Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
17. jún 2009

nie, autičko ešte nedorazilo - nám pred 2týždnami poslali list, že sa ospravedlnujú, ale vo výrobe majú 2-3 mesačný sklz, bla,bla,bla 😝 ale, že v priebehu najbližších týždnov čakajú vačšiu dodávku vyrobených autíčok - takže uvidíme 😉

tak ho nekupujem 😝

matusik111
17. jún 2009

a pre ake auticko ste sa nakoniec rozhodli? Ved to uz je strasne dlho,.... ono to ide tak pomaly vsetko , skoro ako cakacka na mrchu 🙂

jarulai
17. jún 2009

neni to až tak dávno - zajtra presne 3mesiace a tolko nám aj vraveli, že to asi bude trvať, takže nestresujeme 😉 hyundai accent 😉 no keby som tolkoto čakala na mrchu, tak som bud už šedivá alebo mi už vidieť bruško 😉 😀

matusik111
17. jún 2009

tak to mas pravdu , to sa este da zvladnut. Ved teraz je pkene pocasicko na bike, tak auto ani netreba. Hlavne , nech uz je do vianoc doma. 😎 😎 😎

mne uz je brusko vidiet aj teraz a neni som ani tehulka 🙂 😀 😀 😀 , tak sa mi gulati, ze by sa to chystalo ?? 😕 😕

jarulai
17. jún 2009

no to aj ja mám tak - vravím, že chystám miestečko pre mimi 😉 😀 ako výhovorka može byť, nie 😉

no veru - škoda, že u nás mám bike len ja, aj to už takého 10-ročného veterána 😀 😀 😀 ale - ako u nás vravíme - na výstavu nepojdem a do roboty stačí 😀 😀 😀 no do vianoc snád autíčko dojde - ja rátam tak do mesiaca 😉

matusik111
17. jún 2009

ale zas kolko aktivneho sportu mas vdaka tomu super biku , to Ti mozu vsetci zavidiet 😎 😎 😎
a najlepsie by bolo keby bolo tych prekvapeni viac do toho mesiaca.
Ako to s Tebou vyzera datumovo?

jarulai
17. jún 2009

neviem ako u teba, ale u mna je teraz 17.6. 😀 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

ale som hnusná, čo 😀
no to prekvapko by som brala, ale dnes som 27DC a mám pocit, že mrcha sa už veeeeeeeeelmiiiiiii blíííííííííži 😠 😝 🙄

matusik111
17. jún 2009

heeeejjj??? u nas je Adolfa 😀 😀 😀 😀

matusik111
17. jún 2009

tak veru poriadne leti , uz za par dni uvidis co ukaze dalsi mesiac, .... to bolo tou dovolenkou, ze si tu tak dlhooo nebola. Ved tie pocity by mali byt aj keby si bola tehulka, tak pokial nepride mrcha, nadej tu je stale.

jarulai
17. jún 2009

u nás má tiež meniny hitler 😀 😀 😀 ja by som to vyhodila z kalendára a dala tam nejaké krajšie meno 😉

no ved uvidíme, nerobím si nádeje a ani nechcem o tom rozmýšlať 😉
ty si ako?

matusik111
17. jún 2009

mne sa paci meno Jasminka, je to moj velky sen a nikto o tom nevie, tak to prosim nikomu nehovor. Bude to nase tajomstvo 😀 😀 😀 , to by tam mohli dat namiesto Adolfa.

Mne akurta konci mrcha , ja som 4 DC , takze na zaciatku vsetkeho. Dovolenka v Prahe nam nezabrala.

jarulai
17. jún 2009

jééééééééééj, to je pekné meno, aj mne sa páči - tak dnes má Jasminka meniny - počkaj, hned škrtnem toho adolfa 😉

ved možno ani nám nezabrala dovka, ale aspon ste si oddýchli a užili, nie 😉 my veru áno 😉 😀

matusik111
17. jún 2009

my sme boli iba na 4 dni , tak to bolo take kratke, mala som pocit , ze malo na oddych 🙂 🙂 🙂 ale samozrejme, nemozem byt pazrava, tak sa uspokojim s tym co mam.

matusik111
17. jún 2009

do kedy si dnes v praci?? ja uz by som veru aj isla, len si musim nechtiky do malovat 🙂 🙂 , take cervene hviezdicky 🙂 😎 😎 , vidiet , ze sa nudim

jarulai
17. jún 2009

jáj, ale aj 4dni občas dobre padnú, že 😉

no prešla som celý kalendár a Jasminy nikde - takže bude mať meninky dnes 😉 zapíš si - 17.6. má tvoja budúca dcérka Jasminka meninky 😉 takže dnes oslavujeme 😉 😀

matusik111
17. jún 2009

a ja tu zajtra nebudem ,... lebo idem na nakupy , na nove zaclony, tak mozno az poobede,.... ale nastastie nellie uz nebude zajtra pracovat, a bude sa venovat dolezitejsim veciam ako je konik 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

ja som dnes dokkedy chcem - mužík už ráno išiel, tak za kým sa ponáhlať 😉 kludne s tebou domalujem nechtíky - nemožeš predsa po svete behať taká nedokončená 😉 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

no čo, už máš nechtíky hotové, či čo? kde siiiiiiiii ☹

matusik111
17. jún 2009

uz ju mam v kalendari 🙂

jarulai
17. jún 2009

to čo si gumovala adolfa doteraz 😀 😀 😀

matusik111
17. jún 2009

mala som strasne dlhy pracovny telefonat,....to bolo najviac roboty za cely den 🙂

uz mi chybaju iba hviezdicky na 2 nechtikoch , a potom padam domkov ,,... musim trosku upratat , lebo tm je ako keby spust spadla 😀 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

no tak ti nikto aspon nemože vyčítať, že si dnes nič nespravila 😀 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

no už si zrejme išla - pojdem aj ja za chvílku 😉
tak pekný zvyšok dníčka 😉 a zajtra okolo obeda sa čítame 😉
pa-pa

matusik111
17. jún 2009

a teraz papkam cottage cheese ako veceru 🙂

jarulai
17. jún 2009

večeru v robote - to sa tam chystáš spať 😨 😀

jarulai
17. jún 2009

tak ja idem nachystať bajk a prchám - ešte musím skočiť na poštu 😝 ale to mám cestou, tak snád to rýchlo vybavím 😉

takže ešte raz - pekný zvyšok dníčka 😉

matusik111
17. jún 2009

uz sa nechystam doma papat 🙂 , alebo maximalen jogurtik 🙂

tak ja uz mam pekne nechtiky, napapana som , tak hadam aj cas ist domov. Tak ja prajem krasnucky vecer , aj ked budeme samucke .
pa-pa

jarulai
18. jún 2009

dobré ránko 🙂
tak kto tu dnes bude?

inak vyzerá to tak, že u mna došla mrcha - na 28DC 😨 😨 😨 to je tuším jej rekord 😀

nellie_
18. jún 2009

ahojte... 🙂
no takze ani dnes mi to nevydalo.... 😅 zabudla som ze su pripravy na sportove hry..zajtra odchadzame do rakuska a vratim sa az v nedelu vecer...
ale od buduceho tyzdna sa ma uz fakt nezbavite... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre