Pásik sv. Dominika

monikakitko
21. nov 2017

Ahojte idem sa vas opytat...s manzelom sa snazime o babatko ale akosi nechodi som uz po jednom potrate...docitala som sa o pasiku sv.Dominika tak sa idem opytat ci ho niekto ma a ci ho niekto neposunie dalej rada by som ho mala aj ja ak by sa dalo...dakujem za pomoc

janickacrazy
21. nov 2017

@monikakitko Tu sa píše, že musíš byť na tom osobne zaangažovaná, aby to fungovalo: http://www.dmc.sk/pasik/kontakt.html

kika691
21. nov 2017

Treba im len napisat oni ho poslu tusim aj omsu sluzia za dany par

monikakitko
autor
21. nov 2017

Uz som napisala ale stale nic asi pred 2 mesiacmi som pisala ale ziadna odpoved tak neviem co robit pisat este raz...

stanka_s
21. nov 2017

@monikakitko o pasik (alebo amulet) musis poziadat priamo ty. Staci aj mail. Skus pozriet ich stranku, odkaz mas vyssie v prispevku od @janickacrazy . Inak uz su tu aj podobne temy. Na pasik som aj ja cakala dost dlho, mozno aj 4 mesiace ale prisiel v spravny cas.

monikakitko
autor
21. nov 2017

Ja som nasla tu stranku pisala som aj postou aj mail som pisala uz je to asi 2 mesiace a stale nic tak neviem ci mam este cakat ci co robit...mam pocit ze pasik a modlitba je moja posledna nadej na vytuzene dietatko...

stanka_s
21. nov 2017

@monikakitko ja som len cakala a prislo to vtedy, kedy malo.

inka04
21. nov 2017

Ved to sa da normalne kupit, ja som kupila tusim u salezianov.

janickacrazy
21. nov 2017

@monikakitko Asi treba len čakať, može to trvať aj dlhšie, kým to pošlú ako písala stanka.

osky
21. nov 2017

Dievcata,ktore to doma mate,mohli by ste to odfotut.
Ako to vyzera?
Lebo ja som si volakedy kupila v taliansku a neviem ci je to to jedno a iste.

monikamama
21. nov 2017

Prosim ta. Ja viem, ze tuzba je velka ale never niecomu takemu. Logicky : ako ti nejaky pasik pomoze k tehotenstvu? A omsa? Uz ked veris tak preco teda tvoj boh caka kym si kupis pasik a zaplatis abyvsa niekto modlil? Nemyslis ze niekto vsemohuci najinteligentnejsi a milujuci by ti dieta dal aj bez toho? Asi ze ziadny boh nie je. Z celeho srdca vam prajem aby ste cim skor pocitili tu lasku a stastie zo svojho dietata. Nemyslim to vobec zle len nechcem aby ste sa nechali okradat a klamat od takychto chamtivych ludi. Vsetko dobre prajem❤

stanka_s
21. nov 2017

@monikamama nic sa neplati. A nech si kazdy veri comu chce 🙂, ked si neveriaca, je to tvoja vec. Tato diskusia je o niecom inom.

osky
21. nov 2017

Dievcata,neviemvsvoj prispevok vymazat tak len pre uplnost.
Ono su dve vecicky-pasik sv.Dominika pre neplodne apotom stuzka sv.Dominika Savia pre tehotne a rodiace matky a ich deti...
@monikamama mas pravo neverit.
Ale neber vieru a nadej ostatnym.
Tieto veci su len symboly-pripomienka.nie su to amulety na idealny zivot!!!
Modlitba je to co zavazi.a ta uprimna viera a odovzdanost.
Ak neveris v Boha,je to tvoje rozhodnutie.
Nevnucuj ho prosim inym.
Kazdy nech sa rozhodne za seba!

alami
21. nov 2017

@monikakitko v dobrom - nech sú modlitba (a pásik) tvoja prvá nádej🙂 nie posledná... a potom príde, po čom túžiš a Pán Boh ti dá aj navyše...🙏

matilda72
5. feb 2018

@monikakitko nám tiež pásik chodil veľmi dlho a prišiel vo veľmi vhodnú dobu, lebo skoro som sa zosipala ☹ ale prišiel s krásnym listom a hned som si ho dala a modlila sa za bábo a dnes mám krásnu dcérku 😀 otehotnela som hned

matilda72
5. feb 2018

no mám asi trošku netradičnú otázku a dúfam, že ma nevysmejete...viem, že všetko je o viere ale....ja mám pásik s predošlého tehu ale tá sila posvatenia platí stále??? či si mám požiadať o nový pásik,,,lebo tento som nosila až do konca ešte aj napôrodnej sále sa čudovali čo to mám 😀 dakujem

rula
6. feb 2018

@matilda72 ahoj snazime sa v maji budu 3 roky, tiez uz som bola smutna a pasik nechodil 4 mesiace, prisiel 29.12.2017. tesim sa,mam ho stale na sebe , modlim sa a verim ze coskoro nam Pan pozehna.
A pasik je pozehnany navzdy, kludne ho zasa nos, bratom dominikanom posli mejla, ze sa znova snazite, budu sa za Vas modlit.

helenapx
25. jan 2019

@rula Ahojte zeny , o niecom takom pocujem, citam prvy raz.Deticky vam vsetkym prajem. Ja mam prveho syna Dominika a za nim styri sestry.Aj prijat taku hromadku chce odvahu a vieru.Raz som bola v Kosiciach u Dominikanov na slavnostnej hodovej omsi, nejako som nestihla prijimanie tak kamaratka ich poziadala aby mi samej hned po omsi dali.Jeden knaz aj niektori ludia mi vravia, ze som pozehnana.Dakujem za to.Modlite sa a verte.Pan Boh nam da v pravy cas.

rula
26. jan 2019

@helenapx ahoj, dakujem za prispevok. Zial, doteraz babatko nemame, pasik som nosila 9.mesiacov, cely cas som premodlila, tak, aby sa splnila Bozia vola. S pokojom a pokorou som ho odlozila a prijala to tak ako je. Mam 44 r, beriem to tak, ze Pan ma s kazdym svoj plan...
Prajem Ti vela sil a lasky v rodine.

hlohovcanka
18. aug 2020

@matilda72 môžem sa opýtať ten pasik ste nosila na krku a pod šatami alebo na šatách? prepáčte že sa tak pýtam

matilda72
19. aug 2020

@hlohovcanka v pohode. Ja som ho nosila na bruchu pod satami...raz na.sono som si ho zabudla dat dole a.dr. ze.to co mate.za snurku 😂😂😂😂

hlohovcanka
20. aug 2020

@matilda72 a aj ste niečo platila dominikánom za tú stuhu, poprípade dala nejaky milodar či nie? a teda na krku sa to asi nema nosiť či?

miska.81
20. aug 2020

@hlohovcanka za pásik sa neplatí, je potrebné napísať svoj príbeh. Ja som osobne písala 2x (prvykrát email, druhykrát list cez poštu), nakoľko mi prvykrát odpísali a nič neposlala. Otehotnela som a celý tehotenstvo som ho nosila na bruchu. Potom keď sa mi mala narodila,tak som im napísala celý príbeh a poslala peniaze na účet ako poďakovanie.

martina8995
4. júl 2021

@monikakitko tuto adresu ste skusali ja som priamo sem pisala pasik@dominikani.sk

martina8995
4. júl 2021

@monikamama ....pasik sa nekupuje ...budte vdacna ze ste mamou a nevnucujte svoj nazor inym 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre