Podarilo sa vám otehotnieť na prvýkrát?

8. dec 2020

podarilo sa niekomu vdaka tomu otehotnieť? a na prvýkrát? ...ideme to skúsiť po prvýkrát, výsledky máme obaja dobré takže sme chceli raz skúsiť toto a potom by sme už riešili iui

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmoonna
8. dec 2020

Aj zdravým párom trvá dlhšie, kým žena otehotnie, preto nechápem prečo po rvom neúspešnom pokuse hneď iui? Či som to nepochopila správne? Však keď máte obaja výsledky v poriadku, tak treba len skúšať. Keby sa Vám nedarilo rok, tak potom by som to riešila.

autor
8. dec 2020

@maria037 dakujem 🙂

autor
8. dec 2020

@mmoonna no pretože už mi to príde ako strata času ..prvýkrát ideme skúsiť plánovaný styk pomocou car....ale doteraz sme sa snažili už rok a pol a neúspešne, preto sme išli do car kde teda povedali že všetko je ok ...ale napriek tomu sa nedarí takže nechcem strácať čas ked to normálne nepôjde

mmoonna
8. dec 2020

Aha, tak to si nenapísala, že ste boli v CAR a že sa 1,5 roka neúspešne snažíte. Tak v tom prípade držím prsty, aby Vám to vyšlo🙂

vladka2503
8. dec 2020

Ahoj, my sa snažíme rok a práve tento cyklus sme mali plánovaný cez CAR v piatok mam robiť test ale myslím si, že nič z toho nebude.. Držím Ti palce

autor
8. dec 2020

@mmoonna no hej to sa mi nechcelo rozpisovať :D len som zvedavá či to niekomu naozaj pomohlo

rooberta
8. dec 2020

Prosim ta a co to vlastne znamena planovany pohlavny styk? Dr ta bude sledovat a na zaklade sona ti potom nariadi v case ovulacie styk? Chapem to spravne?

autor
8. dec 2020

@vladka2503 a v ktorom car? ....tak budem aj ja držať palce aby test vyšiel 🙂
dakujem 🙂

autor
8. dec 2020

@rooberta ano budem brať clostil počas menzesu a potom ma čaká sono , bude ma na základe sona sledovať či už vajíčka dozrievajú a teda či bude ovulácia a plus by mi mali pichnúť pregnyl ked už bude čas ovulácie a povedia mi že kedy treba presne mať styk

vladka2503
8. dec 2020

V Žiline v gynfiv.. Chceli hneď IUI ale dohodli sme sa nakoniec na plánovaný, keď to nevyjde dám mesiac pauzu lebo by mi to presne vyšlo na silvester a to tu bude plný dom a potom by sme pokračovali od januára, snažíme sa už rok, viac menej problém žiadny len mne sa nerobia pekne folikul ale keď pridám clostyl tak sa spraví, v máji a v júni sme to už absolvovali ale nič z toho nebolo, ty už beries clostyl? Kam chodis 🙂

hanka1505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rooberta
8. dec 2020

Dakujem za vysvetlenie, drzim palce 😊

autor
8. dec 2020

@vladka2503 jahaa..tak snád sa vám to teraz podarí 🙂 ...no ja by som ak sa to nepodarí chcela už skúsiť iui nech nezabíjam čas lebo už mi to strašne ničí psychiku ako sa nám stále nedarí ...ano tento cyklus som brala clostil a čaká ma už sono ...no ja tiež do ZA 🙂

autor
8. dec 2020

@rooberta nie je začo ..dakujem 🙂

vladka2503
8. dec 2020

Zas moja známa chodila na IUI 4 krát po sebe a nepodarilo sa a pri poslednom jej povedali ze ved ale nech sa nečuduje ze tam ma také isté percento úspešnosti ako pri normálnom plánovanom styku.. Tak sa tomu vyhybam nech aspoň ušetríme :D ale inak som veľmi spokojná s gynfivom, Gala mam aj ako normálne doktora na gynekológi, čo ty?

autor
8. dec 2020

@vladka2503 no ved jasné že ani iui neznamená istý úspech ....ja som práveže myslela že tam je vyššie percento....myslím že švecová sa volá

vladka2503
8. dec 2020

Áno, oni sa striedajú, jeden týždeň je tam ona a druhy týždeň Gallo.. Tak si tu teda budeme dávať info ako sme dopadli, ešte raz držím palce aby Vám to vyšlo na prvý krát a možno sa niekedy vidíme v centre 🙂

autor
8. dec 2020

@vladka2503 to som nevedela ....dakujem aj ja držím palce 🙂

mirka585
8. dec 2020

Nam obaja chalani na prvý šup 😄. Planovane. Držím palce 🙂

luciannka83
9. dec 2020

3x na prvu supu pri ovulke.

rarara88
9. dec 2020

Skús piť alchemilku, užívať kyselinu listovu.. piť veľa grepovej šťavy aby si vedela presne kedy máš ovulku..

autor
31. dec 2020

@vladka2503 ahoj ja len že či sa podarilo? ...mne žiaľ nie , takže v januári by sme chceli iui

vladka2503
1. jan 2021

ahoj , to ma veľmi mrzí, no ani nám sa nepodarilo :( .. teraz máme skúšať len tak bez liekov, po ďalšej MS zasa plánovaný a potom IUI .. neskúsite ešte raz plánovaný ?

gabika4
1. jan 2021

nám sa dcérka podarila hneď prvý mesiac, ale manžel bral Maca tablety (na tvorbu spermii) + kyselinu listovú...ja kyselinu listovu, femibion a pila som alchemilku....teraz to skúšame opäť prvý mesiac, manžel berie kyselinu listovú, ja pijem alchemilku, beriem kyselinu listovú a tablety New Life....uvidíme či sa zadarilo...

salinecko123
1. jan 2021

Pri druhej dcére na 1x.😁
Ale pri prvej dcére to trvalo skoro rok🙈

autor
2. jan 2021

@vladka2503 tak budem držať palce.....nie ja už chcem iui ...plánovaný styk je malá šanca a hoci nám zatiaľ povedali že všetko vyzerá ok, mám taký pocit že s iui budeme mať väčšiu šancu ....akurát ešte som sa neobjednala budem pondelok volať že čo a ako tak uvidím....

vladka2503
2. jan 2021

Tak budem zvedavá ako dopadnes! Ja už mám clostyl kúpený a musím čakať na MS a až potom volať ale to ešte dobre 2 týždne potrvá.. Potom mi posunies info ake bolo IUI 🙂 držím palce!

vladka2503
7. jan 2021

no ahoj 🙂 ako si dopadla? už si objednaná na IUI?

autor
8. jan 2021

@vladka2503 ahoj áno v pondelok idem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre