Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
5. feb 2010

a zabudla som - pozdravuje ta shandy 😉

nellie_
5. feb 2010

ahojte.. 🙂 🙂 🙂

oriesok krasne ti tt pribudaju... 😉 🙂 😵 😵

ja mam dnes volno takze som doobeda bola vonku so svagrinou a synovcom... som ho troska posankovala...drahy sa siel lyzovat a zajtra ide zasa do UK... ☹

teraz sa chystam troska upratovat.. 🙂
a ozaj, ovu sice nevyuzita ale potvrdela fertiliťákom http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
hlavne ze je.. detaily (snazenie) doriesime o mesiac... 😀 😀 😀

jarulai
5. feb 2010

ahoj mellie, aj ja mam dnes volno 😉

nellie_
5. feb 2010

jarul a co porabas? 😉
ja sa uz hodinu prehovaram nech idem vytiahnut zo skrine vysavac... ale nemozem sa k tomu dokopat.. 😀 😀

jarulai
5. feb 2010

no my sme si s muzikom dnes urcili lenivy den, takze dohromady nic 😀 ale aspon som navarila a oprala - takze som aktivna ako zivocisne uhlie 😀

moncika15
autor
5. feb 2010

ahojte ☹

stalo sa to co som predpokladala...muzova operacia prelozena...dostal ATB 😔

jarulai
8. feb 2010

dobre ranko kocandy 🙂
aky bol vikendik? dufam, ze ste si ho uzili, oddychli si a sup do noveho pracovneho tyzdna. lebo mne sa teda nechce straaaaaaaaaaaaaaasne 🙄 vcera som vystrojila muzika, tak si tu zas bacujem samucka 😒 co uz.

moncik, to je ako na potvoru 😖 neboj, ved douziva ATB, pojde hned na operaciu a potom budes hned na to behat s bruskom 😉 drzte sa

nellie_
8. feb 2010

dobre ranko 😀 😀 😀

jarul sme same dve.. 😉 ja od soboty do stredy... 😒

ja som si prave zaliala zeleny jasminovy cajik a pojdem sa pomalicky pustit do tabulkovania...nechce sa mi
veru 🙄

shandy
8. feb 2010

caute sundolinky 😀 😀
my sme mali taky oddychovy vikendik. drahy 3 hodiny v piatok menil dvere na chladnicke prave za lave, no a je to 😀 😀 , v sobotu sme boli u nasich a vecer prisli kamosi aj s malou, tak bolo veselo. no a v nedelu sme boli zas u nasich 😀 😀
jaaaaaaj no mne sa tiez nesce makat, bleee
ja tu mam este draheho dnes ale od zajtra do piatku bude prec 😒
no este ze sa mame navzajom 😉
pekny dnicek babulky 😵

matusik111
8. feb 2010

dobre ranko babulky , takze ja som uz tiez sama a ostanem sama az do piatku. Takze ma caka dlhy tyzden. ☹ ale nastastie funguje konik a mozem sa zabavat 😀 😀 😀
takze my sme mali trosku ubehany vikend, ale inak v pohodicke, Moj drahy ma sice najskor vo stvrtok zas odpalil jednou hlaskou , a potom to chcel asi dako vyzehlovat a stal sa z neho v nedelu vecer taky romantik , ze som ho nespoznavala 😵 😵 😵 , Keby to vzdy tak fungovalo, tak by som bola ochotna tolerovat vsetko zle, keby sa to vyzehlovalo takou romantikou 😀 😀 😀 😀
A ja mrchujem od stvrtku , takze som zvedava ako nas prekvapi ovulka tento mesiac.

shandy
8. feb 2010

ahoj matusik, tak aspon ze sa to drahy snazil vyzehlit teda 😅 😅
matusik, tak to budes mat za chvilu aj ovulu ako ta poznam 😀 😀
a nasadis aj clostil? ci? 🙂
no som zvedava, tak my uz sme hodili flintu do zita 😀 , nechavame to na IVF. cez vikend som studovala vsetko mozne, ale tie protilatky sa proste nedaju obist, sanca otehotniet prirodzene sa rovna zazraku... 😔 😒

nellie_
8. feb 2010

shandy ja take zazraky poznam 😉
ale tak naco sa budete zbytocne trapit a stracat cas, pojdes na umele a hotovo... 🙂 ja viem, ze to caka urcite aj nas... ale nevadi, som ochotna to podstupit... 🙂 🙂

matusik111
8. feb 2010

ja som tiez toho nazoru, naco sa trapit a cakat na zazraky, .... sup na IVF a potom sa bude cakat na zazrak pri tom druhom 😵 😵 😵
Ja by som posielala do CAR vsetky babulky , ktore sa snazia viac ako rok a nad 30 rovno do CARu, ved tolko casu na konikovi musime zapisat a povyzvedat a tolko prace nam utecie 😀 😀 😀 😀

nellie_
8. feb 2010

matusik - hej ja si tiez myslim, ze je to iba zbytocna strata casu, hlavne ked vieme ze je vsetko OK a aj tak sa nedari.. 😅
ale ked su baby take vecne optimistky - ako ja 😀 tak im to beriem ze sa im do centra nechce.. 😀 😀 😀
ale tento rok uz ideme aj my na 100% 😉 🙂

shandy
8. feb 2010

tak ja ako tak na zazraky verim, ale neverim, ze by sa jeden udial zrovna mne teda, to nie 😀 😀
ved to, ze ja by som cakala tot ako nellie, ale ten cas je svina, bezi, bezi a bezi....a nie a nie ho zastavit. 😀
ja uz chcem mrchuuuuu, zas ma natahuje hnusoba 🙄

oriesok
8. feb 2010

ahojte.. no ešte sa zmestím do vlastných gatí.. od začitaku tehu som pribrala len 0,5 kg.. a už pomaly aj bruško začína vykúkať.. tak ešte len teraz budem musieť kupovať nové..
baby.. ja vám tak držím palce, aby to konečne vyšlo aj vám.. aby som sa na vás mohla chodiť pozerať, ako vám pribúdajú tt..

shandy
8. feb 2010

ahoj oriesok, tak ta aspon pozdravim, ked uz si tu a mas pekne okruhle tt 😅 😅
no veru, aj my uz si to zelame, nech to tu niekto odklaje... 😀

nellie_
8. feb 2010

ahoj oriesok 😉 🙂 🙂
to mas ake super ze si zatial iba tak malinko pribrala.. 😉

no inak fakt treba tu spusti tehu lavínu.. ale ja verim, ze to chce aby jedna zostala a uz to pôjde.. 😉
oriesok tu ku nam prisla ako posledna a otehotnela ako prva.. 😉
teraz pojdeme my inventarne kusy na radu 😀 😀 😀

matusik111
9. feb 2010

dobre ranko 🙂
tak ze by sa to tu zacalo rozbiehat postupne zo zadu ako sme sa tu prihlasovali ???? 😀 😀
Tak to sa nacakam 🙂
Posledna bola myslim Nelie, potom Shandy, potom ja , potom Jarulka, a Moncika,..... takze Nelie, sup-sup do tehulkovania, aby sme nemuseli tak dlho cakat 😀 😀 😀

nellie_
9. feb 2010

bre ranko 🙂
matusik keby to tak bolo takato postupka.. 😀 😀
ale ja som dobra dusa, mne nebude vadit ak sa poradie zmeni v prospech ktorej kolvek z vas.. 😉 😵 😵
ono staci aby ostala jedna a uvidite ako sa to tu rychlo pomeni... 😎

matusik111
9. feb 2010

tak ja som len zvedava , ktora vyhlasi prva tu zelenu 😵 😵 😵 , baby , ale viete na co je dobre toto dlhomesacne snazilkovanie .......... utuzovanie vztahov 😵 😵 , Takze berem to tak, ze si staviame pevne zaklady s manzelikom a ked bude zakladna deka vytvrdnuta, mozme priniest aj potomka 😀 😀 😀 , pekne som si to vysvetlila ??? 😀 😀 😀 a samozrejme aj tie nase vztahy sa utuzuju, ved uz sa pozname ako stare ponozky 😀 😀 😀 😀 , dnes mam dobru naladu a nechce sa mi robit ,...... a co teraz s tym ??? 😝 😝

nellie_
9. feb 2010

matusik som rada ze sa s teba stala taka optimistka.. 😉 🙂 😎
ani mne sa nechce robit a nejak extra sa netrham.. ale normalne ze som toho aj dnes dost urobila.. 😎

shandy
9. feb 2010

dobre ranko bambule 😵
nellie pekne si nas nazvala, ze inventarne kusy. to by sme zas mali urobit nejaku hromadnu inventarizaciu 😀 😀 😀
matusik pekne si to napisala a veru mas pravdu. u nas to presne takto funguje a hlavne teraz, ked vieme, ze problem je u mojho draheho. vidim ako to inak preziva, ze ho trapi, cim vsetkym budem musiet prejst, ale ze napriek tomu vsetkemu som pri nom a chcem aby sme boli spolu. trosku inak uz sa na ten cely vztah pozera ako predtym. predtym mu bola priorita sport, vykony...
matusik ja som na tom rovnako a nic sa mi nexce. inak to vyzera, ze miesto do GYN-FIV-u pojdeme asi do Reprofitu v Brne, aj ked si to zacvakame sami. Zatial som na to Brno pocula najlepsie referencie...

matusik111
9. feb 2010

tak vidim, ze sa tu dnes stretla banda lenivcov 😀 😀 😀 😀 a ja na cele, Este som nic poriadne nespravila 😀 😀
Inak , taka jemna priucka pre niektorych chlapov by sa sikla, Som zvedava co povedia tomu mojemu, lebo teraz frajeri , ze on je v poriadku a vsetko je iba moja chyba.
Shandy, viem si to predstavit, akeho uzasneho chlapa mas teraz doma. Mozno sa to malo presne takto stat a budete spolu cely zivot happy .
Takze planujete rovno Brno ??? Pravdu poviem, pokial sa to ma podarit na prvy sup, tak nech sa za to aj zaplati , ako skusat " preplacane " IVF a nebude sa darit. A kedy idete volat a objednavat ?

shandy
9. feb 2010

veru, veru ani ja a uz by som mala, lebo mam tooolko roboty 😀 😀
no ved prave matusik, su to frajeri. aj ten moj bol a teraz uz je radsej ticho...ono totiz som sa pytala na ten SPG, ze preco ho mal vtedy dobry a teraz uplne zly a doki z Prahy mi povedal, ze ho musel mat aj vtedy zly, lebo ze to sa az takto radikalne zmenit nemoze a ze evidentne v BA na to pouzivaju inu metodu, ale ze tato v prahe je metoda certifikovana ISO a pouzivaju kriteria WHO. Takze na rovinu mi povedal, ze prognoza, zeby nastalo nejake zlepsenie je minimalna a stale by to bolo na IVF.
Dufam matusik, ze to tak bude... 😀
Presne tak, povedali sme si, ze naco ma trapit zbytocne zadarmo, ked mozme ist hned do brna, kde su fakt najlepsi. aj jedna nasa byvala kolegyna bola na 2 IVF na sk a nevysli a az potom tretie jej vyslo v Brne a uz ma dvojicky. Objednam nas na konzultaciu este teraz vo februari ak bude volne...volat budem este dnes alebo zajtra. A ja chcem najprv skusit tu soft stimulaciu, takze ta je o dost lacnejsia a setrnejsia, nehrozi pri nej ten OHSS...

matusik111
9. feb 2010

tak uz mame skoro pracovny den za nami, a ja som veru aj nieco porobila ,..... baby, ja som objavila mandle v skorici a neviem sa dojest , to je take uzasne 😵 😵 😵
Shandy , volala si ?? stihla si ?? 😎 😎
a co je to soft stimulacia ??
Inak ma tak napadlo, mala by som podplatit doktora , aby povedal muzikovi aky ma zly SPG a potm nebude vyskakovat 😀 😀 😀 , to by bol poriadny podraz , co ?? 😀 😀 😀

xxveronikaxx
9. feb 2010

Ja by som nechcela aby moj manžel bol v zahraničí a ja by som bola tehotná

matusik111
9. feb 2010

to nechcem ani ja 😀 😀 😀 jeeej, mozno prave preto cakame a cakame a osud nam zariadi , ze budeme mat muzikov pracujucich doma 😵 😵 😵

xxveronikaxx
9. feb 2010

matusik111

No teraz práce je málo na Slovensku každý odchádza preč.

matusik111
9. feb 2010

preto sa spoliehame na zazraky a necakane situacie , ktore to vsetko zariadia tak, aby sme boli HAPPYYYY 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre