Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
20. aug 2009

Oriesok, a do kedy planujete dorobit podkrovie ??? kolko casu mate ?

nellie_
20. aug 2009

no moja mamina aj svokra vedia ze sme boli aj po vysetreniach takze nerypu do nas 🙂 🙂 🙂

oriesok
20. aug 2009

no my to podkrovie robíme už vyše roka.. tak možno sa nám tam podarí nasťahovať sa už niekedy kontom tohto alebo začiatkom budúceho roku.. takže toho času už tiež nie je až tak veľa.. a keďže je manžel stále preč..

oriesok
20. aug 2009

do nás začínajú v poslednom čase rýpať svokrovci.. a fest mi to lezie na nervy..

matusik111
20. aug 2009

Oriesok, kedy ste mali svadbu? , mas svadobne dotecky pre nas?

matusik111
20. aug 2009

babulky, ja sa asi s vami lucim pre dnesny den 🙂 lebo idem do obchodu, a potom budem cakat muzika,... ale ak by som bahodou stihala , tak sa tu zastavim a vsetko precitam, len to neprehanajte ako vcera 🙂

oriesok
20. aug 2009

svadba bola skoro pred 2 rokmi.. no pozrem na MS albumík.. a hodím vám sem link..

nellie_
20. aug 2009

oriesok ano ano hod nam sem link 😉

a to prerabanie chapem... my prerabame od februara a je to des, kedze je drahy stale preč, ale verim ze v oktobri sa uz konecne prestahujeme.... 🙂 ale radsej si nedavam terminy... lebo uz som zistila ze aj tak sa nam vzdy nieco poserinka zas sa to oddiali iba.... 😅

oriesok
20. aug 2009

no.. presne tak je tu aj u nás..
baby sklamem vás.. ja som ten album na MS vymazala.. mám tam len jednu fotku v prípravnom albume.. ale tam nás moc nevidno.. ale hodím vám ju sem..

oriesok
20. aug 2009
nellie_
20. aug 2009

moc vas tam nie je vidno... 😉
svadobny nemas urobeny????

nellie_
20. aug 2009

aha az teraz som precitala ze si ho vymazala..no co uz s tebou.... 😅

oriesok
20. aug 2009

no asi ho spojazním nanovo.. len momentálne tu nemám fotočky..

oriesok
20. aug 2009

kde sa všetky ulievate? všetky ste na obede?

nellie_
20. aug 2009

ja som trocha musela zamakat.... 😀 😀 😀 😀
ale uz sa mi nechce...a cely den ma priserne boli hlava... 😒 😒

a drahy ma dneska pozval na pizzu tak sa tesim.. 😵 😵 😵 😵

matusik111
20. aug 2009

a uz som tu zas 🙂 nedalo mi to tu nakuknut za vami 😀 😀 A kde je Shandy ?? on sa dako poflakuje

matusik111
20. aug 2009

tak aj ja som omrkla fotecku, ale ste moc daleko 🙂 Tak to ste sa brali ako " mladata" . To bola taka velka laska za hrob ?

oriesok
20. aug 2009

no ja som mala 21 (o 2 mesiace 22) a manžel mal 29.. pred svadbou sme boli spolu už 5 rokov..

matusik111
20. aug 2009

5 rokov je veru ze dost ,..... takze az po 2 rokoch ste sa rozhodli pre mimino dobrovolne, tak dufam, ze tu nebudes tak dlho ako my snazilky 🙂 Predsa, cim ste mladsi , tym sa to rychlejsie uchyti.

oriesok
20. aug 2009

no.. trošku sme si to odložili.. lebo sme sa rozhodli pre to bývaníčko, tak sme chceli našetriť toršku bubáčikov, aby sme nemuseli brať takú veľkú pôžičku.. teraz, keď sa z toho už ako tak dostávame, tak sa začíname snažiť o mimi..

matusik111
20. aug 2009

dobre ste si to naplanovali ,.... tak drzime palceky. My sme si to tiez planovali, a teraz sme tam kde sme 😀 😀 😀 , na konovi ako snazilky 😀 😀

oriesok
20. aug 2009

no však.. práve toho sa bojím, že keď sme si to plánovali a odkladali aby sa nám to vôbec podarilo..

matusik111
20. aug 2009

myslim, ze vek je dolezity a vy ste na tom dobre , takze neboj sa ,... urcite pojdes ako prva z tejto temy do " tehotenstva " ..... ale my chceme nasledovat 🙂 😵 😵 😵 , a uz aj do Vianoc by sa patrilo 😀 😀

matusik111
20. aug 2009

mne uz muzicek vyrazil z prace, tak za 4 hodinky uz bude domka. Idem mu uvarit pecene zemiacky s cibulkou a so slaninkou, to lubi 😎 😎

Inak, chystam sa robit domacu zmrzlinu, robil ju uz niekto? Ze by mi dal daky dobry a overeny recept ?

oriesok
20. aug 2009

tak ti závidím.. ja ešte musím vydržať 11 dní, kým mi príde polovička domov.. ☹

matusik111
20. aug 2009

tak to je veru este dost,... ale potom ho budes mat doma skoro cely september, takze super. A ako Ti vychadza ovulka ? Dufam , ze teraz mrchujes 😵 😵 😵 😵

shandy
20. aug 2009

ahojte bambulky, kua, ved mne len pol hodiny trvalo kym som docitala, co ste vcera popisali 😀 😀 😀 😀
teda som sa tu rehotala ako konik 😀 😀

oriesok
20. aug 2009

no ešte to nie je isté.. či vôbec bude doma dlhšie.. ešte im to majú len rozhodnúť.. práveže mi to vychádza tak, že keď príde domov, začínam mrchovať.. a keby potiahol doma tých 15 - 20 dní, tak by nám to akurát vyšlo na ovulku 😅

shandy
20. aug 2009

nellie ja som to vedela, ze to bude ovulka 😵 😵 😵
a kludne ste sa mohli trafit 😉 ,takze nic nie je stratene 😉
ja mam tolko roboty, ze ani konikovat nestiham, ale snad zajtra sa mi bude dat viac. 😔 😔
co sa toho keksikovania tyka, mne povedal moj doki, ze treba sexikovat den pred ovulkou hlavne a v den ovulky aj viac krat, pre istotu este aj po, ale do tych 12 hod., max. 24, ze potom je uz vacsinou neskoro...ale ked su pomalsi spermonici, tak je lepsie keksikovat pred, lebo im dlhsie trva, kym sa dostanu k cielu. Inak som citala, ze oplodnenie nastava vo vajickovode a nie az uplne dolu, kde usti vajickovod do maternice ale skor v hornych dvoch tretinach, co znamena, ze asi treba naozaj keksikovat pred, aby tam spermonici cakali 🙂 a nedosli po funuse 😀 😀

oriesok
20. aug 2009

no.. my sme keksíkovali 2 dni pred ovulkou.. a potom mužíček odišiel do roboty.. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre