Ovulačný test dva razy za deň

evinkakub
8. mar 2021

Ahojte. Skúšala ste niektorá robiť ovulacny test dva razy do dňa? Oplatí sa tomu tak venovať? Je tam aspoň nejaká šanca že by večer mohol byť test sfarbený viac ako na obed? Ďakujem za rady, som nováčik v tomto. Bábo sa nám nedarí.

luci_ba
8. mar 2021

@evinkakub ahoj, jasné že treba aj 2x za deň. Ja som minulý cyklus mala tak že ráno 10.30 mega pozitivny a už o 14.00 negativny, čiže ak by som spravila len o tej druhej,tak nezachytim peak.

evinkakub
autor
8. mar 2021

Ahoj @luci_ba, ďakujem za odpoveď. Ako je teda. Ak by ste mali pohlavný styk o tej 10:30 ešte by ste to stihli, ale večer už by to bolo k ničomu? Nie je lepšie ale skúšať ešte deň vopred?

barus26
8. mar 2021

@evinkakub stihnes to určite aj tak. Po pozitívnom ovu teste ovulacia nastáva za 12-24 hod 😊

evinkakub
autor
8. mar 2021

@barus26 tak ako môže byť v jeden deň aj silno pozitívny a za pár hodín negativny?

barus26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barus26
8. mar 2021
luci_ba
9. mar 2021

@evinkakub ono je to tak že po pozitivnom testiku prichadza ovu do 24 hod(alebo ako je napisane na pribalovom letaku) čiže stále ovu testik ti ukáže dopredu kedy bude ovu. Určite ale nie sú 100% , oni len zachytávaju narast lh hormonu ktorý je pred ovu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre