Po akom čase sa vám podarilo otehotnieť?

3. jan 2024

Ahojte. Ako dlho ste sa snažili o bábätko kým sa to podarilo? Keď ste sa snažili dlhšie, čo vám na to pomohlo? Ďakujem.

lucia7933
3. jan 2024

na prvy pokus

kvadrinkaaa
3. jan 2024

Prvy pol roka, druhé prvy šup, ale potratila som a teraz cakame dievčatko, tiez na prvy šup. Som veľmi vďačná za to.

sense
3. jan 2024

3x prakticky hneď ale len 1 tehu skončilo úspešne a viac sa nepodarilo.

ivkav5
3. jan 2024

Podarilo sa hneď na 2. mesiac pri fakt poctivom sledovaní ovulky 🙏
Inak užívala som pred plánovaným otehotnením asi pol roka kyselinu listovú a potom tesne pred snažením Inofolic a muž Folandrol 🙂 Preventívne..

lucia13022023
3. jan 2024

Hneď na prvý krát 🙏

ivik4
3. jan 2024

Hned

amelia89
3. jan 2024

5 mesiacov a na prvy x. Brala som kyselinu listovu a inofolic

autor
3. jan 2024

Tak to vás tu je naozaj veľa takých, ktorým sa to podarilo skoro hneď 🙂 to je krásne ❤️ snáď sa podarí aj nám konečne.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sejbipi
3. jan 2024

1x po 8 mesiacoch a drukýkrát po 3m. Ale nikdy to nebolo silené a kontrolované snaženie sa.

lenuliatkotn
3. jan 2024

Po 3 rokoch a aj to vďaka IVF 😵‍💫

h2
3. jan 2024

Po cca roku a pol.

elis248
3. jan 2024

Prvé po 3 mesiacoch, druhé cca po 4 mesiacoch (mala som rozhádzaný cyklus kvôli kojeniu)

damia22
3. jan 2024

Presne po roku

adka3321
3. jan 2024

prve po 5 mesiacoch, druhe po 20 mesiacoch. skusala som vselijake mozne bylinky, doplnky vyzivy, clostylbegit, nic nepomohlo, az ked som vsetko vysadila tak v ten mesiac sa podarilo, ci to bola nahoda alebo nie, netusim 🤷🤷

luciaruz
3. jan 2024

My sme skúšali na náhodu, ze nech to je stále také prirodzené, ale nedarilo sa dlllho. Potom sme skúsili ovulacne pasiky a na prvý raz sa podarilo 🙂

sweetbrownie
3. jan 2024

Po 8 mesiacoch a skúšala som všetko, inofolic, pregnafolin, femibion a gynex.

lucijalucy
3. jan 2024

Po roku snaženia..

horskaholka
3. jan 2024

Prvé na 3. mesiac, druhé hneď (žiaľ nedopadlo to dobre) a tretie na 5. mesiac 🙂

bebotka
3. jan 2024

Prvé po jedenástich rokoch, druhé sa nám zadarilo, keď malo prvé štyri mesiace, tretie sa podarilo ani neviem ako, keď malo druhé osem mesiacov a posledne sme plánovali a ten sa podaril na tretí mesiac.

princezpuss
3. jan 2024

3 roky a 3 mesiace pri prvom bábätku a pol roka pri druhom, obe prirodzenou cestou. Doteraz netuším čo zabralo ale pri prvom manžel užíval aj taký doplnok Ginseng Royaljelly. To jednému páru odporučil nejaký liečiteľ ktorý už pomohol mnohým párom na ceste k dieťatku, držím palce 🤞

lilyianka
3. jan 2024

Keď sa po roku nepodarilo navštívili sme CAR,tam sme mali 3 vklady (všetky neúspešné). Začali sme hneď po svadbe,t.j.skoro 10r. Doteraz sa prirodzene ani umelo nepodarilo. Už v podstate ani netreba. Mame 4r dieťa iným spôsobom.

x_mery_x
3. jan 2024

Prve na prvykrat, druhe rok a pol, pomohla mi bylinna kura.

svokrinjazykmonika
3. jan 2024

9 rokov

melany444
3. jan 2024

Po 3 rokoch a po liečbe od urológa a rok aj.pol bral manžel fertiDuo.

rachel36a
3. jan 2024

Prvy na prvy sup, na druhe dieta som cakala 18 rokov, z toho 6 rokov intenzivnej liecby v CAR

greacee
5. jan 2024

Prve po 5 mesiacoch,slecna ma 5 rokov… …druhe po 10 m- bolo biochemicke a tretie po roku a pol- zial MA v 9tt…tak kazdym rokom sa to zvysuje dlzka snazenia…😊

vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre