Plodné dni a kúpanie sa na jazerách

26. júl 2022

Dlho sa snazime o dieta, vysetrenia snad vsetky mame porobene ale to nie je podstatne. Chcem sa popytat, ci moze byt snazenie sa o dieta na aktivnej dovolenke pri vode nejako kontraproduktivne? Kazdy den sex a k tomu cele dni na slniecku a kupanie, plavanie, vodne sporty. Je mozne otehotniet ked som kazdy den vo vode? Mozno pre niekoho hlupa otazka, ale roky sa snazime a v lete sme stale pri vode... Dakujem za nazor.

pribinak
26. júl 2022

Ešte som nepočula že kúpanie je problém pri otehotneni

jaskolka
26. júl 2022

Nijako to spolu nesúvisí..

alenah31
26. júl 2022

@pribinak niekto kto sa snaží otehotnieť už dlhšie a nedarí sa mu tak hľadá dôvody prečo sa nedarí úplne vo všetkom - nech sú hocijako pritiahnuté za vlasy. Potrebujú dôvod na ktorý to zvaliť - inak by sa cítili menejcenní, neschopní...atď. Takto mi to vysvetlila kolegyňa - snažili sa o mimi 22 rokov.

autor
26. júl 2022

@alenah31 s tymto suhlasim, az na to, ze sa menejcenna necitim. Hladam dovody preco sa nedari, to je fakt.

solange7
26. júl 2022

Sport, pobyt vonku, kupanie sa. Tak to je hadam lepsia alternativa nez knedlit doma v tme a jest nezdrave jedlo.

autor
26. júl 2022

@pribinak
@jaskolka dakujem.

alenah31
26. júl 2022

ona sa cítili menejcenná voči iným - pretože tí deti mali a ona nie. Tak ale ona to brala veľmi zle - to bolo až na psychiatra. Nakoniec dieťatko adoptovali.

mandzula
26. júl 2022

Hladaj dovod problemu inde, nie v kupani v jazere, tam pricina vasej marnej snahy isto nebude.

pribinak
26. júl 2022

@alenah31 neschopná? Uff neviem či je toto správne takto pomenovať

alenah31
26. júl 2022

@pribinak ona to presne tak pomenovala - to nie sú moje slová. Ja netuším čo všetko sa deje v duši ženy, ktorá nemôže ostať tehotná. Stále dookola opakovala, že na to bola stvorená a nie je schopná splniť najzákladnejšiu povinnosť - dať manželovi dieťa. Ale jej manžel bol magor - mal 2 deti mimo manželstva a ju to neskutočne gniavilo. Myslím, že hlavne on jej to dal pocítiť.

autor
26. júl 2022

@alenah31 aj okolo mna maju vsetci deti, len asi ja nie. Prajem to vsetkym; ved viem, ze dieta je dar a tiez by som sa tesila, keby som sa stala mamou. Zistili mi na nasom poslednom vysetreni, ze moja imunita zabija partnerove spermie. A jedina ako tak liecba, ktora moze a nemusi pomoct su kortikosteroidy, do coho nejdem... mam za sebou uz aj ivf, aj prirodzene otehotnie a vsetko to boli potraty do 6.tyzdna tehotenstva. Pomaly sa blizim do stadia, ze to necham tak. Mam 34, ziadne dieta. Partner ma z byvaleho vztahu uz vacsie dieta. To nie je o menejcennosti, tiez mozem vymenit partnera a mozo by to vyslo na prvu s niekym inym.. ale citim, ze toto je muz mojho zivota.

alenah31
26. júl 2022

Neboj ono to príde...... možno to chce len viac času🙂 veď si mladá, zdravá - len asi máš z toho riadny stres a to ti nepridáva. Ono sa mi to ľahko hovorí ja viem - hlavne to nevzdávaj🙂

autor
26. júl 2022

@alenah31 dakujem. Budem verit, ze pride dieta raz aj k nam.

alenah31
26. júl 2022

určite - len si dáva trochu načas🙂 držim palce😘

pribinak
26. júl 2022

@alenah31 och chudera 🥺🥺

autor
26. júl 2022

@solange7 dakujem, pravdu mas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre