Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
22. apr 2011

krasne velkonocne sviatky zelam vsetkym, hlavne vela zdravia a tie, ktore ste s muzikmi, tak vam zelam aby ste mali tieto sviatky nezabudnutelne 😉

ja som sama doma, muzik mi pride az buduci tyzden, mam asi chripku, ci co, kaslem ako taky tuberak a este som aj mrchu dostala dnes, takze mi je uplne uzasne 😀
pa-paaaaa

lolitka25
22. apr 2011

@jarulai och moja, ale aspon ze nie si chora ked mas plodne dni a muzika pri sebe... rychlo sa vyzdrav.

Baby aj Vám krásne sviatky a vela vela spermiovej olievacky 🙂

jarulai
23. apr 2011

@lolitka25, dakujem. tak co uz narobim - nalievam sa cajikmi, cely den sa potim pod perinou (aspon si oddychnem, co 😀 ) a prave som dala ocinovi kupit mucoplant proti kaslu, ten mi minule pomohol.prv som nemavala nikdy takyto kasel, chripke som vzdy odolala, ale kedze sa zo mna v robote stal nedobrovolny pasivny fajciar, tak teraz ma kasel chyta kazdu chvilu 😠

skatarina
27. apr 2011

@jarulai
@lolitka25 Ahojte baby.Aj my sme teraz boli chore.Ja sa este liecim a Petka uz je ok.Muzik doma nebol,tak sviatkovali sme v posteli 😀 😀 😀 .Ale buduci tyzden tatik pride domov.Sa tesime 😀 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2011

@skatarina ahoj. tak pozeram, ze nie len ja som prelezala sviatky v posteli 😀 😀 😀 ja mam este stale upchaty nos a zalahnute v usiach, ale inak uz sa citim celkom ok 😉 zajtra mi pride muzik domkov, sa tesim na neho 😵 😵 😵

skatarina
28. apr 2011

@jarulai ja uz som bola ako tak v poriadku a svokor mi doniesol 120ks smrekov.Sadila som cely den a na druhy den som sa nemohla postavit z postele.Zase mam upchaty nos a boli ma cely clovek ☹ ☹ ☹ .Musim sa zasa nadopovat vitaminmi 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
28. apr 2011

@skatarina no pekne od toho tvojho svokra 😀 dufam, ze aspon sadil s tebou 😉
mne uz to polavuje, huraaaaa. ale rozmyslam, ze si este kupim mucoplant - jeden som uz minula, ale este stale ma ten kasel drazdi 😠
tak sa dopuj aj ty a rychlo sa uzdrav.

skatarina
29. apr 2011

@jarulai 😀 😀 😀 no on by mi moc nepomohol 😀 😀 😀 .On by nevysiel ani na kopec.Sama som to posadila 😀 😀 😀 .Dufam,ze sa prijmu,lebo toto absolvovat este raz... 😅 😅 😅 .
Aj ty sa vyliec aby si bola fit 😉 😉 😉 . A do prace chodis,alebo marodujes?

jarulai
29. apr 2011

@skatarina no pekne od neho 😀 😀 😀 tak to sa musia chytit - uz len preto, ze si kvoli nim prechladla 😉 im dohovor 😀 😀 😀 ja mam tento tyzden dovolenku, ale ak sa ma to este bude drzat, tak budem marodit este aby som to vylezala poriadne. lebo nestojim teda fakt o to aby sa mi to vratilo 😉

oriesok
23. máj 2011

ahojte.. nejako to tu viazne..
čo máte nové????
@jarulai

skatarina
10. júl 2011

@jarulai Ahoj.Ako sa mas? Dlho sme nekecali.Co nove?

jarulai
10. júl 2011

ahojte dievcata 🙂
@skatarina
@oriesok veru, dlho sme nekecali, ved sem asi ani nikto uz nechodi ☹ ja si momentalne davam pauzu od konika - presne pred 20 dnami som mala zas kyret ☹ anembryomola. takze som sa rozhodla, ze si dam pauzu, keby nieco, piste mi ip radsej, to sa da pozriet aj na streche 😉
a vy ako? @oriesok dodatocne vsetko najlepsie Lucke k rociku - to nam ako rychlo vyrastla 😵
tak sa tu majte krasne.
pa-pa

moncika15
autor
10. júl 2011

ahojte, davno som tu nebola 😖

@oriesok malinka je uz pekne velika 🙂 leti to jak slak 😒

@jarulai ako sa mas? co mas nove?

jarulai
10. júl 2011

@moncika15 ahoj. no ved si poriadne precitaj, co mam nove ☹
ty sa pochval, ako sa mate, co drobec? daj nejake fotky ako rastie. ved uz je pekne veliky 🙂

moncika15
autor
10. júl 2011

@jarulai sem uz foto nepridaval ale najdi si ma na FB . drobec rastie posluxa, uz hovori mama, baba a Táááá ( tata 😀 )
nemam cas citat 😒 len tak zbezne i to zhrn prosim

moncika15
autor
10. júl 2011

@jarulai preboha zas kyret? dalsie nepodarene tehu? 😨 ☹ 😢

jarulai
31. okt 2011

akosi nam je tu ticho 😕 kde ste vsetky? asi nemate pri detickach uz ani cas sem skocit, ze?
inak ja som bola teraz na mesiac v kupeloch, v Luckach, stredu uz idem domov. som si to tu uzila, fakt mi to dobre urobilo 😵

oriesok
28. nov 2011

@jarulai ahojky.. až teraz som si všimla, že si tu písala.. no vidíš, keby som vedela, že si na Lúčkach mohla som tam za tebou skočiť.. ja bývam blízko RK..
musela si si super oddýchnuť..

jarulai
15. feb 2012

ahojteeee
@oriesok a co to vidim - vy cakate druhe babulko 😵 no naaaadhera, gratulujeeeeeeeeeeeeemmmmm 😵 😵 😵 a muzik a mas este stale prec? a planovali ste, ci sa podarilo?

oriesok
17. feb 2012

@jarulai ahojky.. no veru.. čakáme druhé bábo.. no nejako nás prekvapilo 😀 mužík stále chodí na 2 týždne preč.. len teraz je od polovice decembra doma.. tak sa nám nejako zadarilo 😅 a ty sa máš ako?

jarulai
18. feb 2012

@oriesok ahoj. no super, kraaaasne prekvapko. nam uz konecne od noveho roka povolili zase snazenicko 😵 mame sa fajn, zajtra rano idem na tyzden za muzikom, taky vyletik 😵 joj, uz sa tesiiiiiiiimmm 😵 sa aspon odreagujem.
@skatarina vam sa to uz ako krasne krati 🙂 drzim paste, nech je to co najjednoduchsie a potom cakame aj nejake tie fotocky 😉

oriesok
18. feb 2012

@jarulai super.. tak si pekne oddýchni s mužíkom.. a prajem vám, aby vám to už vyšlo.. a dotiahli ste to do úspešného konca.. už by ste si to určite zaslúžili..

skatarina
18. feb 2012

@jarulai Jeeeeee ahoj.Akurat som na teba myslela 😉 😉 😉 .Veru krati sa nam to.Uz ani neobsedim pri PC. Momentalne som chora ☹ .Dufam,ze to coskoro prejde,lebo nevladzem nic robit.
Silno vam budem drzat palce,nech ste uspesny 😵 😵 😵 .

jarulai
18. feb 2012

@oriesok
@skatarina dakujem, dievcata, ste zlate 😵 verime tomu, ze tento rok nam to uz vyjde a dockame sa aj my nasho vytuzeneho babatka 😵
@skatarina joj, moja, aj si bola u lekara? asi chripka, co? no len sa pekne vyliec a vela oddychuj 😉 drzte sa

skatarina
18. feb 2012

@jarulai nebola som este u lekara,chytilo ma to vcera.Doteraz som vypyplavala Petku.Ona je uz zdrava a na mna sa to nejako nalepilo ☹ .Ako vzdy mm nieje doma,tak to musime zvladnut same 😉 😉 😉

moncika15
autor
5. feb 2013

ahojte 😀 ani neviem ako ale dostala som sa do starej dobrej temy 😀 vidim ze vacsina otehotnela ked prestali klabosit za netom a radsej skocili na mnzela 😀
tehulkam a maninkam gratulujem. shandy dvojmamicke dvojnasobne .-)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre