Určenie pohlavia podla Jonáša

ivaana2
9. aug 2012

Ahoj baby ..vyskusali ste niektora jonasovu metodu na urcenie pohlavia??
Mam uz jedno dieta chlapceka a chcela by som si dat vypocitat dievcatko..velmi po nom tuzim...a ak ano , vedeli ste sa v tom zorientovat , lebo co som pocula zevraj je to zlozite.

saranikol
9. aug 2012

ja osobne som sa s touto metodou nestretla...ale verim ze je spolahliva ..sice na to nemam logicke vysvetlenie....ale tak asi existuje nieco medzi nebom a zemou....a ked uz tolkym mamickam pomohol tak si myslim ze nieco na tom asi bude...a tie ktore neuspeli si myslim, ze nedodrzali to co mali alebo neudali spravne udaje....

moukuska
9. aug 2012

nam Jonas vypocital specialny vypocet a vyslo nam to 😉

ivaana2
autor
9. aug 2012

super tak mozno sa na to predsa len dam. strasne chcem dievcatko

petribela
9. aug 2012

@ivaana2
Ahoj,,ja som si dala vypočítať kalendár od jonáša, ale bohužiaľ mne to nevyšlo nakoľko plodné dni podľa kalendára som mala počas menštruácie,,otehotnela som normálne v strede cyklu,ale dala som si vypočítať aj s pohlavím,,,ale veľa mamičkám pomohol,no na mňa to nefungovalo, ale človek skúša všetko.o....
keď chceš vedieť to pohlavie,bola tu jedna diskusia kde jedna pani vedela vypočítať pohlavie,zistím ti to,,,,:o

zoyuska
9. aug 2012

aj mneeee

saranikol
9. aug 2012

ja by som tiez chcela este jedno dievcatko ...ale mne je to vlastne jedno ..parik uz mam ..ale dievcatko by ma potesilo viac ..mozno skusim aj ja toho Jonasa 😝 ...to mi pride ako jedina moznost..kedze metoda s rychlejsimi a pomalejsimi spermijkami u mna nezabrala vobec.. dievcatko sme pocali v den ovulacie a chalana asi den pred ovu ...

ivaana2
autor
9. aug 2012

@petribela myslis tu moniku z ako na to ked chceme dievcatko..ta mi pocitala ze az tak o 5 rokov mozem mat dievca ..ale tak ta sa mne osobne nezdala nejak vierohodne ..a pri vela pripadoch sa zmylila ..myslim ze len tak kecala

petribela
9. aug 2012

@ivaana2
aha,,to som nevedela už si jej písala?vieš ja si myslím, že pohlavie je každému súdené,,,neviem ako by sa to dalo ovplyvniť,,niekto povie stravou,,iní povedia ako písala saranikol ako splodili chlapca a ako dievčatko:o...ja som bola rada že som po troch rokoch otehotnela a nerozmýšlala či babu alebo chalana..tak väčšinou tá matka túži po dcérke ako aj ja:o...tak vyskúšaj toho Jonáša, ale hovorím, že na mňa to neplatilo a pritom som zadala presné info,,je tam dôležitý čas narodenia,,potom ti to vie presne vypočítať

ivaana2
autor
9. aug 2012

petribela jasne ved ja konec koncov budem stastna aj za chlapca ..hlavne aby bolo zdrave ...to je pre mna na 1.mieste ...ale mat dievcatko je pre mna neuveritelny sen..a ty si si davala zistovat pohlavie??

kanicka1
9. aug 2012

Dobrý den, idem sa aj ja pripojiť k debate.....ja som mala prvého chlapca, bolo mi to aj jedno, čo bude prvé, ale potom som už chcela dievčatko.....a tiež nám boli povedané hocijaké "metódy" , aby bolo dievčatko.......len jedno musím napísať, že ako sme mali DAnka, tak potom to už bola len Vaneska........ani neviem na čo sme čakali,ale po 7 rokoch máme krásnu brčatú Vanessku....od samej prvoti som čakala vanesku a bola vaneska, len treba mozno dúfať a príde to samo....tak hodne šťastia 😀

idul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivaana2
autor
9. aug 2012

ja tejto stranke neverim .. urcite je to jedna z nich co s nou nema jonas nic spolocne ...

ivaana2
autor
9. aug 2012

@katren ja viem ..ale tam sa skor ako pohlavie prebera to ci sa holkam podarilo otehotniet z jeho vypoctov

ivaana2
autor
9. aug 2012

a mna by len zaujimalo ci to niektorej podla neho vyslo. Ci sa mam na to dat...
Baby a tie co ste si dali poslat vypocet ako to funguje???

miskovapetka
11. aug 2012

Ahojte...tak my by sme tiez chceli dievcatko,mame doma dvoch chlapcov,...tiez sme si to nechali vypocitat a podla toho mi to vychadza najblizsie v septembri len neviem ci to je take 100%-tne pretoze my sme si dali spravit aj vypocet spatne a na prve dieta sa to vypocitat neda ale na druheho chlapca nam vyslo ze dievca...tak neviem..ale kazdopadne za pokus nic nedam,ak to dovtedy nepride samo,tak bude skusat v tom septembri

cinnamon111
12. aug 2012

Ja som si dala tiež urobiť tento výpočet podľa Dr. Jonáša. Otehotnela som na prvý šup, ale podľa neho mal byť chlapec a máme dievča 😀 . Ale vôbec nám to nevadí....Mojej kolegyni sa ale trafil presne.

saranikol
12. aug 2012

baby viem ze to nema s Jonasom nic splocne ...ale nepoculi ste niektora o tomto.. Ak chcete slodiť dievčatko, sú vraj potrebné spermie staré aspoň 10 dní, najlepšie 2 týždne(nesú gény pre splodenie dievčatka). a pre chlapceka ..treba cerstve ..teda sexovanie co najcastejsie ...ci je to takto alebo opacne...lebo toto som nasla na nete a niekde inde v clanku citala zase opak ..

radko23
18. feb 2013

ako s ato pocita

mira007
12. apr 2013

Je to presne tak na 50%... Nam to vyratal a ...netrafil sa🙂))))

nellyza27
11. jan 2015

@petribela ahoj, prosim ta vedela by si mi dat kontakt na tu pani co vie vypocitat pohlavie dietata? dakujem

jarka160
11. jan 2015

@saranikol to nieje pravda. My sme kazdy den a aj viac krat za den a mame dievcatko 🙂

petribela
12. jan 2015

@nellyza27 ahoj,,ja si už nepamatám tú pani,ale to som sa jej len náhodou pýtala,,musím pohladať tie správy ak by som to našla dám vedieť

petribela
12. jan 2015

@nellyza27 našla som to Monika92 má nick vyskúšaj,pekný deň

nellyza27
12. jan 2015

@petribela dakujem velmi pekne a vam to vyslo?

petribela
12. jan 2015

@nellyza27 hej mám chlapčeka 2ročného,povedala že keď dovŕšim 32 rokov keď otehotniem zase budem mať dievčatko,no uvidíme:O

nellyza27
12. jan 2015

@petribela uz je ten jej nick neaktivny, skoda.

katkaform
10. jún 2015

takze moja recenzia na jonasovu metodu: odjakziva mam pravidelny cyklus 28 dni, dokonca viem ktory den mam ovulaciu. vyslovene ma na 11 den boli bud jeden alebo druy vajecnik. preto sme ako formu antikoncepcie vyuzivali niekolko rokov plodne - neplodne dni a to myslim naostro. ked sme si povedali ze ok, skusime babo, tak na prvy pokus nic, kedze v case mojej ovulacie + 3 dni pred bol mm na sluzobke....ale ved mozno sa zadari, lebo niekedy byva ovlacia aj pri orgazme - a nezadarilo sa. na druhy pokus pocas plodnych dni to bolo tam. teraz o par rokov neskor sme si povedali, ze chceme dievcatko. ked p. jonas poslal kalendar kedy by to malo byt dievca a ake su podmienky, tak som bola sklamana. oplodnovaci den je totiz urceni v kazdy druhy mesiac jeden jediny den a to v neplodne dni. dokonca som si mala odpocitat nejaky dni pred a po ovu a samozrejme mi to bud vychadzalo na MS alebo tesne po. skratka snazili sme sa tak pol roka a potom nam dosla trpezlivost, lebo proste ked viem ako funguje oplodnenie a moj cyklus, tak to tie spermie vo mne jednoducho nemohli prezit :(((( zasa sme sa na to vykaslali a hned prvy pokus v plodne dni - bum bac je to tam. ci to bude dievca alebo znova chlapec, to uz nechavame na osud (aj ked podla cinskeho to ma byt dievca, ale tak ten je zevraj len na 85= spolahlivy :D ) takze nadej neumiera. avsak verim, ze niektorym parom to vychadza :D

mirkabl
16. sep 2015

Ahojte tak tu môj prispevok. Tiež sme si dali urobiť vypočet u pana Jonaša a a aj pracovali podľa jeho navodu. Nakoniec som otehotnela vo februari a to podľa jeho kalendara prave vzhľadom na postavenie mesiaca nebolo možne určiť o ake pohlavia sa bude jednať 🙂 A tak nakoniec to aj tak rozhodol osud. Podľa všetkych ostatných metod, činsky, dátum narodenia, vek rodiča a čo ja viem ake všeliajake to malo byť dievča. Až na vynimku japonskej metody ktorá ako jedina hovorila že budeme mat chlapca. A aj chlapca mame 🙂 Prajem pekný deň. Pridavam link na japonsky vypočet možno zaujme 🙂
http://whatsmybabygender.com/baby-gender-predic...

emili19888
6. jan 2016

Chcem sa spitat ci sa mozu pomilit pohlavie odber plodovej vody

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre