Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
11. jún 2009

ani mne sa nic nechce.... 😒 😒 😒
a domov mozem ist az o 15,05 🙄 🙄 🙄 🙄
ale mam vela roboty...robim podklady ku dozornej rade.. 😒 😒

takze jarulka je tak stara ako ja?? 🙂 🙂 🙂

a vy mate kolko devenky?? 😉 nech viem ci vam mozem tykať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
11. jún 2009

matusik dobre si to vymyslela moja, ja to vidim tak isto, my mame take nabite leto, ze asi ani nebudem mat cas sledovat mrchu a snazilkovanie 😀 😀 , tak uz teraz sa na to tesim 😵
ani mne sa nechceeee, ale mam toho tolko, ze az 😔 😔
myslim, ze hej, ze je jarulka rovnako stara ako ty 😉 , no ja stara korytnacka este xvilu 31 😔 , nem tykat, nem vykat, onikat 😀 😀 , jarulka by ta to naucila, keby tu bola 🙂 , aj ona mi chvilu onikala 😀 😀 😀 😀

nellie_
11. jún 2009

hlasim mrchuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prvy krat ma to tešiiiiii 😀 😀 😀 😀 konecne mam po roku cyklus ako hodinky....toto je moja tretia pravidelna mrcha uplne prirodzene a bez liekov... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a fungujuci cyklus je zaklad vsetkeho 🙂

shandy no dobre teda...tak ony si hovoria ze stara korytnačka, ale kdeze ony vôbec nie su stara korytnacka ved 31 - ony su zena v najlepsich rokoch.... 😀 😀 😀 😀

matusik111
11. jún 2009

tak ja sa pridavam k tej starsej vekovej kategorie 😎 , za par tyzdnov 30 na krku . My sme take stare vykopavky so shandy, ale vies o tom, ze cim starsia , tak vzacnejsia a vsetci to obdivuju .... 😀 😀 😀 😀

tak sa tesim, ako cely svet bude bezat obzerat vykopavku 45 rocnu a prvorodicku 😀 😀 😀 😀

shandy
11. jún 2009

nellie gratulaaaaaaaaaacie, huraaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀
nech ziju cervene zastavy 😀 😀 😝
veru pravdu mas moja, fungujuci cyklus je zaklad, ale aj zazrak v dnesnej dobe 😔 🙂
to si pis ze ony su taka a este duchom aka su ony mlada, hotovy tinejdzer 😀 😀
matusik, ako vravis, my sme ako konak, cim starsi, tym lepsie chutime 😀 😀 😀
matusik, budes v telke? 🙂 😝 si pipi?? to uz budes tretorodicka ked tak 😀

matusik111
11. jún 2009

nellie, tak vecer si s muzikom spravite romantiku bez sexika a oslavit mrchu,.... poviem pravdu, ze neviem si to predstavit ake to je nepravidelny cyklus, lebo mne to chodi relativne od 24 DC do 28 DC kazdy mesiac.
Prvy krok ku tehulkovaniu uz mam za sebou 😵 😵 😵

shandy
11. jún 2009

matusik a to je pravidelny? 🙂 🙂 ja som si uz pri mojom 28 - 32 myslela, ze to nie je pravidelny 🙂

nellie_
11. jún 2009

shandy jasne ze aj ty mas pravidelny...4 dni hore dole ved to je uplne ukazkovy cyklus 😉
ja som mala raz aj 50 dnovy...to uz je ina nepravidelnost 😅
a len same vyvolavačky...vzdy mi kazala nech cakam max 14 dni a dojdem....tak som potom brala duphaston+utrogestan aby som mala ako tak pravidelny cyklus...ale to bolo umelo vyvolane... 😒

takze toto je môj treti cyklus zariadeny prirodou...čisto BIO produkt 😀 😀 😀 bez chemickej konzervácie 😀 😀 😀 😀

matusik111
11. jún 2009

ja som s mojim spokojna 🙂 ked som citala niektore kocky, ze cakaju aj 40DC, .... a podla BT vyzera , ze chodi aj ovulka , leno neviem presne kedy, od 10 DC do 15 DC , ale pri BT sa to da zvladnut,

Neviem, Nellie , pochval sa nam , co bolo pre Teba nepravidelany cyklus?

nellie_
11. jún 2009

matusik kludne bud spokojna...mas isto normalny cyklus 😉
a inak baby ja nedam dopustit na meranie BT to fakt presne viem ze ako na tom som... 😎 😎

aj dneska som hned vedela ze bude krvava pomsta http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

matusik111
11. jún 2009

ja som sa asi tak teraz rozhodla, ze idem domov za hodinu 🙂 , idem sa odreagovat do fitka a dobre sa naladit.
Dnes rano na markize, hovorili, ze ked sa rano zacvici 20 minut , tak clovek je stastnejsi a den ma krajsi,... tak sa idem tesit vecer 🙂

shandy
11. jún 2009

tak rano ked pojde cely narod do prace, tak vsetci s usmevom, lebo si bolio zacvicit a matusik sa bude vyrehotavat ked pojde domov 😀 😀 😀
nellie, tak 50 je fakt uz dost, to ja som teda spokojna 😀 😀
matusik, pekne si zacvickuj, nech si vycerena vecer 😉
nellie, tak to je fakt zazrak, ze fungujes uz bez hormonov a vsetkej tej chemie, ze sa to podarilo nastartovat.
presne ako vravis, to meranie je v tomto super, ze presne vies, kedy ti pride mrcha 🙂 , ja som tiez vedela a aj kvoli tomu budem merat, ale len do ovule, potom uz nie 🙂

matusik111
11. jún 2009

babulky, ja sa pre dnesny den s vami lucim, prajem krasnucky den, a ja idem makat a potit sa , aby som vypotitla vsetku zlu energiu zo seba.

pa-pa a zajra tu asi nebudem , lebo mam kopec behaciek po meste, idem ku kadernicke, aby som bola cacanucka na vikend pre manzelika 😀 😀 😀 😀

tak sa opatrujte, uzivajte si slniecko , a usmievajte sa 😎 😎 😎

shandy
12. jún 2009

ahojte bambulky, tak ja s vami lucim tiez tak na tyzden, zatial sa mi tu pekne majte, milujte sa a mnozte sa 😀 😀 😀
pekne tu posluchajte, nie ze sa tu budem musiet za vas hanbit. jarulka preber pekne stafetu 🙂 , dufam, ze ked pridem, budes mi hlasit dve dialnice na testiku 😵 😵 😵

jarulai
15. jún 2009

ahojte babulky, už som tuuuuuu 😉
čo nové sa tu bezo mna udialo? nemám čas to všetko čítať 😝 teraz musím dohánať tú moju blbú robotu 😝 🙄 ale tie 2týždne mi za to stáli 😉 takže sem skočím na obed 😉

jarulai
16. jún 2009

dobré ránko babulky 🙂
sem teraz nikto nechodí - smútite za shandy? za mnou ste tak nesmútili, ako vidím 😢

budem zase makať a okolo obeda vás dojdem skontrolovať 😉 😀 tak nech ste tu 😉

nellie_
16. jún 2009

ahoj jarulka 😎 😎 😎 😎
ved vcera nefungoval konik, tak som bola odkazana len na makanie, makanie a este raz makanie 😀 😀 😀 😀

jarulka keby si precitas dozadu, by si sa dozvedela, ako sme na teba mysleli a ako si tu chybala 😵 😵 😵

no ako bolo na dovolenke???? pocasie a more sa vydarilo??? 😵 😵 😵

jarulai
16. jún 2009

ahoj nellie 🙂
no veru - včera ma to rozčulovalo - toto mi urobia po tak dlhej abstinencii 😠 😀 aj ja som teda len makala a makala a makala...a ešte aj musím, takže som nemala ani čas to dozadu čítať 😉ale ked budem mať - tak vyzistím ako ste na mna mysleli 😉 😀
teraz dohánam robotu, čo mi tu stála celé 2týždne 🙄 ale tá dovka za to veru stála 😉 bolo super, slniečko pražilo celý čas, more bolo ešte také osviežujúce 😉 ale vyčvachtali sme sa s drahým dosýtosti 😉 😀

nellie_
16. jún 2009

jarul super...takze ste oddychnuti... 😵 😵 😵 😵
ako to rychlo ubehlo tie 2 tyzdne.... 🙂 🙂 🙂
my ideme presne o mesiac do chorvatska, uz sa tak tešiiiiim 😵 😵 😵 😵
no to verim aku musis mat nakopenu robotku, ja tiez vzdy po dovolenke ani neviem čija som, lebo mna tu nikto nezastupuje 😠 😠 😠 😠 a vsetko si ma pekne krasne vzdy počka... 🙄 🙄

jarulai
16. jún 2009

no veru to ubehlo - by som si to zapákla hned 😉

veru veru, roboty ako na kostole a mne sa taaaaaaaaaaakkkkkkkkkkk nechce - včera som si dosť nadbehla, ale aj tak je tu toho ešte dosť 😝 🙄

tak sa musím do toho pustiť, ozvem sa okolo obeda 😉 dúfam, že nebudú zase opravovať kona ako včera 😀 😀 😀

jarulai
16. jún 2009

už som tuuuuuuuu 😉 z roboty mi pomaly zašibkáva a hladom už ani nevidím 😀 😀 😀
kde ste ostatné???????????

nellie_
16. jún 2009

ja som tuuu 😀 😀 😀 😀 😀

prave som dojedla moj ultra vyzivny obed - fantazia jahodova so cinni minies 😀 😀 😀 😀

jarulai
16. jún 2009

mnaaaaaaaaaaammmmmmm 😝 ja som akurát tiež dopapala, ale na tvoju fantaziu to asi nemá 😀 😀 😀

nellie_
16. jún 2009

prave som lovila na modrej streche, naberam inspiracie, akurat finisujeme s prerabkou nasho bytu 😎 😎
a asi som natrafila na vas domcek jarulka 😅
ak to je vas tak mate ho krasny a ta kuchyna je uplne uuuuuuuuuuuuzasna aj kupelka 😵 😵 😵 😵 😵

jarulai
16. jún 2009

no podla všetkého to je náš 😉 😀 dakujeme, kuchynu som si navrhla sama a v kúpelni sa realizoval mužík 😉inak - všetko sme si robili sami, len vodu a plyn nám robili majstri 😉
máš tam foto aj ty? som zvedavá 😉

nellie_
16. jún 2009

jarulka no to ste iní šikovníci 😵 😵 😵 😵 😵
ja zatial nemam foto teda mam ale iba tie pôvodne neprerobene otrasne... 😅
ale slubujem ze pofotim ked to bude vsetko hotove.... 😉
este ani linku nemame hotovu ani obklady este...ale uz mame kupeny do kupelky obklad ale stale cakame na blby plyn 😠 😠 😠 😠 to je nekonecny pribeh uz sme mohli byt davno prestahovani, ale tym ze mame rozbite podlahy-vysekane a nachystane na trubky plynove.... 🙄 🙄 🙄

jarulai
16. jún 2009

🙄 🙄 🙄 no tí plynári si teda vedia dať načas - možno ani my by sme ešte nebývali, kebyže nemáme plynára v rodine 😉
no moj mužík je povodne murár - on by to asi ani neprežil, keby to mal niekto iný robiť 😉 to bol vždy jeho sen, že si postaví domček - ja som len bonus /či atrapa? 😀 😀 😀 /aj teraz pomáha bratrancovi , ktorý práve začína staviať /a ktorý je zhodou okolností nastávajúci mojej segry 😀 /

nellie_
16. jún 2009

sak som to skoro odtukla.. a nedopisala 😀 😀 😀

no myslela som to tak ze tym ze mame vysekane podlahy na trubky kadial bude viest plyn tak sa momentalne nehneme dalej a to ma taaaaaak štve 😠

ale rozmyslam ze ked budem mat cas urobim aspon pripravny album..mam uz dost fotos ake by to asi malo byt 😉

jarulai
16. jún 2009

no tak hod albums - som zvedavá 😉

jarulai
16. jún 2009

nellie, pracuješ na albume?sa tešíííííííímmmmmmmm 😉 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre