Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ovulačné testy - zbytočne vyhodené peniaze

margotka112
12. feb 2015

Neviem či tu je dakto s podobnou skúsenosťou,ale tento mesiac som bola na vyšetrení u Dr. na 14 DC,povedal,že tento mesiac sa mi nevytrvoril folikul. Je zaujímavé,že ovu test som mala pozitývny,t.j dve rovnako silné čiarky. Aj som sa dakde dočítala,že LH stúpne aj ked neprebehne ovulácia.Tak aký význam má spoliehať sa na testy?

emilocka
13. feb 2015

Za minuly rok som mala len dvakrát pozitívny ovulačný test a to testovacia čiarka bola bordová oproti kontrolnej. To je pozitívny ovulačný test, nie keď sú rovnako ružové čiarky. Hladina LH stúpa rôzne počas cyklu.

lauritka
17. feb 2015

kedy bol pozitivny ten ovulacny ? v ten den ako si bola na usg ? ano niekedy sa stane, ze Lh stupne, napriek tomu folikul nepraskne a ovulacia neprebehne, ale to su skor ojedinele pripady.
alebo sa moze stat, ze lekar ovulaciu prehliadne.. alebo nenajde folikul, boli tu take pripady.

teplakova
17. feb 2015

No my sme to skúšali 7-8 mesiacov len tak naslepo a neúspešne, a keď som kúpila ovulačné testy, tak som otehotnela hneď na prvý šup. Takže pre mňa to bola najlepšia investícia doposiaľ 🙂

betka28
28. máj 2015

Ja konkrétne na sledovanie ovulačného obdobia by som odporúčala používať malého minipočítača cyclotest. Moja sestra mala problémy s menzesom...atď. a začala sledovať svoje plodné dni pomocou tohto prístroja. Dnes má 11 mesačnú dcérku, teraz sa používame iba ako prirodzenú antikoncepciu a som veľmi spokojná. Jej používanie je veľmi jednoduché a údaje sú presné. Môžem iba odporúčať!

mlenna15
22. aug 2015

Dobrý deň. Potrebujem poradiť.už týždeň si robím ovulacne testy a stále mi vychádzajú dve čiarky rovnakej silnej farby aj testovacia aj kontrolná..... Ani raz mi nevyšla jedna slabšia od druhej.... Používam One Step má s týmito ovulacnymi testami skúseností ?!Ďakujem za každú odpoveď

lauritka
22. aug 2015

@mlenna15 nemozes byt tehotna ??

lenka469
25. nov 2015

Zdravim, asi pol roka sa snažíme s manželom o bábo, posledné 2 cykly som si robila aj ovulačné testy ale nevyšli pozitívne (ani jeden). Je to podla Vás v poriadku? Je možné že mi testy ovuláciu nezachytia? Testujem hneď od skončenia menzes, cca do nejakého 20 dňa. Cyklus mam okolo 26-32 dní.
Ďakujem

lauritka
25. nov 2015

@lenka469 dodržala si pravidlá.? A nemala si ani skoro silný?

lenka469
26. nov 2015

@lauritka no včera prvý krát som mala celkom silnú čiarku, ani som neverila, som myslela že na mňa to nefunguje :D
predošlý deň bola druhá čiarka takmer neviditeľná (možno som ju videla len ja...)

lauritka
26. nov 2015

@lenka469 no vidis 😉 takze to funguje. sup sa snazit 😅

lenka469
26. nov 2015

teraz som si spravila dalsi test, ciarka znovu takmer neviditelna, cize verim, ze ovulacia prebehne 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli