Ovulačný hlien

18. mar 2022

Ahojte, ste tu niektore, ktore si sledujete ovulacny hlien a mate uz v tom prehlad? Zaujimalo by ma ako to mate vy, aky ma ovulacia a aky je na druhy treti den po ovulke.
Ja som mala 5cm, takze plodny, ano? Na druhy den vodovy aj na treti, co som.videla na nohavickach, ale ten som neskusala, ci sa da natiahnut, vraj to by mal byt ovulacny? Stvrty den som mala zase natiahnuty az 5cm, po ovulke to tak byva, nie ci? Dobre to chapem? Alebo je to stale vsetko plodny hlien a ovulka je niekedy v tom. Na piaty den uz sa hlien pretrhava max 2cm v rychlosti. Ďakujem.

domka222
18. mar 2022

Fu, to sa aj takto meria, naťahuje? 🤨

autor
18. mar 2022

@domka222 ano, prve sa nam podarilo na prvykrat a teraz by sme chceli tiez, kedze nezostava vela casu, aby som mala matersku :D tak to teraz studujem este dokladnejsie 🙂

janetinka27
18. mar 2022

ja "natahujem", ale treba odsledovat par cyklov. ja mam sucasne krvne testy na vysku estradiolu,lebo hlien nemam vzdy rovnaky. ano, jeden zo znakov plodneho hlienu je,ked sa natahuje na viac ako 2,5 cm, alebo je ciry abo mas pocit klzkosti, kludne aj vsetko dokopy. po "vrchole" sa hlien zacne menit, uz sa neda natahovat,abo sa stratia ine znaky plodnosti,ale u kazdej zeny je to ine,preto to treba mat odsledovane (ja mam ciry hlien davno pred ovulaciou,aj natahovaci,aj pocit klzkosti),tak vtedy treba vediet rozlisovat najmensie odchylky,ale odber krvi to isti 😀

autor
18. mar 2022

@janetinka27 ja plus mam pichanie v boku, ale v tom som uz debil, lebo v poslednej dobe ma picha aj 5 dni, tak potom neviem, ktory je ten spravny cas :D skusali sme styk dva krat najprv co som mala ten prvy 5 cm hlien a o dva dni zas, tak uvidime :D hadam sa to vydarilo :D

janetinka27
18. mar 2022

mozes si sucasne merat aj bazalnu teplotu (podla pravidiel,inak to nefunguje). teraz uz len cakat,ci to vyslo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre