Počítač a snaženie sa o bábätko

jania023
12. dec 2011

Dobry vecer,uz dlhsiu dobu mam dilemu ci caste pouzivanie pocitaca moze zabranit nidacii embria..Ja mam taky hlupi zlozvyk davat si PC na brucho ked pozeram TV alebo nieco robim..Proste taka pohodicka nohy vylozene a Pc na pupku 😀 Ved to poznate...Mate nejaka nejake informacie o skodlivosti Pc pri snazeni sa??Som 5DPO tak aby som to zase neskazila.Dakujem za kazde info 😉

gelinka75
12. dec 2011

@jania023 ja si myslim, ze baterka vyzaruje urcite ziarenie, preto sa snazim si nb nedavat ani na stehna, mam s tym taku skusenost, ze ked som mala na stehnach notebook tak som mala o dost silnejsiu mrchu v tom mesiaci, takze to kludne moze vplyvat aj na embrijko, samozrejme niekomu to nemusi nic robit, asi to je indivindi 🙂

kukucg
12. dec 2011

@jania023 tiez nad tym presne rozmslam uz dlhsiu dobu, pripadne ci to nemoze skodit aj uhniezdenemu embryu. za notebookom sedim velku cast dna aj teraz musim pisat nejake prace a snazim sa ho nedavat na stehna a mat ho co najdalej ale aj tak... pred dva a pol mesiaci som mala aj missed babu prestalo bit srdiecko, pravdepodobne vyviniva vada... velmi velmi ot om rozmyslam ale nemozem nerobit na PC 😒

sisaha
12. dec 2011

@kukucg a preco nemas notebook polozeny na stole? mna by ani nenapadlo si ho pokladat na svoje telo..

kukucg
12. dec 2011

@sisaha no mam aj na stole ale ked pri nom musim presediet vacinu dna nevydrzim tak sediet tak som raz pri stole, potom si ho vezmem na gauc, snazim sa polozit ho mimo seba, pripadne ak ho dam na stehna tak na podlozku no proste striedam to, inak by ma svihlo 😒

sisaha
12. dec 2011

@kukucg aha, rozumiem..myslela som, ze ho mas na tele stale polozeny.. ja ked som unavena, tak radsej od stola vstanem na chvilu, ale mam ho iba na stole..

jania023
autor
12. dec 2011

@sisaha
@kukucg
@gelinka75 kocky dakujem za odpoved..ja ma uz dlhsiu dobu taku dilemu ci nie koli tomu sa mi nedaro otehu...lebo casto mam tehu test pozit a potom pride ms 😠 nieco musim robit zle ☹ ale co 😝

olo
12. dec 2011

ja som 4 krat potratila ani lekari nevedia prečo a telefonovala som s liečitelkou kopačovou čo ma velmi dobe vysledky ohladom otehotnenia a do telefonu mi povedala ze ak pracujem s počitačom može to byt z toho takze tolko dufam ze som pomohla

kukucg
12. dec 2011

@olo ani nevrav ☹ ja s tym PC musim robit ☹

magali
12. dec 2011

ja som pracovala za PC a otehotnela som v pohode na druhy pokus,,, p. Kopacova je velmi uznavana v tom co robi,mala som dve kolegyne ktorym pomohla, takze nebudem spochybnovat jej rady.. inak ja tiez mam NB na bruchu alebo stehnach, inak kazdy vecer, aj teraz 😉 ale asi by som si ho nedavala keby som sa snazila otehotniet

olo
12. dec 2011

kazda ma iny organizmus mozno je to vekom mam 33 ale urcite na tom nieco je

alabama0011
12. dec 2011

No ja som videla reportaz o skodlivosti Wi-fi na muzske spermie. Robil sa tam test, kedy odobrali vzorku od zdraveho muza a tuto vzorku dali do blizkosti wifi a spermie postupne spomalovali, az zastali uplne. Tiez spominali, ze pre muza je najnebezpecnejsie, ak si laptop pri praci poklada na stehna.
Cize, mozno to ma vplyv aj na ine zalezitosti..

lin123
12. dec 2011

muzom to vraj skodi, teda spermiam, lebo sa takto prehrievaju, ked maju PC v lone ulozeny..o zenach som necitala,ale moze byt

miskaska
12. dec 2011

Ja si myslim, ze to je problem pre muzov..kedze teplo spermiam nerobi dobre, ale pochybujem, ze baterka pocitaca vyzaruje nieco skodlive. Vyzaruje urcite teplo, ale nezda ze to by zabranovalo otehotneniu.

kukucg
12. dec 2011

@jania023 no ak sa ti stava ze mavas pozitivny test potom pride MS tam bude aj iny problem podla mna to len PCckom nebude 😒 mozno mas kratku lutealnu fazu a vajko sa nestiha poriadne uhniezdit alebo co... riesila si to s DR??

mataharyy
12. dec 2011

To byla studie, že když si chlap dává počítač na klín, tak se mu přehřívají spermie a po čase může dojít k impotenci, ale u žen jsem nic podobného nikde nečetla 😉

jania023
autor
12. dec 2011

@kukucg neriesila lebo ked idem ku nemu tak tehu niesom ak rozumies...mam LF 14-16dni takze ok na 8-10dpo test pozit a na 16dpo uz nic takze doki nema sa coho chytit

jania023
autor
12. dec 2011

Hladam vseliake clanky na nete ale nic tu nieje..teraz som 5dpo tak dufam ze to nejak zvladnem a nepodlahnem mojmu zlozvyku ☹

gresa
12. dec 2011

@olo aj mne p. Kopáčová neodporúčala používanie NB a ešte aj nosenie čierneho spodného prádla

stardust
12. dec 2011

@gresa a tmavomodre spodne pradlo nosit mozes?

gresa
12. dec 2011

@stardust bavili sme sa o čiernom, tmavomodré neviem 😉

bleble
12. dec 2011

to je zaujimava tema, tiez som nad tym rozmyslala, mam za sebou dve mimomaternicove a presne ma to napadlo..v praci cely den pri compe a doma obcas NB na sebe..@gresa -a preco to cierne pradlo viete?

jania023
autor
12. dec 2011

@bleble
@gresa no to by aj mna zaujimalo preco nie cierne pradlo..ja ich mam viacmenje iba cierne 😀

eviq
12. dec 2011

@gresa
@bleble
@jania023
Bola som tiez u anky a zakazuje nosit cierne a cervene pradlo kvoli tomu ze tieto farby obsahuju najviac olova 🙂

jania023
autor
12. dec 2011

@eviq zaujimave a co to ma spolocne z otehu?som stale nepochopila a ake olovo to moze obsahovat 😕 😕 asi som nejak mimo 😉

eviq
12. dec 2011

@jania023 🙂 no ved olovo sa pridava do farieb a je to jedovaty prvok...comu nerozumies? 🙂

gresa
12. dec 2011

@bleble
@jania023 zistím vám to a napíšem 🙂

gresa
12. dec 2011

@eviq áno presne, kvôli olovu

jania023
autor
12. dec 2011

@gresa Dakujem 😉

gresa
12. dec 2011

@jania023 🙂

marecek1
13. dec 2011

@jania023
@kukucg tiež používam počítač cez deň dosť často - v práci ho potrebujem neustále, doma si ho večer občas zapnem, ešte doma viem PC obmedziť ale v práci sa to nedá.

@eviq to s tým tmavým spodným prádlom som nevedela, zaujímavá infoška.
ja som sa nedávno stretla s názorom, že olovo obsahuje aj recyklovaný toaletný papier (ten šedý), a žeby sa nemal používať v tehotenstve, a pri deťoch - tiež z dôvodu obsahu olova.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre