Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

simib
5. okt 2009

Nellie už si počkám na mrchu,nech nemíňam na testy zbytočne. 🙂 🙂 🙂

matusik111
5. okt 2009

Simib, ja si osobne myslim, ze tam bude // , len treba pockat mozno do zajtra 😵 😵 😵 😵

nellie_
5. okt 2009

simib aj mas typikos mrchovske stavy???
je to fakt nefer.. ked nam nase telo vyraba take krasne grafy a prdlajz z toho 😠

simib
5. okt 2009

Nellie ani nie.Len pekelne bolia prsia.V podstate nič zvláštne.

matusik111
5. okt 2009

Neliie, neviem ci to je tym meranim. mala som mesiace ked som merala aj ked som nemerala a bola som lepsie na tom. Ja mam dosta pravidelny cyklus, takze ja uz v den mrchy viem, kedy sa mame snazit. 😀 😀
Vnutri je trosku mokro, ale nie dostatocne na to , aby mohol ist muzik dnu. My sme pouzivali do teraz gely, ale som zistila , ze to zabija spermosov, takze sme to chceli skusit bez toho a vidim, ze to nejde 😎 😎 .
Asi zacnem zavidiet Shandy ten eggac 😀 😀

nellie_
5. okt 2009

simib tento mesiac aj mna nenormalne bolia prsia a to uz od 5DPO...dnes je to uz lepsie ale v piatok a sobotu som sa ich nemohla ani dotknut a bola som rada ze som bola v sobotu len doma a nemusela som bolave bebicka vtrepavat do podprdy... 😀 😀

matusik111
5. okt 2009

Nellie, ale na to si musis zvyknut, lebo tehulky to maju tazke 😵 😵 😵

simib
5. okt 2009

No mňa bolia len teraz pár dní.Ale pred mrchou ma tiež vždy bolievali.takže je to v poriadku. 🙂

nellie_
5. okt 2009

matusik ty neprestanes asi, co???? 😀 😀 😀
a potom ma tu budete musiet utesovat, lebo ked dorazi mrcha tak sa vam tu zosypem... 😅 😅

matusik, zeby mala shandy aj nase eggače??? 😀 inak ja ho tiez nepozorujem vôbec ten egg - to viete, ale pri sexiku je to v pohode... to nemavame problem zeby som bola nejak extremne sucha a ide nam to v pohode.. 😉 ale tiez uz sa tesim na ten umely eggac.. s gelom sme to my este nikdy nerobili 😀 😀

matusik111
5. okt 2009

Nellie, to co sa ma stat sa stane. Mam pocit, ze naozaj to tu musi niekto nalomit, lebo je to hrozna tema bez tehuliek. Takze , vsetky by sme boli moc vdacne, keby si nam to tu zacala. 😵 😵 Neboj sa, urcite nebudes viac lamentovat ako ja, lebo ja som v tom extremne najepsia 😀 😀 😀

shandy
5. okt 2009

dobre ranicko, hlasim sa...dnes som vstala o hodku skor a asi som mala zmerat, ale myslela som, ze este zaspim, no nezaspala a teplota je teda o nicom...zajtra ked budem mat dalsiu tu dnesnu vymazem 😝 . mne to uz po zobudeni potom vacsinou klesa, aj ked nevstanem z postele 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
simib este nehadz flintu do zita, zatial si v hre 😵
nellie, jak pekny grafik, no krasny...ale pozname to, ze kolko sme uz takych mali a 15.dpo bum ho dolu...no uvidime, radsej si nerobme nadeje a ked tak budeme prijemne prekvapene 😀
matusik, pridavam sa k nellie, mozno nejaka predohra by pomohla 🙂 , vy celkovo mate malo keksikov, tak ako pise nellie mali by ste si to zacat aj uzivat a nielen plodit 🙂
no ale baby zasa to si nemyslite, ze toho eggaca mam vzdy tolko, to tento mesiac bol vynimocny veru 😀

nellie_
5. okt 2009

ahoj shandy.... 😉 🙂 🙂
ty sa tiez krasne drzis... 😉
ved to ti az tak neovplyvnilo tu teplotu.. ja som dnes robila tiez test s meranim.. prebrala som sa o 4 na cikanie, tak som zmerala - bola 36,95, potom som sa vycikala a spala dalej a rano som omerala znova o 5,40 v standartny cas a bola 37.. takze mne to nejake extra vykyvy nerobi....

shandy a mas aj nejake priznaky??? ja mam take klasika - bolia ma prsia ako som pisala uz od 5DPO a sem tam ma pichne v bruchu... vravim, ze nadeje si nedavam.... a isto skôr ako 15DPO netestujem a aj to len vtedy ak by sa zazracne drzala teplota hore... 😉
ved to je to - ze uz sa pozname a vieme ze ake mavame ukazkove grafy... 😅 😅

ja ani len pripadny IP nemam takze fakt si nic nenamyslam radsej 😉

shandy
5. okt 2009

ahoj vratnicka 😀
no drzim, drzim, ale pustim, vsak sa poznam 😀 😝
fii, tak to si nemala az taku velku zmenu 🙂
priznaky? absolutne ziadne...kozenky citim len trosku, asi ako inokedy...inak absolutne nic..ale vravim, ze davam tomu asi tak 1% sancu, pretoze ta stitka nepusti...no a rovnako nemam ziadny pripadny IP 🙂

nellie_
5. okt 2009

shandy ono to uz je fakt iba na prirode, ze ako to dopadne... 😉
ja sa po mrche chystam s vytlacenymi grafmi nabehnut ku doktorke a vydupat si HP ze preco mavam tak neskoro ovu... 🙄 🙄

shandy
5. okt 2009

jo, jo nellie, aspon budes vediet ci to riesit alebo tomu nechat len cas, pre klud v dusi chod. ja tiez idem dalsi cyklus po mrche na stery - chlamydie, urea, mykoplazma, kvasinky a pod...a tiez na folikulosku. vtedy mam aj sono stitnej a potom mam chvilku klud 🙂 🙂

nellie_
5. okt 2009

ty si veru riadne monitorovana.... tiez tam chodis uz jak na hodiny klavira 😉
ja mam ist teraz v oktobri na klasicku preventivku a cytologiu a asi sa spytam ze ci mi robila stery na tie chlamydie a urey a mykoplazmy co pises ty... 😉 ale mne sa zda ze to mi este pred laparkou...

shandy
5. okt 2009

si pis moja, ale to som si ja sama naordinovala ako endokrinologa tak aj gynekologa, lebo keby to malo byt na nich, tak som vecna cakanka. ale takto som zobrala osud do vlastnych ruk 😀 😀
no ja som sa pytala mojho gynda, ci je to sucastou preventivky a on ze nie, ale ze mi to moze urobit 🙂 . cytologiu mam nastastie ok 🙂 , takze az o rok...

nellie_
5. okt 2009

no som tu uz aj super naobedovana... 😎 😎 😎
vykydala som si misku s obedom na zem tak som si musela objednavat obed z restiky... 😀 😀
hold šikovna som.. 😀 😀

shandy
5. okt 2009

fiha, no sikovnica roka 😀 😀 😀
ja som hladna ako cenkovej, len cakam, ze ci niekto so mnou pojde, bo samej sa mi nexce veru... 😔 😕
mi tak nechuti samej 🙂

nellie_
5. okt 2009

hej to ti verim, mne tiez by samej nechutilo... 🙂

nejak sa mi uz kopi robota.. joj nechce sa mi, za minuly tyzden som riadne zlenivela.. a teraz mam po uzavierke tak hor sa do tabulkovania... 🙄 🙄 🙄

shandy
5. okt 2009

tak bojuj, ja idem tiez, aj ked sa mi tiez brutal nexce... 😔 🙄

nellie_
5. okt 2009

no mne uz sa praveze nechce... 😀 😀 😀
ja uz to na dnes kaslem.. aj tak som toho porobila viac nez dost... 😎 😎
este hodina a prasim domov... 😎

shandy
5. okt 2009

tebe uz a mne este 😀 😀 😀
o hodinu hadam len zacnem poriadne makat 😀 😀
tak si pekne doma vykrm tatranske dieta, nech je z neho riadny janosik 😀

matusik111
5. okt 2009

uz som tu aj ja , tak si idem precitat ake novinky sa udiali

nellie_
5. okt 2009

matusik kade si behala zas?? háááá ?? 😀
flakas to - davam ti absenciu do ziackej knizky... 😀 😀

shandy neboj ja, jak vzdy riadne vykrmujem moje potencionalne deti.. pri mne by veru nikdy nehladovali 😀 😀
teraz sa tlacim horkou sladkou vasnou malinovou 😎 😎
dnes dokedy zas makas.. do osmej ako vzdy???

shandy
5. okt 2009

tak ja davam matusikovi do zrkadielka 😀 😀
no ved prave preto, treba jest za dvoch, nie? sak teda...mnaaaaaaam cokoska 😀
ee, dnes tak max do siestej, ked si zas ovsem niekto nieco nevymysli 😠 😠

matusik111
5. okt 2009

Shandy, ty si naozaj skumana z kazdej strany a to je dobre. Ty budes mat komplet vysledky. To ja mam taku kravu doktorku, ze hruza. Ked som jej aj nieco povedala, tak je este cas. Ale buduci mesiac idem uzivat clostyl ( ak bude ovulku vychadzat aspon na vikend) ,tak jej budem volat, ze nech mi mrkne na foliky 😀 😀 Tak som zvedava , co na to povie.
Inak sa obe krasne drzite hore , dufam, ze to vydrzi aj na 15DPO a budete testovat.

My aj mavame predohru, ale o 11 v noci vela chuti na sex neni , ked viem, ze muzik musi o 5 rano vstavat. A najlepsie bolo, ze ked sme mali predohru zasebou, tak isiel zapinat radio, zasvecovat intimne svetlo, a vratil sa asi za 5 minut, ale vsetko to zo mna opadlo. Tak som stihla aj muzikovi nadat 😀 😀 😀 😀 , ze nabuduce sa moze ist este aj navecerat 😀 😀 😀

U nas je problem celkove mnozstvo sexikovania. Keby sme sa nemilovali koli babo, tak u nas to vyzera tak maximalne 2 krat do mesiaca a z toho dieta nesplodime aj keby sme boli kuzelnici. Takze u nas je to vsetko take komplikovane. No nic, nechcem vas tu stale zatazovat, ale furt vam tu vyplakavam. Ja som tu asi najviac deprimovana 😀 😀 😀 😀 , tak moc dakujem za vase pevne nervy 😎 😵 😵

nellie_
5. okt 2009

no neverim, ze do siestej..to si aj do kalendara zaznacim shandynka... 😉 😀 😀 😀
chces hodim ti.. ale uhni od monitora nie ze ti trafim do oka... 😀 😀

nellie_
5. okt 2009

matusik ale prestan, vôbec mi neprides ako najviac deprimovana.... 😉
na kazdu z nas to sem tam pride a ved na to sme tu.. my ta pekne vypocujeme, teda precitame a povzbudime a tak.. 😉 🙂 🙂
na to sme tu.... 😉 🙂 🙂
ved pockajte takto o tyzden tu budem ja tá vydepkovana.... 😅

shandy
5. okt 2009

😀 😀 cokoskovy monokel? wwwwwwwaw 😀 , po tom tuzim uz roky..
no dobre, o siestej to asi nebude 😀
tak, tak, veru este ze budeme dve spolu na tie mrsiska nase 🙄 😅
matusik my vela zmesieme, na to sme tu jedna pre druhu ako pise nellie 🙂 🙂 , kludne sa stazuj, zatazuj, pretazuj a pod...matusik a pekneho suseda nemas nahodou? 😀 😀 , lebo ten tvoj muzik, teda to je extra pripad....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre