Pohlavie bábätka - pred počatím

beata110
19. aug 2021

Dobry večer maminky chcela by som sa opytat ci nemate nahodou niektora z vas skusenosti ohladom metody pohlavia babätka myslim este pred pocatim ako napr jonasova alebo cinsky kalendar popripade ine.😊

beata110
autor
7. sep 2021

@zara1357 super👏👏 mozem poprosit recept?😊

alison11
7. sep 2021

@beata110 kde Ti ukazuje chlapca? čínsky kalendár? Mne podľa neho september a október dievčatko ukazuje potom chlapca my sa chceme aj podľa toho snažiť pred ovuláciou.Meriam bt tak uvidíme keďže bt ukazuje ovuláciu už len spätne ☹ takže budem musieť aj ovulačné testy používať aby som vedela z neho pred ňou a čiže vtedy sa snažiť a na druhý deň už nie.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lea43
8. sep 2021

@beata110 dceru mam pred ovulkou a syn presne v den ovulky 13dc

beata110
autor
8. sep 2021

@alison11 ano cisnky aj mne ukazuje dievatko ale mala som presne den ovulky a vtedy hovoria ze by mal byt chlapec. Nestihli sme pred ovulkou🤷‍♀️😁

beata110
autor
8. sep 2021

@beata110 no super tak si este cca 2 tyzdne musim pockat

beata110
autor
8. sep 2021

@zara1357 aha😆😆

alison11
8. sep 2021

@beata110 A mali ste počas ovulky? Tak my sa snažíme každý 2hý deň od nedele v nedeľu by som mala mať ovuláciu podľa predošlej ms ale ja nemávam každý mesiac rovnako dlhý tak si meriam bt a aj ovu test som dnes začala zatiaľ negatívny a bt nízko.

beata110
autor
13. sep 2021

@alison11 nemali lebo nam ukazovalo ze chlapec tak sme sa rozhodli ze si pockame a skusime pred ovulkou 2-3 dni ako sa hovori

alison11
14. sep 2021

@beata110 A podarilo sa? My sme sa aj pred ovulkou snažili aj v deň pozitívneho ovulačného testu :/ ale bt mi skáče tak neviem či sa vôbec podarilo niečo

beata110
autor
14. sep 2021

@alison11 ja to az tak vysperkovane nemam. Este sme neskusali lebo mi pise najblizsiu ovulku az 1.oktobra kedze teraz sme ju prepasli tak skusime pred nou par dni no uvidime ci sa to chyti a ci dievcatko😊

beata110
autor
14. sep 2021

@beata110 skus si urobit test za 4-5 dni a malo by to ukazat😉 uz sa neviem dockat

alison11
15. sep 2021

@beata110 Tak držím palce na ďalší cyklus tebe. Mne by mala ms prísť asi 20tého,tak uvidím najskôr na bt či vôbec bude 36,9-37,2 zo tri dni za sebou ak nie tak to bude jasné na ms.

alison11
15. sep 2021

@beata110 max. 26tého by mala prísť ak rátam 14dní po ovulke.

moonlight1210
15. sep 2021

@beata110 znama s muzom tuzili vzdy po dievcatku. Skusali aj jonasa (dali si vypocitat), aj nejake ine metody (dokonca aj jest konkretne potraviny, atd.).
A maju styroch chlapcov. (Inak velmi sikovnych).
Uz to vzdali.
Prirodu nedonutis. 😁

Hovoria, ze ak panboh da, budu mat mozno vnucku. Tak tu si uziju.
A kto vie. Mozno ich raz budu mat cely kopec. 🙂

olliviaa
12. aug 2022

@pininka1 prosim ta ktora metoda je priamo od jonasa a nie od nejakej firmy?

pininka1
12. aug 2022

@olliviaa uz to roky nesledujem, treba googlit. Idem pozriet.

katarina161
22. sep 2022

NEDÁ SA TO OVPLYVNIŤ!!!
MY SME BOLI NA GENETIKE, KDE NÁM VYŠLO, ŽE NIKDY NEBUDEM MAT DIEVČATKO. JA KEĎ OTEHOTNEJEM VŽDY BUDEM ČAKAŤ LEN CHLAPČEKOV.

lea43
23. sep 2022

@katarina161 mojej kamoske presne takto povedali ze len dievcata budu mat ,mala dost potratov medzi tehotenstvami,a bum 2dievcata a 3 je chlapec..lekari nechapali ;) boh vie

olliviaa
23. sep 2022

@katarina161 tak ale tam vam to ako vysvetlili? Ze vase vajicko si vzdy vpusti len muzsku spermiu alebo ma vas muz iba spermie Y? To tiez podla mna nemozu lekari garantovat.

lea43
23. sep 2022

@olliviaa staci brat prednison 2-3mes. a potlaci imunitu,udrzi sa akekolvek pohlavie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre