Pohlavie bábätka - pred počatím

beata110
19. aug 2021

Dobry večer maminky chcela by som sa opytat ci nemate nahodou niektora z vas skusenosti ohladom metody pohlavia babätka myslim este pred pocatim ako napr jonasova alebo cinsky kalendar popripade ine.😊

yollanda
19. aug 2021

Jedna blbost väčšia než druha

martinaju
19. aug 2021

A ešte poloha a tiež fáza mesiaca ti k tomu tiež pomôžu 🙈

surama
19. aug 2021

@beata110 Zial, neovplyvnis to 🙂 Jak bude, tak bude 🙂

domka222
19. aug 2021

@beata110 nevymýšľaj. V dnešnej dobe je dar mať zdravé dieťatko, bez ohľadu na pohlavie

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
19. aug 2021

Jasne ak si ty dole bude dievčatko a ak si hore tak chlapec...🙊🙈

zirafienka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leuska15leuska15
19. aug 2021

@beata110 tak vedecky by malo byt pravdepodobnejšie počať v deň ovulácie chlapca a pred ovulaciu dievča. Pretože vraj chlapčenské spermie sú rýchlejšie, v deň ovulácie dorazia skôr na miesto a oplodnia vajicko. Ale dievčenské zas vydržia dlhšie, takže keď sa pomiluješ napriklad 2 dní pred ovulaciou, chlapčenské spermie do ovulácie nevydržia a umru a prežijú hlavne tie dievčenské a preto sa pocne dievča. Ci je to pravda neviem,u nás to pri 2 deťoch plati

mima172
19. aug 2021

Nič 100%ntne to nie je, no sama moja gyn mi vysvetlila, že pre počatie dievčatka je dobré mať sex aspoň 2 dni pred ovuláciou a nám to vyšlo. V zásade nám bolo jedno, čo to bude, túžili sme proste po dieťatku, no niekde v kútiku sme si obaja vysnívali dievčatko. Mam i kamošku, ktorá si zaplatila ten výpočet podľa Jonáša a vyšlo im to, či je to náhoda, to sa môžeme len dohadovať 🙂

jeliz59
19. aug 2021

Chlapec dievča..nie je to jedno????nie je najdôležitejšie aby sa narodilo zdravé????!
Všetko na svete by som dala za zdravie môjho dieťaťa keby sa to dalo aj život by som vymenila aby ono bolo zdravé.....len keby to šlo....

elanor
19. aug 2021

@veronika4495 no, to je pravda. Lebo X (teda holky) spermie su pomalsie a maju dlhsiu zivotnost. Cize ak sa par miluje par dni pred ovulaciou, tak je vyssia pravdepodobnost, ze bude pocate dievcatko (lebo Yka uz budu davno "podochnute"). A naopak Y (teda chlapci) spermie su rychle, ale maju nizku zivotnost, teda ak sa sexuje v case uvolacie, je vyssia pravdepodobnost, ze prave tie rychle Yka dorazia k vajicku ako prve.
Neda sa nao samozrejme 100% spoliehat, lebo hold, priroda je mocna carodejka a casto si ide svojim stylom, ale teda ide skor o vyssiu pravdepodobnost pocatia dievcat pri sexe pred ovulkou, a chlapov v case alebo tesne po ovulke.

ukulela
19. aug 2021

@veronika4495 práveže toto je jediná šanca, ako to ovplyvniť. Aj ked nie na 100 percent.

pininka1
20. aug 2021

@mima172 suhlasim s tvojou lekarkou, vypocitala som si takto svoje deti aj sestre a overila som si to aj Jonasovou metodou, ale priamo jeho, je totiz vela firiem ktore akoze pouzivaju jeho metodu a presne aj rok do predu mi sedela ovulacia pricom mam cely zivot brutal rozhadznay cyklus. Nieje to ziadna novinka ze spermie ziju rozny cas a su rozne aktivne v zavislosti od pohlavia.

sunyrose
20. aug 2021

@veronika4495 Mne to tiež vyšlo dvakrát...., manžel túžil mať dcéry....

sunyrose
20. aug 2021

@leuska15leuska15 U nás to vyšlo tiež, ale styk sme mali 3-4 dni pred ovuláciou....

marjuk
20. aug 2021

@veronika4495 mne to tiež tak vyšlo, pred ovulkou dievča, v deň ovulácie a aj na druhý deň chlapec 🙂

mamanadruhuu
20. aug 2021

Možno vnútorný pocit? Ale nebolo to pred tehu ale už po tehu keď som mala sny.. Vždy opak mojich snov snívalo sa mi ze čakám chlapcov a mala som opak aj meno mi sny poradili

margitaf
21. aug 2021

My sme mali sex kedy sme chceli, ráno na obed vecer, pred ovulaciou po nej, počas a mame dievča, počet narodených chlapcov a dievčat je približne rovnaký, tak to nejako príroda zariadila, čiže to je skôr náhoda že to niekomu vyšlo, lebo v konečnom dôsledku v pomere muži ženy je to vyrovnané

adrestia
21. aug 2021

@zara1357 Ale nesmú byť prúžkované, potom bude chlapec homosexuál 😂

alison11
24. aug 2021

@beata110 Ahoj nám sa počas ovulácie podarili obaja chlapci,tento krát by sme radi dievčatko tak v nesledujúcom cykle sa začneme snažiť a uvidíme 50na 50% keďže každý cyklus mám rôzne dlhý tak len testmi budem sledovať ovuláciu.Môžeme si písať ako sa nám darí ak chceš. A potom aj výsledkom podeliť 🙂

lea43
3. sep 2021

@alison11 ahoj,daj vediet ako sa zadarilo,mi tiez budeme snazilkovat,snad nam vyjde zase kocka ;)

alison11
6. sep 2021

@lea43 Díky tak my sme sa začali zatiaľ som len 7dc takže som fakt zvedavá či bude úspešný tento mesiac.

beata110
autor
6. sep 2021

@klarissa25 haha to mi vyslo pri prvom😊

beata110
autor
6. sep 2021

@alison11 aj ja mam problem ze mam vzdy iny cyklus som brala antiku vtedy to bolo ako tak v pohode ale po jej vysadeni mam v tom chaos. My by sme chceli dievcatko lebo chlapceka uz mame a muz tuzi po dievcatku samozrejme nech je to zdrave tak neviem coho sa mam drzat aspon pre tu snahu aby bolo dievcatko. 😊

beata110
autor
6. sep 2021

@alison11 my sme sa presne dnes chystali ze ideme nato a ukazuje mi na dnes den ovulacie a chlapec 😆 tak asi si pockame este🤷‍♀️

lea43
6. sep 2021

@alison11 tak uz mojkujte 🙂 drzim palce potom hned pis

dmk_1
7. sep 2021

@zara1357 moj ma stale ponozky a aj tak bude dievcatko 😃

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
buzerant16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre