Po koľkých rokoch snaženia ste ostali tehotné?

dzenar
16. jún 2013

Po kolkych rokoch snazenia ste ostali tehotne ?

linda81
16. jún 2013

@dzenar po vyse 3 rokoch, 2 IVF, 1KET, celkom uz necakane prirodzene

ivka3901
3. feb 2014

ahojte vidím,že táto téma zapadla prachom 😒 škoda lebo rady a skúsenosti s tehu sa vždy zídu nám čo sa ešte stále po rokoch snažia a nevzdávajú sa nádeje ☹

ivka3901
3. feb 2014

@linda81 ahoj brala si niečo či nie?chcela by so vedieť či ti niečo dopomohlo k prirodzenému tehu budem rada ak odpíšeš

linda81
3. feb 2014

@ivka3901 Ahoj...ja neviem...moja Dg.je nepriechodne vajcovody obojstranne, nizke AMH, hypotyreoza atd atd...pred 2 IVF som chodila na akupunturu, kazdy den jedla avokado, no a Vitamin E som si nasadila...a IVF v aprili aj tak nevyslo...tak som vysadila vsetko, a v maji som Bola tehotna prirodzene neviem akym zazrakom...ci ta akuunktura, alebo vit E, alebo tie hormony pred IVF neviem...

ivka3901
4. feb 2014

@linda81 díky moc aj za tieto rady no my máme za sebou dlhú cestu za tých 8 rokov sme si toho preskákali dosť 5 krát IVF ras sa podarilo,ale Missed abourt ☹ no aj my máme dosť diagnoz já sa liečim na štítnu žľazu beriem euthyrox 100 potom tiež mám nízke AMH a manžel má zlý spermiogram tak asi v skratke peniaze na dalšie IVF nemáme momentálne tak sme prešli na samoliečbu drahý už berie 2 mesiac macu prášok a já beriem gynex kvapky a aj čaj bylinný pijem ludmila mojžišová aj materskú kašičku v tabletkách royl jelly beriem 😉 tak teraz neviem,ale aj tak som skeptická

freyjanr
4. feb 2014

Ja len stručne ;) 2

amonda
7. júl 2014

@ivka3901 ahoj, neskúsila si navštíviť Annu Kopáčovú z Vrbového? Nikto to nepotvrdí, ale po tom, čo som začala piť čaje na jej odporúčanie som po 5-tich rokoch prirodzene otehotnela... (predtým 2x ivf - to druhé síce vyšlo, ale v 6.mesiaci potrat) - AMH = 0, diagnóza predčasné ovariálne zlyhanie a mangel zlý spermiogram (on dostal tiež niečo na papanie 🙂

ivka3901
7. júl 2014

diky za info,alle mojho muza na toto nenahovorim a sme aj zdaleka

marfyy
15. júl 2014

@amonda dakujem za info... moja teta s nou robi v skolke... ani ma nenapadlo , ze by aj ona vedela pomoct. raz pre maminu poslala nieake bylinky , ked bola v prechode...velmi jej pomohli.ak sa nam nepodari ,urcite ju navstivim. my s manzelikom sme zacali snazilkovat este len min. mesiac , v tychto dnoch mam prave dostat menstruaciu , zatial nic.... no som trosku skepticka , nemyslim si ze by sa to hned na prvy krat podarilo... nechcem moc nad tym rozmyslat,,,,lebo vsetko je to o psychike, ale bohuzial neda sa inak, veru rozmyslam , ze co ked nahodou ..... dokonca aj brusko mam vacsie , ale to je asi s tych cokolad 😀 a zmrzliny , kt. som v poslednej dobe maskrtila. 😕

liubov
15. júl 2014

po 2 rokoch.. 🙂

marfyy
15. júl 2014

asi by bolo naivne mysliet si ze sa to hned podari, ze ???? 😒

majuska7979
21. júl 2014

s prvym nam to trvalo 11mesiacov...teraz snazime o 2 a nic?? uz rok a pol ?????????????? 😒

yuriko
23. mar 2016

@amonda Ahoj. Naozaj si s nulovým AMH prirodzene otehotnela vďaka pani Kopáčovej? A keď si bola na IVF už vtedy si mala AMH 0 a podarilo sa stimuláciou získať vajíčko? Ďakujem (Mám nulové AMH a ďalší cyklus začínam s prvou stimuláciou a potrebujem počuť povzbudzujúce informácie.)

amonda
23. mar 2016

@yuriko prve ivf som ani netusila co je amh, potom mi zobral gyndos krv a tam ten krasny vysledok amh 0, ale ja som vlastne ani vtedy moc netusila co to znamena a hned nato som isla na druhe ivf a mala som 3 ks vajicok, z toho 2 boli ok na vklad a aj som otehotnela - len to teda nedopadlo dobre....potom som ziskala par info o amh a v podstate aj lekar zacal spominat menopauzu a pod...ja som isla k p.Kopacovej a po piatich mesiacoch od potratu som prirodzene otehotnela, takze pre nas maly zazrak. Verim, ze to bolo dostatocne povzbudive 🙂

yuriko
23. mar 2016

@amonda Ďakujem. Mrzí, že ten jeden krát to nedopadlo dobre ☹ Ale každopádne, veľmi som rada, že si mala 3 vajíčka po stimulácií, to je pre mňa obrovské povzbudenie.

amonda
23. mar 2016

@yuriko drzim palce

yuriko
23. mar 2016

@amonda Ďakujem a ešte sa opýtam... Pri prvom IVF si mala vajíčka? Či bol iný dôvod prečo to nevyšlo?

amonda
24. mar 2016

@yuriko pri prvom som mala tiez 3 vajicka, a na vklad oli ok tiez dve, ale proste to nevyslo...

tyelde
24. mar 2016

po prvej nehode x)

akirlu
26. mar 2016

Pri prvom dietati okamzite (mali sme nechraneny sex iba jediny krat) a pri druhom mi vysiel pozitivnt tehotensky test 10 dni potom, co sme sa zacali pokusat o babo (vo veku 32 rokov).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre