Partner v zahraničí a snaha o dieťa

Ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim 😞 . snazime sa od januara 08 a stale nic..
moncika15autor
9. okt 2009
ahoj a uzite si spolocne xvyle 🙂

ja mam draheho cely den v robote.ale skoncila senona takze nedele na volneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-)
shandy
9. okt 2009
super monulik, tak aj vy si to pekne uzite x-) x-) x-)
jarulka a aj ty moja, som rada, ze aspon par riadkov som od teba videla, aj ked iba na skok si tu bola 🙂
a nellie samoska tiez, pekne sa nam este zdvihni a neklesaj!!
balambi
10. okt 2009
Dobré ránko 🙂
moncika15autor
10. okt 2009
ahoj balambi 🙂
teba este nepoznam al si mi simpaticka lebo mas nick podobny jednemu z mojix priezvysk 😃
jarulai
10. okt 2009
ahojte 🙂
je tu este niekto?
jarulai
10. okt 2009
babulky, ja som vcera viac nemohla napisat - to som len veeeeeelmi rychlo nakukla, ked som nahodou ostala v blizkosti PC sama 😉

takze co to stretko? zase nic 😞 my sa asi fakt nedame dokopy 😞 ]-(
jarulai
10. okt 2009
jaaaaj, taka som vytocena, ze az ]-( prislo nam vyuctovanie za elektriku a ze 240Eur ]-( ]-( ]-( ked som chcela zvysit mesacne platby, tak ani za svet, lebo ze to moze len manzel ako majitel - no a vysvetlite im, ze je v zahranici ]-( ]-( ]-(

no som sa sama sebe vystazovala, mozem ist 😃
moncika15autor
10. okt 2009
jaru ja ta sledujem 😃
mne to nic nehovori lebo nic take neplatim ale vyhovor sa ked xces :-p
jarulai
10. okt 2009
ahoooooj detekvika 😃
tak aspon pokecajme spolu, mna to samu moc nebavi 😃
moncika15autor
10. okt 2009
aj ja som tu vecne sama :-N

co mas nove? ako dopadol ten spg? co vam povedali?tvoj HP?
jarulai
10. okt 2009
jeeej, tak po poriadku 😉
spg - sami kvalitni plavci, len mnozstvo bolo hranicne - takze ani dobre ani zle vraj. ze chyba nie je v tomto
HP mam vraj v poriadku, aj SZ
takze pondelok idem na sono, ci ovulujem normalne a podla toho sa uvidi - ak bude treba, tak po novom roku mozno laparka. zatial teda pauza do konca roka - vraj aby to bol rok...

a ty si sama doma teraz?
moncika15autor
10. okt 2009
to nexapem..preco rok?

ano este stale som sama doma :-| bola som s mamou nakupovat vianocne darceky a samozrejme som nakupila milion hraciek pre nasix psov a nase krstna 😃 😃 😃 to su taky vdacny prijimaci darcekov 🙂

ja som si kupila trogovicu za 5 eur :-N ,ponozky a taku posxodovu dozu so suflikmi na sminky...tesim sa z nej nenormalne :-p

xceli sme ist s kamaratkou do kina na G-FORCE ( 😃) ale nejako sme sa nedali dokopy

co vam este napisem?!
uz ma nic nenapada...
uz len tolko ze zajtra ma muzik volno a xystame sa do Topolcian na burzu zvierat,takze sa tu asi neukazem.buduci tyzden asi tiez nie lebo mam poobednu a doobeda sa budem venovat muzovi

ahojte 🙂
shandy
12. okt 2009
dobre ranko a tu dnes nikto? :-|
ja som dnes vratnicka? 😃 😃
nellie pozeram, ze si uz vyvesila cervenu zastavu v sobotu 8-( |-| |-| , tak ja ju asi vyvesim dnes, uz nech pride potvora...uz budem cakat ako simib 🙂 🙂
moncika, ze vianocne darceky, no odpadnem :-x
jarulka ty sa nezabudni opytat na tie hodnoty SZ 😉
a daj vediet ako si dnes na sone dopadla... 🙂
a teda prikladam aj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
co je divne, ze vobec nespinim a nemam ziadne krce pred mrchou, ako som mavala, tak ak to s tymi hormonmi na SZ pojde takto dalej x-) x-) x-) , je to super...
matusik111
12. okt 2009
dobre ranko, idem si vas precitat a zistit co je tu nove . ako ste vikendovali ??
matusik111
12. okt 2009
babulky, vsetko mam nastudovane 🙂 a som velmi nastvana ]-( ]-( ]-( , lebo toto neni normalne , ze neni tu tehula,. Baby, my sme asi naozaj zacarovane . Uz by si to zasluzilo daku zmenu. Ja som na pocudovanie celkom vyrovnana a v pohode. Som sa z toho vsetkeho dako dostala, tak dufam, ze mi to ostane . Momentalne ani nemeram , iba sexik znacim 🙂 a hlavne, pride mi gel a ideme na to:-)
nellie_
12. okt 2009
dobre ranko... 😉

ja mam strasne vela roboty.. dnes fretkujem od 6,40 :-|

no hej ja uz mrchujem... co uz... sak hadam o nejake 3-4 tyzdne budem mat ovulku 😃 😃 😃
a dalsiu sancu 😉

shandy ty mas riadnu LF dlhu =-) =-) do ritkaroviec nemuselo ti to padnut... ]-( :-|

jarulka som zvedava co dnesne sono... 😉

a ozaj mali sme debat s drahym a centrum odmietame aj buduci rok.. on tam nechce ist ze pokusime sa este sami splodit babo a ved nie sme az taki stari tak to nechame na prirodu... takze tak... 😉 🙂 😎 😎
ved sa nikam neponahlame... 😉
nellie_
12. okt 2009
matusik ja som na to podobne.. ziadne depky - nic... 😉 myslela som ze ma to polozi ale pohoda.. som uplne vyrovnana a tak to ma byt... 😉
ja merat budem, mna to bavi a nestresuje a hlavne viem na com som.. 😉
nellie_
12. okt 2009
a hej gelik je uz na ceste, len dufam, ze mama to neotvori, lebo ju vystrie 😃 😃 😃
ze co si to objednavam... 😃 😃
matusik111
12. okt 2009
tak je pravda, ze mate menej rockov ako my 🙂 vsal Shandy, 😃 😃 , Mne muzik povedal, ze mozme skusit v novom roku CAR, ved je to jedno ako sa splodi, hlavne , ze bude . A to druhe uz mozme pokusat aj rokov , uz to bude ine 🙂

tak datum 22.10. stale plati, a budem telefonovat tete bylinkarke naskor ako sa len bude dat. Ja mysli, ze do hodiny sa vymotame odtial, a potom budeme kavickovat. Sice moj muzik akurat pride domov, ale nevadi,... ved on ma doma pocka 🙂 Tak k tete bylinkarke objednavam aj Nelie ????
matusik111
12. okt 2009
nelie, veru sa tesim na ten gel, na tie zazraky, ktore nas cakaju 😃 😃 😃 , len skoda , ze musim cakat dake 3 tyzdne 😞 , ale dockame sa x-) x-)
shandy
12. okt 2009
ahojteee,
no ja som napodiv tiez nejako v klude, ze cakam mrchu 😃 😃 😃 , uz som sa s tym tiez dako zmierila, nuz co, ine nam asi ani nezostava, ze? |-| , len bojovat dalej a nevzdavat to... x-)
nellie ja mam tiez dnes brutal fofrace... 8-(
no hej, mam dlhu LF, ale niekedy mam pocit, ze az prilis 😃 😃 😃 , mozno tie hormony mi skratia cely cyklus (mali by) a aj mrcha by mala byt normalnejsia (nie az take krce a normalne krvacanie, nie spinenie ako som mavala), tak som zvedava =-)
nellie, ja som to tak nejak cakala, ze ten pad dojde a ze sa drzim hore len vdaka alkoholu 😃 😃 😃
nellie dobre ste sa rozhodli, ked vas cas a ine zdravotne problemy netlacia, nie je preco to silit. kiezby som si to aj ja mohla dovolit, ch jaj |-| , hej a matusik to iste, my stare korytnacky uz tolko cakat nemozeme...
ja budem merat tiez pokial mam zaplatene to VIP, tak to treba vyuzit 😃
nellie_
12. okt 2009
matusik ano - so mnou ratajte aj u bylinkarky.. 😉 som zvedava co mi povie... :-N
balambi
12. okt 2009
Ahojte babulky, tak ja len tak na chvíľku, mám doma mm, má dovolenku, tak sa vytešujem 😃 😃 a aby nám doma nebolo smutno, dorazila aj mrcha ]-( síce ma naťahovala a dorazila až s jednodňovým meškaním, ale za to v plnej paráde ]-( 😞 no vzala som si z vás príklad a beriem to tak akosi športovo a vôbec ma to nerozhodilo...asi to bude vo vzduchu, alebo dobrý vplyv koníka atejto témy 😃 takže budúci týždeň smer gynekolog a hurá na vyšetrenia :-N
monicka - vdaka 😉 a ako si to myslela s tými priezviskami? koľko ich máš? a akých máš psíkov?
shandy, matusik - ak môžem, koľko máte rokov?

ozaj, dnes som bola na prednáške o genetike a teta tam prednášala o dedičných chorobách a celé to zakončila vetou "pred každým plánovaným tehotenstvom treba užívať kys. listovú..." tak som sa potešila, že som ju ráno zhltla 😃
shandy
12. okt 2009
ahojcek, no teda, mrchana jedna, tiez si to mohla lepsie nacasovat |-| ]-(
no ono jeden den hore dolu to moze byt posunuta ovulka a pokial nemerias a nevies kedy presne si mala ovulku. a dokonca aj ked presne vies, kedy si mala, tak i tak sa lutealna faza cyklu moze o 1 - 2 dni z casu na cas predlzit...
no ja mam aktualne 32 8-( , ale ducho som puberta 😃 😃
balambi to si nas potesila, ja som ju zjedla na obed 😃 a co studujes, ak to nie je tajomstvo? 😉
balambi
12. okt 2009
juuu shandy, tak to som aj ja korytnačka, budúci mesiac mám 32 😃 v podstate už neštudujem, normálne pracujem /som sestrička/, len si robím špecializáciu, vraj aby som bola múdrejšia 😃
matusik111
12. okt 2009
ahojte kocky, ... jeeeej, takze mame medzi sebou dalsiu 30nicku 🙂 🙂 , tak ja som cerstva 30. takze o 2 rocky menej, ale na tie nase mladuchy 😃 😃 😃 😃 sa nechytame .
Meranie je fajnove x-) x-) , len mam daky problem rano vstavat 🙂 daka som leniva tento mesiac, takze mozno az dalsi mesaic. Balambi, ale odporucam aspon sa naucis nieco nove o svojom cykle. A vy ste manzelia, alebo nie, dako som prehliadla.

Babulky, pruser, ja som dnes zistila, ze musim byt v Ziline do max 15:00 toho 22.10. Asi ma odsterlite 😃 😃 Pozrem , ako to budem stihat , ale ak je pravda, ze bylinkarka nas zobere az o 17, tak by to malo byt ok. Zajtra jej telefonujem poobede a dam vam hlasenie.
nellie_
13. okt 2009
ahojte... 😉 🙂 😎
vy korytnacky.. 😃 😃 sak sa zas nerobte take stare... 😉 🙂 vsetky ste este mladuchy... 😉
shandy
13. okt 2009
Dobre ranicko vsetkym x-) x-)
Nellie hlasim sa k tebe s vyvesenou cervenou zastavou 😃 :-p
Takze ideme dalej, merat budem zas az od pondelka, tak mam chvilku klud 😃
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nahodou ja som duchom nastka 😃 😃
nellie_
13. okt 2009
shandy tak vitaj v klube... :-N
takze budeme mat rovnaky cyklus... lenze ja kym sa dockam ovule.. 😃 😃
ja mam s meranim pokoj aj do buducej soboty... ovu nepresvihnem... 😃 😃 😃

teraz som sa rozhodla ze nebudem si davat absolutne nic.. ziadny vitamin E, kys.listovu, alchemilku, kvapky Femi.. proste nic... 😎 idem sa detoxikovat 😃 😃
shandy
13. okt 2009
vitam, vitam 😃 😃
hej, hej, tesim sa, ze to zas budeme prezivat spolocne 😃 , na konci si hodime jeden spolocny stranek a bude
😃 😃, ale robim si srandu.. 😉
no ja idem pit cez mrchu alchemilku, dopijem potom ten gynex (je mi luto ho vyhodit za tie prachy) no a potom uz ziadne bylinky...len vitaminy, tie ja musim kvoli tej stitnej 8-(
ty zavislacka 😃 😃 , aj na odvykacku pojdes? =-) :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli