Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
13. okt 2009

halo , halo , co sa tu dialo dnes ??? 🙂

balambi
13. okt 2009

ahoj matusik, ako?

matusik111
13. okt 2009

takze vysadzate vsetky doplnky krasy ??? 😀 😀 , ja som tento mesiac mala vsetko vysadene, ziadna listovka, ziadne caje, ziadne meranie, nic. Asi som si aj trochu od toho vsetkeho oddychla. ... a este k tomu vsetkemu som papala vsetko na co som mala chut, sice je to vidiet na mojich chatoch, ale neriesim to.

Shandy, to je fakt na prd, ked sa stale nedari a vy sa tak krasne triafate do ovulky, ... ja na Tvojom mieste by som uz v decembri telefonovala do CARu. Ked ste obaja v poriadku, tak staci kusok 21storocia a bude babo, .... tak naco to natahovat. Ved to babo budes mat rada aj ked Ti to spravi Pan Doktor 😵 😵 😵 .

shandy
13. okt 2009

halo halo matusik aj balambi 🙂
matusik a ty si nevolala tete bylinkarke? 🙂
No jo matusik, ale u nas uz je zatial zistena pricina a sice stitna zlaza, takze ja si musim pockat, kym zaberie liecba 🙂 a popritom absolvujem este dalsie vystetrenia, ktore by mi robili v CAR-e ako stery a imunologicke testy. Ak sa nepodari nikde nic zistit a stitna zlaza bude stabilizovana, potom nastupime asi na laparku a nasledne az na IUI....to vsetko stiham do januara, tak sme si povedali, ze do konca roka tomu dame sancu, no teda resp. januar (lebo niektori maju dlhe objednavacie lehoty) a potom ideme do CAR-u. Tak ci tak by som zbytocne vyhodila peniaze za IUI, lebo s tymi hodnotami stitnej co mam, je velke riziko, ze by sa nepodarilo....stitka potrebuje par mesiacov, aby zareagovala na liecbu, takze to bude akurat 3 mesiace, kedze som zacala liecbu 1.10. 😵 😵 😵

matusik111
13. okt 2009

volala som 😀

matusik111
13. okt 2009

Takze , teta bylinkarka mi povedala. :

Ze mozme prist kedykolvek chceme a ked tam pride, tak bude v poradi. Neobjednava sa na urcitu hodinu. A moze sa stat, ze nebude tam nikto, alebo tam bude 20 ludi. Takze, ja by som asi prisla na 17 tam ku nej, ak tam nikto nebude, absolvujem to, ale ak tam bude vela ludi, tak si dohodneme stretko cca 18:00 na dakom mieste a dame si kavicku. Je mozne , ze ja ani nestihnem tu tetu bylinkarku a dofrcim az na to nase stretko.

shandy
13. okt 2009

no ty si sikula 😵 😵
micka, tak sa nehnevaj, ale ja uz idem z robotky domov konecne, tak pekny vecer a vidime sa zajtra 🙂

matusik111
13. okt 2009

Shandy ahhhaaaa , takze vam povedali , ze stitna zlata je ten problem ???? a to si na tom az tak zle ??? to je take cudne ☹ ☹ skoda, ze sa nezacala ta liecba skor.

matusik111
13. okt 2009

pa-pa

matusik111
14. okt 2009

Dobre ranko 😵 😵 , ako sa vam dari ??? vidim, ze som celodenna vratnicka 😵 😵 , vecer zatvaram , rano otvaram 🙂

nellie_
14. okt 2009

dobre ranko.. 😉

matusik, sak vies ako teraz si moja zastupicka.. 😀 😀 😀

shandy
14. okt 2009

dobre ranicko bambule 🙂 🙂
no matusik povedal mi to endokrinolog, ze v tom moze byt problem, ak je to neliecene. no nie som na tom zle, ale stitna zlaza ovplyvnuje strasne vela procesov v tele a mimo ineho vsetky hormony, takze asi preto sa nedarilo...no ja by som tu liecbu aj zacala skor, ale lekarovi sa vsetko zdalo ok, teraz chodim inemu a ten sa nastastie na to pozera inak 😉
No hlavne, ze sa ta liecba zacala. Vcera som si s nim pisala, ze si mozem zvysit davky, takze uz budem brat hormony 5 x tyzdenne a o mesiac mam ist na kontrolu 🙂

matusik111
14. okt 2009

berem vsetky funkcie 😵 😵 😵 😵 Nelie, ale rada pockam, kym nam rano brany otvoris 😀 😀

Shandy, tak to je dobre ze sa to zacalo riesit. Toho doktora, co to neriesil myslis byvaleho gyndosa???

shandy
14. okt 2009

Veru bez Nellie by to nebolo ono 🙂 🙂 , vratnicka nasa 😀
Matusik, doktor bol angiolog ale v podstate som mu vdacna, ze mi na to vobec prisiel. len s tym nema skusenosti a myslel si, ze to este netreba liecit... 🙂

matusik111
14. okt 2009

Nellie, prisiel Ti ten gel??? ja som sice v praci este, tak neviem ci je uz doma, ale uz by to malo prist ako bolo slubene.

matusik111
14. okt 2009

Shandy, super, aspon zacinas liecbu a vysledky budu coskoro 😵 😵 - gulkate brusko.

balambi
14. okt 2009

Ahojte babulky, som tu len na skok Vás pozdraviť a zasa letím, idem cvičiť 😀 😝 takže ak by som sa tu dlhšie neukázala, tak len niekde tíško sedím a čakám, kedy prejde svalovica...alebo ma odfúklo...alebo som zamrzla, máme tu že 3,5 stupňa...
ináč som dnes bola v baumaxe a tam už majú normálne vianočné veci...ach jaj... 😠 a v lidli že vianočné figúrky, ved to je hrozné, takto skoro... 😠
a dnes som po preštudovaní doporučenej literatúry 😉 dospela k záveru, že merať asi nebudem. asi by to nebolo objektívne, ked že robím aj nočné...takže kúpim ovul.testy a budem testovať...ale je to škoda, už som sa tešila na grafík...
tak zatiaľ sa tu majte, papa a pekný večer 😀

matusik111
14. okt 2009

balambi, a kde chodis cvicit ???

veru, uz su tu vianoce. ani neviem ako ten rok ubehol po nasej svadbe.

matusik111
15. okt 2009

dobre ranko , takze prajem krasny den v tom uprsanom a usnezenom pocasi . Za tyzden sa vidime pri kavicke 😵 😵 😵 .
Vsetky babulky, ktore chcete sa s nami stretnut , podte s nami do Piestan . a kde sa to presne stretneme??? Pozna to tam niekto??? a ako tam pojdete ??

nellie_
15. okt 2009

dobre ranko... 🙂
matusik tak ja sa hadam dostavim... 😀 😀 😀
a mne este vcera ten gel nedosiel tebe ano??? 😕

matusik111
15. okt 2009

ani mne neprisiel, ale pisala som si s Andzi a povedala, ze posielala to az vcera, alebo mali problem s postarkou 😀 😀 a nepacila sa jej obalka, v ktorej tomalo ist. A ze to uz skusali a bolo to super. Aplikacia jednoducha a vysledok super .... uz keby sme nahodou neboli tehulky ten dalsi cyklus, tak aspon si to uzijem 😵 😵
A Teba to zastihne aj na ovulku,... takze koniec cyklu moze byt zaujimavy 😵 😵 😵 Ja musim najskor prekonat mrchu , a az potom budeme skusat.

nellie_
15. okt 2009

matusik aha takze asi az dnes alebo zajtra to dojde... 😎
no som na to zvedava... 😀 😀 ale s mojou nepravidlenou ovu ho isto miniem ked nebude ani treba 😀 😀

matusik aj merias?? hod graf.. 😉

matusik111
15. okt 2009

nemeram, ale hodim sem ten moj blud 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
15. okt 2009

Nelie, a neplanujes ist k doktorke s tymi dlhymi cyklami ??? Ake tabletky si brala na upravu cyklu? Nie nahodou clostil?

shandy
15. okt 2009

doooobreee rano sa praje 😵 😵
ahoj balambi, jeeej aj ja uz by som rada zacala cvicit, tak dufam, ze sa mi to coskoro podari 😀 😀
buduci tyzden by som chcela zacat slapat na stacionarnom bajku, tak hadam 😵
no tak som zvedava baby, co s vami urobi ten zazracny gel 😀 😀 😀
Ej veru ja som bola v Piestanoch naposledy este asi ked som bola na strednej 😀 , no ale snad ma navigacny niekde zavedie 😀
, kde bude treba....
nellie ale nebud taka skepticka, hlavne, ze dojde, nie? to je hlavne.... 😵
nellie a tebe stitnu zlazu nepozerali? ja sa to teraz pytam kazdeho, od kedy mam ja s nou problemy... 😔 😅 , pre istotu... 🙂

matusik111
15. okt 2009

Shandy, ja cakam velke zazraky 😵 😵 😵 😵 , mozno moj muzik bude chcet sexovat 😵 😵 😵

a ty by si prisla o 18 do Piestan ? musime si dat pumpy ako stretnutie, to hadam najdeme a uvidime 🙂 😀 😀

shandy
15. okt 2009

matusik to cakame vsetky, tie zazraky 😀 😀
no plus minus o siestej, mozno o trosku neskor, ale to by som sa vam ozvala, ze kam teda... 🙂

matusik111
15. okt 2009

tak dohadujeme to tak, ze o 17 ku pani bylinkarke a potom dako po 18 si dame stretko snaziliek pri kavicke.. Len ta navsteva u bylinkarky je trosku neista prave koli tej cakacej doby, Ja ak tam pojdem a 17 ak budem stihat, a ked tam bude toho moc, tak odidem .
Tak nech niekto mudry , kto to tam pozna navrhne dake miesto

nellie_
15. okt 2009

ale ved ja nie som skepticka baby... 😀 😀 😀
ja jednoducho idem detoxikovat - ostavam verna meraniu a ine nemienim nic riesit.. 😀
lebo aj tak teraz nechcem byt tehotna ked su moje 2 svagriny.. ja chcem byt aj pol roka po nich.. to by sa mi tak neratalo keby som s nimi a uz vidim tie ich porovnavacky - ktore bude skôr sediet, chodit, hovorit... 😒
a to ja nechcem 😀 😀 😀

ja budem mat az potom po nich.... a matusik nemienim s tymi cyklami robit nic.. ja som rada ze mam ovu kazdy mesiac a ze aj o tych 10 dni neskôr, no kaslem na to... hlavne ze mam ako-tak pravidelny cyklus a clostil brat nemienim uz.... 😉

takze takyto mam ja plan... 😎

simib
15. okt 2009

Ahojček.Máte sa? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre