Zafarbený ovulačný hlien

ivkav5
22. apr 2023

Ahojte baby, chcela by som sa opytat, ci sa to nestalo aj niektorej z vas a najma co to moze znamenat. Mam ovulku a asi 2 dni klasicky ovulacny hlien, no dnes som si vsimla nie ten klasicky ciry hlien, ale celkom hojny, no zafarbeny hlien- nieco medzi hnedou a svetlunko ruzovou farbou. Neviete co to moze znamenat prosim? Ovulacne bolesti klasicke ako kazdy mesiac- bolest v podbrusku, tlak, neprijemne krce v bruchu, naduvanie, nafukovanie. Ziadne ine tazkosti, alebo nieco odlisne necitim. Dakujem za vsetky rady 🙂

basska_b
22. apr 2023

Vraj je to hormonalnou nerovnovahou. Ja som mala ovulacne spinenie 3 cykly po kyretazi...

ivkav5
autor
22. apr 2023

@basska_b a nevies konkretne cim to moze byt sposobene? Ake hormony to zvyknu sposobovat alebo co? Dakujem

basska_b
22. apr 2023

@ivkav5 Ja som si to citala, dojde k prudkemu poklesu estrogenu a telo si chvilocku asi mysli, ze menstruuje. Tuto pisu, ze progesteron mal v case ovu prinizku hodnotu... pre mna to bol signal, nech este nejdem do otehotnenia po kyrete (ja som fakt spinila dost, najprv 2 dni, potom 1 den, potom len 1 doobedie)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre