť z ranného moču, ako tu niektorá píše. Pozor, ranný moč absolútne nie je "nadupaný" LHčkom. Ideálne je otestovať sa okolo 10-11 doobeda, a teda za predpokladu, že už sme ranný moč dávno vycikali. Pred testovaním by žena mala vydržať nemočiť a nepiť aspoň 2 hodiny. Odporúča sa, testovať 2x denne, doobeda a poobede okolo 16-17 s dodržaním týchto pravidiel. Takéto nízke zafarbenie sa najčastejšie objavuje ak žena často ciká alebo príliš veľa pije.

majamat
4. okt 2021

keby testy tento cyklus nesilneli, nic sa nedeje, nie v kazdom cykle musi zena ovulovat mozno si trafila akurat na taky cyklus.

autor
5. okt 2021

Ak by som mala anovulacny tak vtedy by nemali vobec silniet? Robila som aj dnes rano o 11ej , predtym som nepila 2hodky a nesilneli vobec...dnes som 16dc :-/

millky
5. okt 2021

Skús si začať merať bazalnu teplotu. Je to lacnejšie ako toto a popri tom aj lepšie spoznáš svoje telo a svoj cyklus. Popri meraní bazalnej si potom môžeš testom odsledovať a uistiť sa o pravdivosti. Kľudne mi napíš, rada poradím.

anonym00000
1. jún 2022

Mala si ovulaciu nakoniec?

autor
1. jún 2022

Anoo, 28.juna mam termin porodu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre