Po lete 2011 začíname. Kto tiež?

nikiarudi
26. apr 2011

ahojte kočky, nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa chce začať snažiť o bábätko v rovnakom čase ako my..?? je jedno či o prvé, druhé, tretie... ak áno, pridajte sa... 😉 🙂

uctovacik123
6. máj 2011

@schvarczka Ahoj, no kúpila som si Calibrum babyplan, tak som začala úžívať toto. Ale plánujem ešte so stravou niečo robiť, ale nie s mojou, vrásky mi robí manžel 🙂))) Musím mu zlikvidovať z jedálnička chipsy, tyčinky slané a podobne 🙂)) A čo ty, nejako sa už pripravuješ? Ja vlastne anineviem, čo treba brať ako prípravu a na čo sa sústrediť, nechám si veľmi rada poradiť 😉

schvarczka
6. máj 2011

Och, veru ani ja netuším, čo a ako, tiež len tie vitamínky (zvolila som Femibion 800 ) a zrejme viac pohybu, ako na "zdravom tele, tak aj na vzduchu" 🙂 Ten jedálniček by sme mali upraviť aj my ale, pri tých majstrovstvách je to nereálne, aspoň zatiaľ.
Tak ako som písala, zatiaľ neviem ako je to s tým meraním teploty, sledovaním ovulácie, výtokov,cvičenia, zatiaľ ani "gyndoš" nevie , že sa snažíme, asi to nieje až také urgent, proste keď príde , príde pripravujem na to len telo a modlíme sa za zdravie a počatie (čo je najdôležitejšie). 🙂

schvarczka
6. máj 2011

@uctovacik123 Och, veru ani ja netuším, čo a ako, tiež len tie vitamínky (zvolila som Femibion 800 ) a zrejme viac pohybu, ako na "zdravom tele, tak aj na vzduchu" 🙂 Ten jedálniček by sme mali upraviť aj my ale, pri tých majstrovstvách je to nereálne, aspoň zatiaľ.
Tak ako som písala, zatiaľ neviem ako je to s tým meraním teploty, sledovaním ovulácie, výtokov,cvičenia, zatiaľ ani "gyndoš" nevie , že sa snažíme, asi to nieje až také urgent, proste keď príde , príde pripravujem na to len telo a modlíme sa za zdravie a počatie (čo je najdôležitejšie). 🙂

sandrittta
6. máj 2011

@schvarczka Ahoj, ja som zacala uzivat Acidoflan. Ale tiez uvazujem , ze naordinujem muzickovi nieco od Diochi. 🙂

oktavia
6. máj 2011

@uctovacik123 ten Calibrum babyplan som brala aj ja pri prvom otehotnení a aj kyselinu listovu. To potom aj gynekológ predpisuje cez tehotenstvo.

jerryjanka
6. máj 2011

@nikiarudi takuto temu som zakladala v roku 2008, ale pridať sa môžem aj ja, aj ked myslim že u nas to tak rychlo nepojde

jerryjanka
6. máj 2011

prajem všetkym aby sa nemuseli snažiť tak dlho ako sme sa snažili my a prajem to aj sebe aby surodenec na seba nenechal dlho čakať 😀

oktavia
6. máj 2011

@jerryjanka dôležité je hlavne to, že sa to podarilo a výsledok je úžasný 😉

jerryjanka
6. máj 2011

@oktavia no ved jasne ja som vdačná

oktavia
7. máj 2011

@jerryjanka som pozrela Tvoj pas a vidím, že ozaj si to na ceste za bábätkom nemala ľahké.

nikiarudi
autor
7. máj 2011

@jerryjanka možno skôr ako si myslíš... 😉

oktavia
7. máj 2011

no keby to tak bolo 🙂

jk77
8. máj 2011

ahojte kocky. Mozem sa k Vam pridat?Aj my s manzelom by sme sa chceli zacat snazit o druhe babatkom koncom leta, alebo skor sept.-oktober.Zatial som zacala uzivat kyselinu listovu, zvysila som prijem ovocia a zeleniny. Pred prvym tehotenstvom som to taktiez brala 😉 . Prajem Vam peknu nedelu 🙂

karin415
8. máj 2011

@yasmin0001 tiez odporucam vitaminky, vytamin E je veľmi dobrý a dostat aj rozne vitaminy na pripravu na tehotenstvo ja beriem napr. calibrum baby plan 🙂

karin415
8. máj 2011

@schvarczka to meranie teploty je velmi jednoduche ja som s tym teraz zacala, tak som taky novacik v tom 😀 aky je ten Femibion 800? je to nieco podobne ako calibrum baby plan? ten beriem teraz akurat som dobrala balenie tak som myslela ze skusim aj nieco ine 🙂

janka9898
8. máj 2011

ahojte mozem sa k vam pridat???
s manzelom sme sa dohodli ze druhe babo zacneme robit 😀 😀 😀 koncom leta teda v septemri no chceme si uzit este dovolenku s malym pri mori a potom supo dotoho

yasmin0001
8. máj 2011

ahoj som tu. Dakujem za vsetky odpovede, urcite to zvazim. Uz som si povedala, ze odzajtra aj tak idem na zdravu vyzivu, lebo moje stravovanie nie je bohvieco. Nie len kvoli babatku ale aj kvoli mne, mojej postave, zdraviu a dobremu pocitu. Ja dost cvicim, ale nechudnem, lebo cely efekt zabijem stravou... Tak od zajtra zdravo! 😵

oktavia
9. máj 2011

@janka9898
@jk77 vítam Vás tu, vidím, že sa nás tu nazbieralo celkom dosť 😉

nikiarudi
autor
9. máj 2011

@jk77 @janka9898 vítam vás kočky... som rada, že sa nás tu toľko nazbieralo... aspoň tu nebude nuda... 😉

jk77
9. máj 2011

Dakujem pekne za privitanie. No je nas tu naozaj dost, tak verim , ze po lete budeme tvorit novu skupinu: po lete 2011sa zadarilo !!! 😀 Len hlavne, nech sme vsetky zdrave a vsetko pojde, ako ma 😉 Majte pekny den

janka9898
9. máj 2011

@nikiarudi
@oktavia dakujem aj ja za privitanie no uvidime ci sa uz fakt nezadarilo cez ten menzes to bol prvy den cyklu to bolo len take spinenie az druhy den bol riadny menzes tak uvidime lebo bazalna teplota sa drzi uz druhy den na 37C a kramy meskaju uz 9den 😀 uvidime v piatok

oktavia
9. máj 2011

@janka9898 tak to gratulujem 🙂 teda, hups.. klop, klop aby som to neuriekla 😉

janka9898
9. máj 2011

@oktavia no uvidime v piatok pockam do piatku a kupim si test idem aj po ceste do drogerky tak nemusim ist naschval i ked si myslim ze asi dojdu uz neviem ma pobolieva brusko uz 4dni a nist bodaj by

oktavia
9. máj 2011

@janka9898 držím palce 😉 a už dlho sa snažíš?

janka9898
9. máj 2011

no my sme sa nesnazili to si moj muzicek mysli ze na 100percent nemozem otehotniet i ked vinimky su ale to on nevie 😀 😀 zajtra dam vediet ako som dopadla idem do cadce do mesta tak si kupim test a uvidime ci motyka vystreli i ked brucho na kramy ma uz boli riadne 🙄

karin415
9. máj 2011

@janka9898 drzim palce, som zvedava ako to dopadne cakam na zajtra, no teda dufam ze nam oznamis vysledok 🙂

janka9898
10. máj 2011

@karin415
no baby nezabite ma ja som si ten test zabudla kupit ale dnes bazalna teplota iba 36takze tehu to nebude ale nevadi sak raz sa podari 🙄 😝

carie32
10. máj 2011

ahojte, rada by som sa k vám pridala ak môžem. chceme začať so snažilkovaním po letnej dovolenke, asi tak v auguste. zatiaľ ešte beriem antikoncepciu, ale po dovolenke ju plánujem vysadiť. dúfam že bude všetko ok, pretože ja keď neberiem tabletky, tak nie a nie dostať mrchu 🙄 ... vždy mi museli pichnúť injekciu na vyvolanie... nemáte niektorá takýto problém?

mia55
10. máj 2011

@yasmin0001 ahoj, nieco podobne zazivame aj my, aj ked ja uz jedno dietatko mam. Lenze som prekonala pred 2 tyzdnami spontanny potrat, takze musime cakat. Najlepsie do leta a potom zacat,no mne sa to dza veeelmi dlha doba. Okrem toho zijeme v zahranici, kde manzel pracuje a ja cestujem hore-dole za nim. Nic idealne, a este nemame ani svoje byvanie na SK. Tam v zahranici si platime uver...ale keby sme mali cakat , tiez by som mala asi sto rokov 😀

mia55
10. máj 2011

inak dievcata chcem sa pridat k tejto teme, vsetkym vam drzim palceky nech mate dzarve tehotenstva a krasne zdrave deticky, nic krajsie nie je. Ja som po porode pribrala 20 kil a neviem sa zbavit 14 kg co mam stale navyse, a chceme sa pokusit o druhe babo, ale skoncilo to MA. Snad to vyjde po lete, ale mam pocit ze je to straaasne dlho. Aj ked planuejme ist k moru a teda myslienky na ine veci sa najdu a nebudem tam velmi mysliet nato 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre