Ovupred - ovulačný mikroskop

miranda323
2. aug 2013

ahojte som tu w podstate novacik teda diskusie mam precitane ale este som sa nezapojila ani do jednej 😕 mate skusenosti s ovulacnym mikroskopom ?konkretne sa pytam na ovupred.nakolko som zan vysolila 14 euro ma celkom pekne nastval.....s manzelom sa snazime o babatko druhy mesiac.w juni sme zacali ale wrawim si poistim ze som zwedawa ako to je wlastne s tymi plodnymi a neplodnymi dnami tak som si kupila mikroskop.nech som nan davala co chcela ci sliny ci hlien ten hnusak mi furt ukazoval neplodne dni.tak to pokracovaloaj w juli .vravim si to nie je mozne asi teda w juni som nejako prepasla tie plodne dni tak sa este pripoistim a kupila som si aj ovulacne testy na ocikavanie a w juli sa konecne objavili na mikroskope wsak zase nic ale tie ocikane jasne ukazovali ovulaciu.tak sme to s manzelom vyskusali.dnes som robila tehotensky test ci sa to podarilo w podstate na prvy krat ale tehotensky test je negativny a teda kazdym dnom cakam na kramose........som trochu sklamana.........asi je odo mna naivne ocakavat ze by to vyslo na prvy sup...... 🙄 ............................podelite sa o skusenosti? 😉

soldi
2. aug 2013

@miranda323 ahoj, ovulacny mikroskop je naprd. Ovulacne testy su spolahlivejsie, ale musis ich vediet pouzivat. Cyklus mas pravidelny?
A trosku OT: kolko mas rokov, ked pises w miesto ? Som myslela, ze to je len pubertacky manier 🙂

miranda323
autor
2. aug 2013

nho mam 32 a nie je to pub.manier skor zvyk na mobile skor natukam w ako v tak preto...... 😉 a tie ovulacne testy....nho nemala som sajnu ze kedy mam plodne a neplodne dni ale ked som bola na gynde raz tak mi dr. povedal ze budem mat ovulaciu alebo mam nepamatam presne tak podla toho som si to vypocitala priblizne a urobila som si test ovulacny....preto ma zmiatlo ze na mikroskope nic a na teste cikacom ciara ze mi islo oko vybit. 😲 a ano v podstate podla dr.je to pravidelny ak mam odchylku 1-2 dni

zoobaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucijalucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre