Pichanie v podbrušku po snažilkovaní

Ahojte, možno hlúpa otázka, ale nestalo sa vám niekedy že na druhý deň po snažilkovaní vás pichalo vo vaječníkoch? My sme sa zatiaľ pokúšali len dva-krát a v oboch prípadoch ma na druhý deň pichalo vo Vaječníkoch, máte niektorá skúsenosť s takým niečím, neviete čo to môže byť? alebo je to úplne normálne? Ďakujem

zuzi79
25. sep 2012

mňa picháva vo vaječníku pri ovulácii

ematko29
25. sep 2012

no to by aj mna zaujímalo,momentálne tiež toto riešim.mne pichanie trvá už asi 3dni.achodím často cikať,ale ma napadlo,že som asi najskor prechladla

tanickaskorokubikova
autor
26. sep 2012

@zuzi79 aj mna ale toto je ina bolest

zuzana92101
26. sep 2012

Mna boleli velmi vajecniky...myslela som, ze som prechladnuta a tak som isla k doktorovi, nech mi na to nieco da. Povedal, ze ziadny zapal tam nie je. O par dni som zistila, ze som tehotna. Doktor to vtedy este nevidel na sone. 😉

tanickaskorokubikova
autor
26. sep 2012

@zuzana92101 ooo tak keby to chcelo byt to tak to by bolo supeeer 🙂

chani
31. okt 2012

Mna teraz uz 6Ty den boli vajecnik a miestami ma druhy den picha v podbrusku, dnes som bola u lekara, nic nevedel z uzv rozoznat, vysledky krvy a sterov budu v pondelok, tak budem jak na ihlach. Kazdopadne mam premnozene laktobacily podla typu vytoku. Som 22 den cyklu a snazilkujeme a na uzv nic nebolo. A aj sliznice v posve nezapalene. Som z toho debilko

kuriatko2710
4. nov 2012

Toto sa aj mne deje...ale to pichanie už mám skoro stále...aspoň raz za deň....hmmmm...ale ako beriem ten duphaston tak odvtedy ma pichá...

kejkej
23. nov 2012

ahojte....mna picha tiez uz asi 4 dni...stale chodim na malu potrebu....myslite ze sa to podarilo na zaciatku nasho snazenia o babatko??? 😀

maci_267
23. nov 2012

@kejkej nie si prechladnuta? Mna tak pichalo ked som mala zapal mocaku.. No ale nech to je radsej tehu, vsak 🙂

kejkej
24. nov 2012

@maci_267 ahoj...tak vcera som stravila 3 hodiny na pohotovosti a je to zapal mocoveho mechura :(
mne sa to uy asi nikdy nepodari :(

maci_267
24. nov 2012

@kejkej normalne ma mrzi ze som mala pravdu ☹ Dobre, ze si tam bola, takyto zapal sa moze zhorsit a cim skor si ho vyliecis, tym skor sa mozete zacat snazit.. A urcite sa vam to podari..
Kolko sa uz snazite?

kejkej
25. nov 2012

@maci_267 tak aktivne nie moc dlho.... zhruba dva mesiace.... len som dufala ze to uz sa babo hlasi ☹

dudus16
28. dec 2012

aj ja som mala tento problém že ma na jednej strane celý mesiac píchalo a od poslednej mrchy to prestalo, neviem čo to mohlo byť a

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre